Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
smudli vidis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, pěkně je tahle diskuze zanedbaná, jinak já taky ještě nerodím, Agu je v porodnici, ale co mám poslední info, tak se stále drží 2v1, tak snad to ještě chvíli zvládnou! ;-) Já mám termín už za 12 dní, ale mám v plánu vydržet do 1.prosince.. :-D
Odpovědět
luci a kdy ma agu termin a proc je uz v porodnici? a co ze ty jsi tak posedla tim prvnim prosincem? :-D a co skola, jak zvladas?zkosuky hotovy?
Odpovědět
ahoj holky :-D jakpak se mate? luci..ty blaho,no snad vydrzi ;-) a ty pak hned podej infi jaky to bylo
Odpovědět
Profilova fotka
šaaaaau košky :-D uf alespoň nějaké info o Agu :-N snad bude vše o.k.
Odpovědět
amudli..urco bude..12.ma termin tak ikdyby porodila ted,neni to zadna hruza,ale snad ete vydrzi ;-) a budou v poradku
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo,já nevěděla kdy má termín ;-) přítel asi bude zase jezdit na týden pryč a na víkend domů :-( ;-( a jeden blboun od nich z práce řekl,že ho tam bude alespoň moc opít a rozmluvit mu svatbu ]-(
Odpovědět
;-) smudli..to jsou jen chlapsky blby kecy,to neres..pritel by si to urco rozmluvit nikdy nenechal
Odpovědět
Profilova fotka
no snad ne :-N jestli ano tak mi budete péct buchty :-D
Odpovědět
smudli :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prý si to rozmluvit nenechá,chytrej chlapec...byl mělo jeho oblečení leteckej den :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D smudli co budes kupovat k vanocum?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak kámošku požádal měsíc po chození její přítel o ruku,do půl roku byla svatba a teď na 1.výročí od svatby se rozvádí...no jo ale když jsem jí říkala ať nespěchá tak jsem jen záviděla :-N
Odpovědět
smudli..no mazec...to jako fakt je extra brzy
Odpovědět
Profilova fotka
tak dědovi jsem koupila knihu Nejkrásnější zahrady,mámě mlýnek na kávu takovej jako starej(je na ně ujetá),pro tátu mám zástěru s nápisem - Tady vařím já! a ještě je tam něco napsáno + k tomu kuchařku,kuchařskou čepicu a vařečku,Přemovi nevím co koupím a dál je vše ve hvězdách...není moc peněz a nechci kupovat blbosti jen že jsou levný|-|
Odpovědět
Profilova fotka
říkal jí to každej,byla zamilovaná,nemusela pracovat a měla vše co chtěla a takhle to dopadlo...každej si musí tu pusu nabít aby pochopil,že jde špatnou cestou
Odpovědět
jako on ji zivil?
Odpovědět
Profilova fotka
jj,ona ani střední nedodělala,protože viděla,že on má peníze :-N
Odpovědět
tak to je teda fakt hloupata..a co on delal?
Odpovědět
Profilova fotka
to víš,podnikatel... :-N ona je telka a fakt velká
Odpovědět
ahaa :-D :-D :-D a ted se na ni vykaslal jo?
Odpovědět
Profilova fotka
to nevím,spíš to bude z obou stran...ona je taková do větru a v hlavě to úplně ok nemá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ehm je tady někdo? :-D Moje zlato asi někdo upadlo :-D Prý by chtěl už ofiko zásnuby i s tím,že si požádá o moji ruku a pak študoval velikost mého prstýnku (jen pro upřesnění: ztralila jsem zásnubák ;-( :-N ) takže asi se na mě něco chystá =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám zase dva dárky z krku :-D vyděla jsem luxusní hlavolam pro 6-8let tak jsem vzala od každého jeden a mám pro dva synovce dárek,je to sice maličké ale je to opravdu hezky udělaný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vyděla, jo? :-N :-D Butt, zkoušky ještě dodělávám, ale budu muset přerušit kvůli kreditovýmu systému, nevyšlo by mi to, takže se pokusím napsat diplomku a od září či října zas nastoupím a školu prostě dodělám! :-D A co ty, kdy bude mimi? Už se na něm pracuje? x-) Carcu, co ty, jak je? :-) Agu pozdravuje, pořád 2v1, ale už zvířeti prý nebudou bránit, jestli se mu bude chtít ven, ale nejspíš si to rozmyslelo a zůstane tam až do Vánoc.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš :-D viděla :-D já jsem dnes mimo :-D bože já se stydím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak pozdravuj Agu x-)
Odpovědět
luci...trakze furt je chudinka v nemocnici jo?mooc je pozdravuj ;-) jinak je fajn,mala ava o sobe pekne vedet..a co vy?se ti to blizi,vid luci
Odpovědět
Profilova fotka
Smudli, to se stává i v lepších rodinách.. :-D Carcu, takže Ava? Už ne Sofi? :-) Blíží se to ukrutně, začíná mi docházet, že se tomu fakt nevyhnu.. :-N Jinak je pořád dobře, ale už se těším, až bude venku.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no jo :-D nemělo tam být dává? :-D jejda jak je to dlouho co to tady začlo těhotnět x-) a teď z vás budou už maminky s drobečkama v náručí x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?