Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahojky holky..... tak do práce se mi dneska i chce.....a odpoledne snad stihnu nechat vyvolat fotky ze svatby a pak budu ještě tvořit fotoknihu....
Odpovědět
Profilova fotka
Čus Taggy! mě by to tu taky nevadilo, ale nalezla na mě nějaká viróza, tak bych se raději vyiděla v teploučku v postálce....
Odpovědět
sestři: teď to zase začalo řádit, už mi víc lidí říkalo, že jsou nějak chcíplí.....tak to vydrž a doma se pak zabal do teplé deky, čajík, miláčka k sobě a taky horká vana je dobrá......my už jsme doma, jdu na ty fotky, ale pěkně se ochladilo...už je to takový fuj podzim....
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, to by manža musel být doma. Dnes odjel na služebku k sousedům, takže se uvidíme až zítra :-| Ale jinak dám na Tvé rady!!! ;-)
Odpovědět
sestři: aha, tak se aspoň zkus prohřát sama, já to dneska taky plánuju, horká vana, čaj nebo víno a teplíčko pod peřinou.......
Odpovědět
ahoj, přidala jsem do alba pár fotek, pokud byste se chtěly mrknout ;-)
Odpovědět
cau babi,zas mrtvo....jak jinak...sem sem nakukovala o vikendu a nikdo nikde....jak se mate?? blondy..faktneco radi,rika to kopec lidi a na me taky neco leze ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( zas ]-( taggy...je vana a vinko-dobry plan ;-) iwci...pekny ;-) a kdypak pribydou dalsi fotecky?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čus bus ženuše pamatujete si mě ještě??? :-N =-) :-D :-D :-D :-D :-D ano přiznávám se dobrovolně že sem vás teď zanedbávala :-N
Odpovědět
agu,stejne si o nic neprisla,je tu furt mrtvo
Odpovědět
co kontrola?
Odpovědět
Profilova fotka
car kontrola nic jdu až ve čt dneska mi bylo fakt zle a nezvládla bych to :-x :-x |-|
Odpovědět
aha..byva ti hodne spatne?? agu kde jsi koupila ty zviratkovsky overalky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
car no poslední dobou se to vrací....nejdřív mi bylo blbě jen na začátku těhu a pak sem si to užívala ale te´d je to zase horší a horší 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a ty zvířátkový overalky...já už nevím něco myslím v HM něco na MMB ;-)
Odpovědět
aguu,to my ani nerikej :-( ze se to zas vrati
Odpovědět
Profilova fotka
car u tebe třeba ne ale u mě jo......navíc už začínám poci´tovat že mi břuch zavazí, je těžkej, tahá to, do ničeho se nevlezu,.....do toho mě pořád bolí ty záda a ke všemu už několik týdnů i stydké kosti :-N =-) teď už mi zase začíná být zle od žaludku, všechno mě hned unaví |-| a začíná mi celkem dost i tvrdnout břicho..... :-N ale za to zvíře mi všechno tohle stojí x-) x-) x-) x-) a snesla bych milionkrát více x-)
Odpovědět
agu..jo tak jelikoz jsem driv mivala zdravot.problemy(ktery postihuji i klouby a takútak se mi vse zacina ozyvat a unavu teda taky pocituju..jinak jsem zrovna rikala ze uz funim ted u nakejch praci a co budu delat s pupkem se ani nehnu...jsem si rikala ze ted mi obcas je blbe ,ale uz min a da se to..ale predtim to bylo hrozny a pernamentni ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
car tak já už to doklepu do konce :-N :-D 8-) to mě uklidňuje :-D
Odpovědět
agu,nojo uz to mas za par :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak car :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale je fakt že teď ty poslední týdny mi to utíká nějak pomalu =-) ze začátku to běželo rychle a teď se to vleče =-)
Odpovědět
agu s tim pupkem se ani nediv...jen kdyz ho clovek ma nekam dotahnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) :-D :-D :-D :-D zase se mi tam zvíře čertí.... =-) :-N se mu něco nelíbí či co :-N =-)
Odpovědět
copa jsi mu provedla? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mě spíš zajímá do čeho v zimě ten pupek narvu :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
car právě že nic :-N =-) :-D ani sem do pupku nedloubala :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale Jouza mluvil o jídle tak to bude asi ono :-D
Odpovědět
agu,jojo to bude ono :-D jinak nad tim oblecenim v cem zime chodit ted premyslim docela casto...budu mit nejvetsi pupek pres nejvetsi zimu :-S
Odpovědět
musim na chvili pryc..tak jestli tu ete budes tak se vratim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car no tak já budu mít sice pupek v zimě ale ne zas dlouho takže se mi nechce kupovat třeba zimní bunda velikosti veleryba když pak zbytek zimy budu bez pupku že =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?