Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
taggy..a kolik stali nebo kdes je nakoupila?25?ses rozjela,budes mit vybavu jak agu pred tehu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...za rasu? :-D Bílej, chvíli dlouhosrstej, místy krátký chlup :-D Žádná rasa :-) Evropan je to... :-D Taťka peršan, mamina klasika. Děti jsou občas na zabití... :-D
Odpovědět
car: tak 26....a ještě jedny botičky....nemohla jsem odolat......v tescu víš cherockee.....
Odpovědět
taggy a tam maj takovy slevy??????????????????????????????,u nas ne ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
jj, byli jsme ve zlíně a třeba tři kusy za 45, pět kusů za 75 a sedm kusů za 87, tak nekupto že......
Odpovědět
taggy,no jasan..chjo skoda ze tady po sleve ani pamatky
Odpovědět
irenka:copak, strihani se nelibilo, ze nidky vice? :-D ty deti jsou vadny :-D :-D :-D :-D jinak holky ahojte ;-)
Odpovědět
holky dnes se mi zdal vybornej sen :-D :-D jarek za mnou prisel a chtel, abych mu pomohla napsat navrh na zahajeni rizeni o rozvod manzelstvi, pze on to neumi :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky holky.... car: nemíváte slevy u vás? tady to bývá každou chvilku.....ale takové velké moc ne.....toto bylo ve zlíně, a pak jsme byli v tescu u nás v hradišti a tam to neměli.....a když jsou slevy tady, tak zase nejsou v tom zlíně, oni to asi nějak střídají..... butt: to máš dobrý sen teda......mně se zase zdálo, že Marianova teta chtěla po nás, aby naše dítě mělo jméno po jejím synovi......a my nechtěli..... :-D :-D
Odpovědět
ahoj.. taggy...obcas tu naka sleva je ale takovyhle teda vubec... butt...peknej sen :-D
Odpovědět
carcu: ahoj....... tak u nás to taky není pořád, ale to nebyly jako plné regály slev, tam bylo normálně vystavené zboží, kabátky třeba za 600 a tak, ale část regálu - výprodej a tam tyhle věcičky..... jak se máte drbny dneska?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím po dovolené, lázně byly bezvadné :-D A narozdíl odtud, tam svítilo sluníčko, a bylo kolem 10 stupňů :-) A ted zase realita a do práce ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte zensky :-D my meli s jarkem snad prvni skoro volnej vikend po svatbe :-D tak jsme lenosili a bylo to super :-D petra:ale lazne stejne zavidim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No lázně byly opravdu suprový. Hlavně to teploučko :-) Jéééé, lenošení, jsem od svatby až na dovolený také nezažila, všichni chtějí navštěvovat a fotečky a video a my stále jezdíme po příbuzných. Tak ale aspoň je veselo :-)
Odpovědět
ahoj ženy, butt: tak to je fajn, my taky odpočívali.....v pátek jsem vyráběla krtkův dort, a ten jsme dlabali ještě včera.....a leželi u krbu a koukali na filmíky, a spali a tak.....super víkend, co taky v takové kose jiného dělat že....
Odpovědět
Profilova fotka
...otepluje se!!! :-D Nebo alespoň vyšlo sluníčko x-) To je moc fajn! Nejraději bych byla ledním medvědem - jak začně zima, usnout zimním spánkem a probudit se až na jaře... :-)
Odpovědět
cau drbny, jak se máte dneska? mám teď takovou úžasnou náladičku.......a krásnou zprávičku ;-) .......pak hned člověk vnímá to hnusné počasí venku líp...... carcule: ještě jsi nebyla na tom UTZ s mimi? nezapomen mi pak napsat - do IP samozřejmě, už jsem zvědavá.... holky, psala jsem terezcep a ani mi neodepsala, tak asi sem už vůbec nechodí..... a koukala lucce do alba, ta už má krásný pupík. butt: tak jak je po volnu? zase nabitý týden?
Odpovědět
taggy a jakoupak krasnou zpravicku?kdyztrak pisni do ip...ete jsem tam nebyla -az v pondeli pak ti pisnu...dneska jsem si koupila krasny tehu kalhoty ale fakt bomba -budu je snad nosit i po tehu :-D
Odpovědět
carcu - jen IP.....sem už nenapíšu nic - mám stejný důvod jako ty....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, jaké máte důvody sem nic nepsat? Já jen abych se poučila.
Odpovědět
petrakellerova: ahojky.....psát jo, ale jen ty věci, o kterých ti nevadí, že si je tady může kdokoli přečíst...... spíš soukromé věci si radši píšem do interní pošty nebo tak..... carculku tady šmírovalo už víc lidí, potkalo to i aguaverde a je pravda, že je to veřejný web, kam může každý....takže nějaké nepodstatné věci nebo něco o svatbě a tak sem samozřejmě píšem...... :-) akorát my už jsme se potkaly i osobně, tak si máme co říct i důvěrnějšího a to sem nepatří víš
Odpovědět
petra: ale tím tě samozřejmě nechci nějak zrazovat od tohoto webu nebo tak...... já když chci, aby něco o mně věděli všichni, tak to napíšu na facebook.......
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: OK :-) jen jsem nevěděla v jakym smyslu to myslíš ;-)
Odpovědět
petra: no spíš v osobním.....zatím jsem sem nic osobního nenapsala, ale kdyby jo, prostě by se mi nelíbilo, že si to tady může někdo přečíst....totéž platí o fotkách na netu a různých podrobnostech, osobních údajích a tak.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda. dlouho jsem tu nebyla.....
Odpovědět
Ahoj row, nebyla jsi tady od svatby......kdepak máš víc fotek a jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: víc fotek snad dodám :-) Mám se fajn až na pěkně blbou práci:-). Nevím jestli jsem to z předchozích rozhovorů pochopila dobře (nečetla jsem to celé :-)), ale čekáte miminko?
Odpovědět
Profilova fotka
a copak se stalo se svatbou? album žádné, v profilu svatba nevim kdy...?
Odpovědět
row: tak na fotky se těším.......a co blbá práce? já akorát včera fotky smazala, škoda.....sakra, měla jsem jich tady padesát....ale ukážu ti je - pošlu ti odkaz jinam...... a s tím mimčem - napíšu ti do IP...... :-)
Odpovědět
zdarte zensky :-D taggy ja chci taky ip!!! :-N irenko podzim a zima jsou prece krasny!!! :-D carcu a jaky kalhoty?? row:ty jeste zijes?? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?