Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Butt :-D Dis. :-N :-D Na Bc. jsem se nedostala kvůli vysokému počtu uchazečů, tak jsem šla alespoň na VOŠ, protože lepší něco než nic ;-) A baví mě to moc. :-)
Odpovědět
aha :-D :-D :-D :-D :-D :-D presne jak rikas, lepsi neco, nez nic ;-) a to po tobe chcou v praci, nebo tvoje vlastni iniciativa ;-) a kdyz skola bavi, tak to je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje vlastní inicativa :-) ale díky tomu jsem dostala slušnou práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale aby sis nemyslela, je to taky záhul jako :-D :-D
Odpovědět
pekny a verim, ze to je zahul, to je kazdy uceni :-D :-D :-D :-D a neboj. nebudu se ti smat, ze studujes "jen" vosku :-D :-D :-D a ted jsi zacla, nebo uz druhej rok?
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já si myslim, že v dnešní době je dobré každé vzdělání...a kdo ví, třeba Bc. nakonec dám. Ale teď by mi bylo líto to zkončit VOŠ když mám skoro konec, radějí mít něco než nic. Teď jsem ve třeťáku. Já ti dám "JEN" ]-(
Odpovědět
pocky vosky jsou na tro roky? :-o jsem mela za to, ze jen na dve :-D a te jen skadlim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak která... Já ji mám na 4 :-S :-p :-D
Odpovědět
:-o :-o :-o to je teda drsny..by me mohlo chodit do skoly 4 roky a pak byt jen :-D :-D Dis.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, je to nespravidlivý. A přitom se učíme úplně stejný věci a nároky na nás mají jako na vejšce ]-( ]-(
Odpovědět
nazdárek studentky..... jsme akorát přijeli z práce, vařím znojemskou na oběd a vymýšlím nějaké překvápko na večer....miláček má v pondělí narozky, zítra děláme oslavu pro patnáct lidí - taková menší svatba :-D :-D :-D a dneska mu chci udělat nějakou dobrou večeři, pak něco sladkýho a dát mu dárečky.....jsem mu koupila tričko, knížku a hrníček na kafe, takový super velký.....tak snad se mu to bude líbit......
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Taggy, tak ať se překvapení vydaří x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, v neděli to bude rok, co mě Kuba požádal o ruku :-D :-D Taky spolu jsme už tři roky :-D x-)
Odpovědět
sestri to je teda pekne nefer ;-( taggy urcite se mu to libit bude ;-) sestri tos me pripomnela, ze my jsme nase vyroci pozadani o ruku uplne propasli :-D :-D :-D abych rekla pravdu, uz si ani presne nepamatuju, kdy to bylo :-D :-D :-D jen vim, ze nekdy v polovine zari :-D :-D
Odpovědět
jejda, tak my požádání o ruku neslavíme......slavíme začátek chození - 1. března, a pak teda budem i svatbu.....ale víc toho radši ne, to bych si snad ani já nepamatovala......
Odpovědět
Profilova fotka
My taky neslavíme. A kdy jsme spolu začali chodit taky nevíme :-D Bylo takové moc rychléééé :-N :-D Byl to prostě konec září, přelom října.... :-D Oslavíme až výročí ;-) Tak holky, hezký víkend!! Pá
Odpovědět
AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ
Odpovědět
ahoj carcu..jak je? blondy: my máme toho prvního března jako začátek společného bydlení - 3 roky....... chození taky ne, to je takové těžké....
Odpovědět
ahoooj taggy...no mam se fajn ale lepsi by bylo kdybych uz vedela prckovo tajemstvi,abych mohla nakupovat..a co ty??
Odpovědět
ahojte babizny!tak jak se matee, jaky mate plany na vikend?my ho budeme travit na hodech, tak se tesim :-D loni jsme tam i tancovali v krojich, letos jsme myslela, ze bude mit jarek v sobotu skolu, tak jsme besedy nenacvicovali..ale i tak se tesim :-D carcu dej mu normal na zadek, on si pak rozmysli, jesti se ti bude dal schovavat :-D
Odpovědět
ahojky holky, carcu: to ti věřím, to je jasný, že to chceš vědět co nejdřív.... butt: u našich jsou taky hody, ale nejdem se nakonec ani podívat......teď jdeme uklidit doma, nachystat zahradu, ve dvanáct jedem pro malého a od tří už se začnou sjíždět kamarádi, je ta oslava.....takže program bude jistě super, počasí je krásné, nebe bez mráčků, tak paráda......zítra se asi vrací manželův taťka z dovči, jsme teď tady týden sami.....a přijede na návštěvu bábi a v pondělí jsme chtěli už KONEČNĚ vymalovat tu ložnici, tak snad no.....
Odpovědět
tak at se oslava povede ;-)
Odpovědět
tak oslava byla parádní.....takže super.....a zítra malujem tu ložnici....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj baby mozem sa k vam pridat?aj ked sme sa este nevzali
Odpovědět
taggy,tak super,ze jste si uzili ;-) nathali..jasne ze muzes...
Odpovědět
ahojky holky...... nathali: určitě můžeš........ carcu: jj, bylo to super......a ještě den před tím jsem udělala miláčkovi takovou soukromou oslavičku, vyrobila jsem takové hezké jednohubky a udělala lívance s tvarohem, nutellou a horkýma malinama, postavila mu je na kopec, do toho svíčku zapálila, na stůl naskládala dárečky, fakt super....měl moc radost.....tak skvělé...... a jak jste si užily prodloužený víkend? car: kdy budeš vědět to pohlaví?
Odpovědět
taggy mam radost, ze se oslava povedla ;-) a co malovani? carcu ahojky :-D nathali pridej se k nam ;-) a neco nam o osbe rekni :-D
Odpovědět
butt: malování se nekonalo a asi ani konat nebude.....tak nějak zase měníme plány s bydlením, ale nechci to tady zatím rozvádět, protože jsem šmírovaná......... :-N a jak ty, co víkend a jak se máš? já se normálně zítra i těším do práce.......
Odpovědět
taggy coooooooooo?ja chci ip :-D :-D :-D vikend u nas supr, sobota nedela jsme byli na hodech a vcera na vylete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak zase v práci. Víkend mooooc rychle utekl.... ]-( Taggy, krásný překvapení x-) Jakto? =-) =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?