Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
carcu. cyklus zatím nevím, dneska jsem 27DC, tak uvidíme, kdy MS přijde.......ale doufám, že už se to umoudří.... malý nevím, máme ho až zítra, ale on to neřekne, on zatím pouze cituje názory své matky, je hrozně naočkovaný, takže nemá cenu se s ním o tom vůbec bavit, protože se pravdu stejně nedozvíme.....proto ani až budu těhu, tak mu to co nejdýl nechceme říct - dokud to fakt nebude hodně vidět......aby do něj zbytečně nevalila ty své debilní kecy.... a co máte v plánu na víkend? já snad dneska dokončím to svatební video a jdu tvořit pak svatební fotoknihu...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! :-) Tak před chvilkou jsem se vrátila za zápisu z vysoké školy a pěkně mě tam nakrkli... Kdybychom vyslali jen jednoho človíčka s indexy, udělali bychom nejlépe. Jelikož nám je pouze paní asistentka vybrala a my mohli jet domů. To jsem se tam nemusela těch 120km trmácet a brát si v práci dovču... Chjoo :-( Ale jinak jsme zase po delší pauze pokecali se spolužáky a hrrr na nový semestr! ;-)
Odpovědět
Ahojky irenka: a kdepak studuješ? asi dálkově že? my byli teď ve městě, vyřizovat pár věcí, na poštu, něco nakoupit a na obídek a už jsme doma, takže zase peru a budu muset žehlit, už dva týdny o tom jen mluvím a ještě jsem na to nehrábla.......no a samozřejmě jdu stříhat video, ale dneska už by snad mohlo být i hotové,.........akorát přemýšlím, jak vám ho ukážu.....
Odpovědět
Kde jste zase????????
Odpovědět
Profilova fotka
:-) JJ, dálkově. Pedagogická fakulta - Pedagogika volného času... Videjko je hotové?
Odpovědět
ještě není, včera jsem neměla čas.... ale dneska jdu na to.... ;-)
Odpovědět
Ahojky!! Tak se hlásím do klubu - mě bude měsíc 23 a přítelovi za necelé dva měsíce 24, rozmýšleli jsme se, ale nakonec na co čekat?? BUdeme spolu skoro 4 roky a to si myslím je dost... ;-)
Odpovědět
ahoj bilksa....... a kdypak budete mít svatbu? drbny, kde zase jste???
Odpovědět
ahojky holky... teda hlavne taggy,tuete vidim.. jom novou tvar :-D
Odpovědět
ahoj carcu, tak jaký byl víkend? my si jedeme za hoďku pro zbytek svatebních fotek, tak se moc těším.....
Odpovědět
taggy,jojo celkem fajn...jeee,tak to zas pridas na face,vid
Odpovědět
ahojte prdelky moje milovany :-D :-D tak jak jste se meli celej vikend?my mooc dobre :-D irenko ty ses zapisovala do dalsiho semestru nebou na novy studium? vitam novou tvar :-)
Odpovědět
Článek se načítá
carcu: jj, přidám......ale ještě nejsou všechny, ale jsou úžasné, naše fotografka je úžasná........ona si to tady určitě přečte, tak jí to sem píšu, aby to nezapomněla..... :) i ta dnešní návštěva u nich byla moc fajn......mají novou kuchyň a sedačku - tak jsme se byli mrknout víš, obojí moc krásné...... :-D :-D :-D ahoj butt: kde se flákáš celý víkend?
Odpovědět
taggy ty ses pipina, vzdyt jsem ti rikala, ze budu na sumave :-D
Odpovědět
butt: aha, vlastně....já na to zapomněla......a dobrý?
Odpovědět
taggy odpoustim ti :-D :-D :-D jj bylo to super, jen strasne kratky ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! je tu někdo? =-)
Odpovědět
ahojky sestri!jak se mame?
