Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt: neblázni......prej trapiči zvířat.......my taky kocoura kastrovali, protože žije vevnitř, a neradi bysme se dožili toho, aby nám začal značkovat.....to je teprve smrádek...... a když máš venku kočku a třikrát za rok ti tam nechá koťata, tak to taky asi není moc příjemný ne.....
Odpovědět
taggy tak kdyz je kocour jenom doma, tak to je neco jinyho..ale u kocoura venku to je prece uplne jedno, kolik ma potomku :-D
Odpovědět
butt: tak venku to jo.....
Odpovědět
Profilova fotka
butt: Máme kočičáka jen doma. Má sice výběh, byt o velikosti 4+1, ale ven se nedostává vůbec :-D Opouštím Vás všechny minimálně na víkend, ráno brzičko odjíždím na školu a vracím se až v neděli a to má Zlato svátek... :-) Pá
Odpovědět
irenko: tak to my taky..... užij si víkend..... a co vy ostatní plánujete na víkend.....my akorát s miláčkem jdeme vařit vepřo-knedlo-zelo, už máme vyvolané fotky ze svatby, tak už jsou i v albíčku a čekám ještě na fotoknihu, ta má být hotová příští týden....
Odpovědět
jejda tady je furt mrtvo ]-(
Odpovědět
carcu: jj, to je......my se dneska válíme, zatopili jsme si v kamnech a odpočíváme.....venku je šílená zima a vítr..... a co mimouš nového?
Odpovědět
taggy...novyho nic,uz se tesime na kontrolu :-D ..a asi dneska vyfotim zas brisko :-D jinak u nas je taky hnusnne ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
carcu: vyfoť bříško, mrknu.....a kolik jsi přibrala už? a kdy je ta kontrola, to už budete snad vědět jistě to pohlaví.....že?
Odpovědět
no jestli se nam mimi ukaze...a uz jsem ti to psala :-D 12.zari....jinak mam nahore asi 3,5kg ted mozna vic
Odpovědět
irenko tak to te castecne omlouva, ze ho mate jen doma :-D a jak bylo ve skolicce? my jsme meli vikned ve znameni oslav :-) v ptaek vecer oslava narozenin me mamky a tety, v sobotu u me byly holky ze skoly a v nedeli oslava narozenin strejdy a babicky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt: no nevim jestli je jedno kolik udela venkovni kocour kotat..Me to treba ejdno neni. .Stejne vetsina pojde hlady, a nekastrovani kocouri se taky moc nedozivaj...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte holciny :-) jak se mate?
Odpovědět
ahojky holky..... s těmi kočkami bych to tady moc nerozebírala....ono ne nadarmo přispívají některá města na kastraci venkovních koček i kocourů......všude se pak toulají, množí a roznáší nemoci......takže já jsem pro kastrace určitě... maja: ahojky....jak se máš ty, co mimísek, už víte, co to bude?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy, ne ne, nevime, pockame si pekne az do toho brezna, vzdyt je to stejne jedno :-D a co ty? mas se?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: nemluve o tom, ze kocka umirajici hladem taky neni nic moc, jj. Takze kastrace mi neprijde jako trapeni(specielne u kocouru). To spis rodit jako na bezicim pase :-D Nemluve o tom ze z jednoho nekastrovaneho paru muze byt diametralni radou za 5 let 15tis kocek, za deset let uz pres 12o mega :-o Jinak vubec nevim, jestli nejsem do tohodle tematu uz stara? :-N =-) Je tady nekdo kolem 24? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nevím jestli jsem mladá, je mi 25, přítel se mi směje, že jsem stará, jemu bude v lednu 27 a máme spolu holčičku. Jsme splu 6 let. Svatba bude v červenci
Odpovědět
Profilova fotka
chvalovka: uz, tak nejsem sama :-) Ja si na jednu stranu pripadam mlade, na druhou stranu se nepokladam za nejmladsi nevestu, tak uz nevim, do jake sekce patrim :-D V sekci "stredne stare nevesty" jsem byla oznacena za nejmladsi :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: a kdy vy to máte?? My sice až za dlouho, ale už mi to nedá a pořád koukám na šaty a onámení. Chcem totiž nějaké jiné. Nechci ani holubučky ani prstýnky. Mě se to líbí, ale už mi to přijde okoukané
Odpovědět
Profilova fotka
chvalovka: Puvodne to melo byt az za dva roky v lete...a taky jsem moc rada koukala a planovala si v duchu jak to bude... Ale ted je to diky okolnostem uz pristi letu, snad 14.8. :-) Btw holubicky taky moc nemusim...
Odpovědět
Profilova fotka
moje ségra řekla ať to uděláme jako parte na naší svobodu, ale to abičky asi kleplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chvalovka: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me je 22, taky uz nejsu nejmladsi...ale aspon dve deti uz jsme stihli ;-)
Odpovědět
maja: to je pravda....já se mám skvěle, svatba nám vyšla podle našich představ, dneska je to od ní přesně měsíc....takže super..... nuuna. já bych taky řekla s těma kočkama, pořád se všude toulají a mně je jich líto těch maličkých koťátek, nejradši bych je adoptovala, ale to bysme jich měli doma asi hodně.....my radši koupili britského kocoura domů a ven nechodí vůbec..... holky, středně staré nevěsty vznikly na základě této diskuse, protože si holky tady přišly moc staré..... mně je 22, ale myslím, že je to fuk....pokecat můžem i tak ne....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: ja si taky myslim, pokecat muzeme tak jako tak :-) No to je prave to - kocek je moc a kdyby je mel clovek vsechny zachranit...no to proste nejde. Proto je jednodussi a i humannejsi, kdyz se rodi jen ty kocky, ktery maji predem zajisteny domov :-) Tomu rikam krasnej darek do kolibky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: ted jsem ti jukla do alba, a musim vyseknout poklonu, mela jsi naprosto prekrasne saty! :-)
Odpovědět
nuuna: přesně tak.... a díky za pochvalu.....vidíš, si mi připomněla, že musím šatky dát na net, chci je prodat...byly totiž moje, ne z půjčovny...tam se mi nic nelíbilo, tak jsme je koupili v jednom salonu v praze....sice stály patnáct, ale myslím, že to stálo za to.....fakt byly skvělé, a navíc hrozně pohodlné....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: myslim, ze nebudes mit zadny problem je prodat, jsou paradni ;-) Btw jake jsou velikosti? :-D
Odpovědět
nuuna. velikost těžko říct....já jsem malá, takže jsem chtěla 34 a to nikde neměli....toto jsou 36, ale obleče je i holka s velikostí 34 i 38, i 40, jsou totiž na zip i šněrování, takže na jakýkoli objem.....si myslím, že bych se v nich mohla vdávat i těhotná....a na výšku jsou podle šířky spodnice. já měla širokou, protože měřím 160cm, ale třeba 175 cm není problém.....tak je to dobrý, že by se na nevěstu jiných rozměrů nemusely přešívat, ale stačí to přizpůsobit šněrováním.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: no tyy jo, ja uz doma jedny nemit, tak si slintam :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?