Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
taggy njn jsem divna :-D carculino ty si vzdycky jen stezujes, ze tu je mrtvo, ale abys sem napsala, jak se mas a co je novyho, tak to ne :-D irenko ja se na nase musela chodit porad divat do supliku, kdyz uz byly doma :-D takze tvoje nadseni chapu :-D a hodis fotku do alba? a jak se babizny mate?my tu ted mame furt nejakou navstevu, mam pocit, ze nejime nic jinyho nez chlebicky a jednohubky :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky...... jak je? irenka: tak to je super....až vám přijdou, hoď si fotku do albíčka.... butt: návštěvy jo? my měli včera taky super návštěvu, takovou nečekanou, a protáhla se od osmi až skoro do dvou ráno.......paráda....ale chlebíčky jsme neměli......spíš jsme jedli spoustu salámů a ovoce..... :-D :-D venku je pěkná kosa, tak jsem zalezlá doma a jdu žehlit - VESTOJE :-p a koukat na nějaký film......
Odpovědět
cau zeny.. butt a ze bys naky chlebicky poslala to neee,vid ]-( ]-( ]-( jinak ja ted varim a vcera jsem byla ve skole a prckovi se tam to sezeni moc nelibilo irenko tak pak je hod do albika ;-) a jinak ja se s nima taky kochala :-D taggy...ahoooj...no to me manzilek marodi :-( tak jsme doma
Odpovědět
Profilova fotka
Samozřejmě, až dorazí, pochlubím se :-) Děkuju vám!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, teda vy toho fakt moc nenakecáte.. :-o My sme dnes vymalovali Karolínce pokojíček, i když teď v něm stejně nebude, šoupnu tam spíš jen sušák na prádlo, ale má ho krásnej, růžovo-bílej se čmeláčkovou bordurou.. x-) A přesně za měsíc by mohla vylézt! :-D
Odpovědět
ahoj ženy....... carcu: u nás teď marodím spíš já.....mě schvátila šílená rýma, mám ucpané dutiny, no hnus....tak manža pracuje doma a já se léčím...... luci: tak to je paráda......tak za měsíc ji už budete mít doma ju....tak se těším na fotečky.......
Odpovědět
carcu chlebicky jsme vsechny snedli :-D :-D luci na pokojicek jsem koukala, krasnej :-D a hec my oba zdravi :-D
Odpovědět
butt..vy jste teda pekne zly ]-(
Odpovědět
taggy,tak at ses brzy fit ;-)
Odpovědět
carcu ano :-D a co sobotni skola?tobe se tam libilo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Jen vás jdu pozdravit při pondělku... To je ale uplakané počasí, viďte? :-S Ale jinak krásný týden :-)
Odpovědět
u nas dneska neprselo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vážně??? U nás prší od samého rána až do teď... Ach jooo :-(
Odpovědět
irenka..tobe tez ;-) butt..fuj sem se ted prezralaa uz musim byt hlady :-( zitra jdu na naky testy..jinaac skola byla fajn ale odpoledne to zaclo byt dlouhy,hlavne to sezeni
Odpovědět
Zdar babizny, hodila jsem do alba pár dalších fotek, tak můžete mrknout :-)
Odpovědět
cau drbny..... carcu: už je to lepší, ale včerejší večer a dnešní ráno hrůza.....ještě, že mě miláček léčil....... :-p u nás taky nepršelo, akorát je hrozná a čím dál horší zima.....
Odpovědět
iwci,no fakt krasny jste to meli ;-) taggy..tak me v noci teda bylo tragicky :-S a ted je jakztakz..a co ty?
Odpovědět
carcu: už je to lepší, ale pro změnu mě od včerejška bolí hlava, ale hrozně.......ale dobrý, jinak si nestěžuju....
Odpovědět
irenko vazne :-D ale pak jeden den snezilo a do ted furt prsi :-D :-D :-D :-D carcu a co testy? iwci paradni fotky ;-) a jak se ti zije? a co vy marodi? :-) uz jste na tom lip?
Odpovědět
ahoooj..jak se vam dari? butt..testy meli byt vcera,nebyli..tak dnes a to jsem se nedovolala :-(
Odpovědět
cau zeny, jak se máte? co víkend, co máte v plánu?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
taggy..ahuuuj..ja byla u tatky a jinak asi budu odpocivat,manzilek je furt pekelne nachcipanej :-(
Odpovědět
ahojte :-) my jsme u tchanovcu, tak tu lenosime :-D carcu pak s testamadej urco vedet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holky stará známá se na vás přišla podívat...koukám že zlobíte admina maže vám tu příspěvky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul ten můj je už týden marod děs!!!! ]-(
Odpovědět
san to byla nejake vetrelkyne, ne my :-D jak se ti dari?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky butt aha:-) jojo dobrý vše v pořádku stále jsme 2v1 ale už bych to chtěla mít za sebou ...co u tebe nového?
Odpovědět
a kdy rodis?ztracim o vas vsech tehulich prehled :-D u me novyho nic.vsechno pri starym a tesim se na leto :-D
Odpovědět
ahoj drbny. ahoj san: tobě už se porod blíží co? co čekáte nakonec, chlapečka? holky, my měli super víkendík, byli jsme v kině na 2bobule, na pizzu jsme šli, leželi doma, a dneska uklízíme a jdem se pouštět zase do rekonstrukce.....další část..před svatbou jsme vše nestihli. tak se těším. nemocní už naštěstí nejsme, tak aspoň tak...a dneska u nás bylo i hezky, deset stupňů...... a jinak se už těšíme na ježíška, přinese nám jeden krásný dáreček....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?