Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj:-) Dnes mám docela volno, tak se tu můžu na chvilku ukázat... Večer jdeme jako překvapení vystoupit naší tanečnici ke 40. narozeninám... :-) Neví o tom, tak jsem zvědavá, co na to poví :-D
Odpovědět
ahooooooooooooooooooj.zas mrtvo,jak jinak :-(
Odpovědět
car: ještě, že máme facebook že? :-) irenka: snad se večer vydařil..... butt: kde se zase flákáš?
Odpovědět
taggy..jojo :-D :-D :-D :-D ty si ete nesla?? butt,tak nezvonilo ti v usich?jsme te pomlouvali ze nam ani nenapises :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...večer se vydařil nááááramně! Klepaly se jí ruce, nohy, ale druhý tanec si střihla s námi :-)
Odpovědět
o terce taky akorat vim, ze je tehule :-D irenko tak mam radost, ze se vecer povedl :-D se nejak tanci venujes vic? holky jak jsem u tchanovcu, tak nemuzu na netu moc vysedavat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, TP mám podle MS 26.11., ale chtěla bych ještě 28.11. stihnout oslavu narozenin tchýně, takže doufám, že Karolínka vydržé o chvilku déle.. :-N :-D
Odpovědět
butt. takže víkend u tchánovců.....my byli dneska zase u našich na obídku, byl řízek a salát, mňam.... luci: no aby tě nepřekvapila a nenarodila by se v půlce listopadu....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy, to nesmí, já mám v půlce listopadu ještě zkoušky ve škole.. :-D
Odpovědět
luci: aha....... :-D :-D
Odpovědět
luci a jak valcis se skolou? :-)
Odpovědět
ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
butt: JJ, tanec je můj život. Tancovala jsem od 3 let do mých téměř 18 - lidové tance, od 12 - 17 let i mažoretky, troška baletu... Teď, když už nemohu tancovat v souboru, kde jsem se činila celých 15 let (Fěrtúšek), tak vedu taneční kroužek Recesse u nás v Kryrech. Jsme tam taková snůška všeho :-) Počínaje 18-ti letou slečnou až po 64 letou paní. Všechny se vyrovnáváme úplně bravurně, jsou to moje šikulky. Je nás +-12 - jak kdy ;-) Nelámeme žádné rekordy, ani nevyhráváme ceny, ale nesedíme jak pecky doma a nenudíme se. Pokecáme, zablbneme - jsme přeci Recesse :-D A jako vystupující nás v okolí na bálech a plesech berou všemi deseti... :-) Fuj, to jsem se rozkecala :-D
Odpovědět
irenka to je super ;-) myslim, ze delat takhle neco pro zabnavu je lepsi, nez delat to jen pro vykon ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky mužu se přidat? :o)) taky jste mladé manželky a jak si vedete? A setkavate se někdy s nepochopením okolí? U mě třeba ve škole a okolo mě nikdo nechape jak mužu byt vdana ve 21 letech a jak se mužu nechovat jako "trapna". snad někdo chape jak to myslím, prostě nejsem takovy to hi hi každych 5 minut... mate někdo stejné zkušenosti??
Odpovědět
dreana..vitej :-D
Odpovědět
dreano ahoj ;-) myslim, ze tohle mame vsechny stejny, taky porad musim vsem vysvtelovat, proc jsem se to brali a ze fakt nejsem tehotna :-D :-D
Odpovědět
butt,tak ja uz tehotna jsem ale v dobe svatby jsem taky nebyla :-D
Odpovědět
carcu no vsak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:)) dreana, úplně to chápu. Taky znám ,, s tebou neni sranda " jen proto, že se každej den neopíjím do němoty. ,, že jsem divná " jen proto, že místo toho, kam se večer půjde, řeším faktury za domáctnost :-D na střední, když se provalilo, že jsem zasnoubená, tak si všichni mysleli, že si dělám jen srandu. 8-) A na otázku vy chcete mít děti ? jsem odpovídala ,, jo, ale až tak v 25 " a všichni a proč se berete už teď?!?! :-D A nejlepší jsou názory jako ,, na co papír ? " 8-( To my vždy přijde, jak když si ty lidi chtěj nechat otevřený zadní vrátka, který by jim svatba tak trocu zavřela. Ale mně doma vždy řikali, že jsem nějak nadčasová. Že můj největší problém je, že na svůj věk jsem až moc psychicky vyspělá. Proto asi ani nemám mezi vrstevníky kamarády .. Většinu z nich považuju za zaostalý puberťáky =-) Samozřejmě nejsem nijak povýšená, ale přiznejme si, že někteří lidi okolo 20 to na svůj věk už docela přehání :-S
Odpovědět
jé, nové holky, ahojky... tak já ani moc nepochopení okolí nemám, spíš maximálně závist u některých.....ale přátelé to berou jako normální věc, naši svatbu si skvěle užili a vyloženě divné kecy jsem slyšela jen dlouho před svatbou a málo.... a s tou srandou - já nevím, podle mě i bez alkoholu je dost zábavy, já teda alkohol moc nemusím, ale zábava je kolem nás pořád....to je asi lidma...... moje rada - bavte se s těma, s kterými si rozumíte a bavíte se spolu.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, mohu se také přidat? Nevím jestli ještě mezi vás patřím. Je mi 22 a to co tu píšete o nepochopení ostatních, to prožívám také. Někteří lidé prostě nechápou že se může ještě brát z lásky. A otázku typu a ty si těhotná? jsem slyšela snad milionkrát. :-)
Odpovědět
Ahojky holky, taky bych se k vám ráda přidala... Já naštěstí žádné nepochopení od druhých lidí neslyším... Proč bychom se nemohli vdávat brzo... Dřív to bylo moderní, tak proč ne teď, že... Mě je 22 a příteli 31, takže čas na svatbu už určitě je. Moc se na ni oba dva těšíme, i když přítel před rokem a čtvrt nechtěl ani přítelkyni, natož aby pomýšlel o svatbě nebo dítěti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kotatko tak to gratuluji, že si to přítel rozmyslel :-) A závidím ti že tě to teprve čeká. Je to opravdu nádhera ;-) A píšeš o dítěti, takže si v očekávání???? :-D
Odpovědět
Ne, to ne, i když bych si to moc přála... Přítel chce dítě po svatbě... A co ty a mimčo??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já také ne, a také bych si to přála. Ale manžel studuje ještě VŠ, naštěstí už poslední rok, tak snad potom :-)
Odpovědět
tak to jo... A kolik mu je? Tak to já se chystám na přijímačky na výšku na příští rok... Tak snad to konečně vyjde... Tak to ti moc přeji, aby to příští rok už vyšlo... :-)
Odpovědět
tolik novych tvari :-D :-D zdravim vas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Manželovi je 24, a to si odvaha, já už bych na vejšku nešla, zvlášť když vidím, co všechno musí ted dělat. My jsme se od svatebni cesty skoro ani neviděli, co mu začala škola nějak mu nezbývá čas. Pořád je zalezlej ve studijním pokojíčku a tvoří nějaké blbosti. Tak snad to bude lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
butt, ahojky, no co to má být? žádné albíčko? Já jsem zvědavá, tak mi pošli odkaz, at se pokochám :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?