Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
carcu: no dobře :-) butt: no já vám to nevyčítám, jen se divím :-) v podstatě se strašně nudím - připadám si jako v sims 1 :-D
Odpovědět
row..ono tady je ted mrtvo dost casto
Odpovědět
Profilova fotka
čímpak to?
Odpovědět
row a jakpak to mam vedet :-D uz sem nikdo nechodi..a me uz to kolikrat taky neba,kdyz je tu furt mrtvo,kdyz sem na netu tak se sem koukat kazdou chvilku jestli nekdo nahodou neprisel,to nebudu...a povidat si sama se sebou-nic moc...
Odpovědět
jsem vam utekla :-N
Odpovědět
butt,jak jinak :-)
Odpovědět
nevis co je s agu?
Odpovědět
vubec nevim... :-(
Odpovědět
nevidim ji ani na koniku..snad je v poradku
Odpovědět
ahoj drbny...... agu je adminka koníka........ :-D a jak se máte????
Odpovědět
taggy fakt jo? :-D tam uz travila tolik casu..a proto na nas kasle :-D :-D :-D
Odpovědět
butt: ahoooooj.....já to viděla dole na stránce na koníkovi, to je vždy napsané a je tam mezi něma napsaná....ale v diskusích nebo tak jsem ji nepotkala..... co plánujete na víkend??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojda dámy
Odpovědět
taggy taky jsem na to koukala, ze tam je :-D jinak nase plany na vikend..nakupovat a odpocivat :-D row ahoj damo :-D
Odpovědět
butt: taky chodíš na koníka? :-o ahoj row....
Odpovědět
ahuj holky
Odpovědět
taggy sla jsem se podivat, jestli tam je agu fakt napsana jako admin :-D carcu ahooj :-D
Odpovědět
ahoooooooj carcu: copak provádíš? my byli dneska s miláčkem nakupovat, jen tak pár věcí, nový svetřík, takové šálečky hezké - hnědou a bílou, džíny a spoustu jídelka......a odpočíváme u filmíků..... a co vy? butt: aha......jj, je....já si toho všimla náhodou.
Odpovědět
taggy-nakupy jeee..ty mam rada :-D hadriky,boticky,pasecky,kabelky-miluju :-D jinak my se mame fajn jen jsem furt nachcipla...a co vy jinac,co planujete na vikend? butt...ahuj..jakpak je?a co chystate nakupovat o vikendu?
Odpovědět
taggy jsem to radi musela zkontrolovat :-D :-D carcu nutne potrebuju kalhoty a jarek taky :-) a pak, co uvidime :-D
Odpovědět
car: já jen tak náhodou, to nebylo plánované, původně jsme jeli koupit pantofle a košile - a na obojí jsme tak nějak zapomněli..... na víkend - to bys chtěla vědět, co? :-D :-D dělám si srandu, ale nic moc.....zítra jedem po o k našim, dopo ještě něco pokoupit a večer asi někam posedět, už jsme dlouho nebyli s kamarádama nikde.....a v neděli nic moc, jsme v poslední době rádi, že si doma odpočinem.....se válíme, vaříme si dobrůtky a koukáme na filmíky.....a vy co? a co butt vy s manžou , car - jakto, že jsi zase chcíplá, se musíš vypotit na cizím těle.....
Odpovědět
taggy ja jsem to uz rikala :-D
Odpovědět
jj, už to čtu :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy no proto :-D
Odpovědět
no taggy..uz od min tydne mi neni nejak dobre a furt zvysena teplota a nebo neni a vecer pak jo...a taky v krku knedlik,ryma a taak ]-( ]-( ]-( butt..tak pekne nakupte :-D jinak o vikendu budu asi hajati :-D
Odpovědět
carcu: takže na víkend stejný plán......no co chceš v takovém počasí dělat....že.... dámy, já se loučím, jdeme do vany a pak na nějaký filmík......mějte se
Odpovědět
carcu to ted maji asi vsichni.. :-( a diky :-D :-D ja jdu na house :-D pa!
Odpovědět
butt..paaa taggy tak ahooj
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-D
Odpovědět
ahoooj rowen, jak je? my akorát s miláčkem vaříme pozdní obídek a odpočíváme.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?