Odpovědět
ahojky sestři..... butt: jj, pěkný věci utíkaj rychle, třeba naše svatba mi připadá, že byla strašně krátká a taky že už byla hrozně dávno....přitom teprve dva týdny.....ale videjko už mám hotové.....
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, jsem si myslela, že na Vás včera budu mít čas, ale nekonec se mi nahrnula práce a dnes mám školeníčko. Jinak se mám pořád stejně :-) byli jsme na víkend na horách a udělali si výlet na Sněžku. Vyšlo krásně počásko. Jak se vede Tobě? Taggy, mě taky přijde, že už jsem vdaná bůh ví jak dlouho :-D Na naše video jsme se koukala nedávno se zvláštním pocitem než dřív x-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt: Zapisovala jsem se na nový semestr... Do druháku, už, abych to měla za sebou... :-N Dneska jsem byla v Lounech na odběrech krve na vyšetření DNA a nějakých mutací, či co. Bolí mě celá ruka, brali 9 ampulí, auauau ;-( Výsledky nejdříve za měsíc, takže teď jen čekat. Krásný den! :-)
Odpovědět
Ahojky holky.... sestři: a jaký jsi měla pocit u sledování toho videa...?
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy no nevím, jak bych to správně popsala :-p Když jsem se na video dívala hned po svatbě, tak jako dobrý, ale měla jsem to víc v živé paměti. Teď odstupem času jsem si všímala víc detailů, kdo brečel, kdo co říkal atd. Takže mi přišlo víc dojemný a celkově hezčí :-) ;-) Pusť si ho za čtyřii měsíce a uvidíš ;-) :-D
Odpovědět
sestri:to znam, nekdy to v praci vypada, ze se bude jen lenosit a ona se nakonec nejaka prace najde ]-( :-D :-D pocasi bylo nadherny, my byli prva na sumave, taky jsme si to moc uzili :-D a co ses na skoleni dozvedela? jinak me se vede dobre, zacka mi skola, tak si ted musim zas zvyknout, ze uz nemuzu tolik lenosit :-D :-D irenko vy se musite jezdit zapisovat osobne, jo? :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja kliknu na pocitaci a mam to :-D :-D :-D :-D a proc jsi to vysetreni podstupovala?
Odpovědět
sestři: jj, tak to ti rozumím.....akorát já to mám tak jak ty už teď, protože jsem to video stříhala, takže už jsem ho a jednotlivé záznamy viděla tolikrát, že to znám nazpaměť fakt včetně detailů......
Odpovědět
Profilova fotka
Joo, butt, mě taky začala škola..navíc začnu chodit na doučko z angliny. Mám domluvenou nějakou čecho-kanaďanku, tak jsem zvědavá, jestli mi to k něčemu bude.... Na školení se dozvim vždycky něco novýho :-D Všechno se točí kolem zákonů... taggy, setjně to bude jiný, až se na to budeš koukat za delší dobu :-D
Odpovědět
sestři: ráda ti věřím, uvidíme pak no..... holky, ale školu vám teda nezávidím, to by se mi nechtělo už učit se.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
taggy, však já tomu učení moc nedávám :-N Jsem ráda, že udělám zkoušku, to mi stačí :-D Ale celkem mě to baví. Hlavně se ani učit nemusim, všechno je to celkem z oboru- jako práce kterou dělám :-)
Odpovědět
sestři: tak aspoň tak......mě vždycky na školách štvalo, že kromě oboru, který chceš studovat, tam je i mnoho dalších předmětů, které mě strašně štvaly a nebavily......například na ekonomce fyzika a chemie, nebo na výšce novinařiny angličtina a šílené množství literatury.....zbytečné celkem.....ale to je jen můj osobní názor, já jsem dost líná, takže radši pracuju než chodit do školy.... a jak se jinak máte? mně už třetí den strašně bolí hlava ani prášky nezabírají a taky mi roste osmička zub, takže samé radosti......ale včera byl super večer....vařila jsem takový pokus, a moc se povedl a manžílkovi moc chutnal.....a pak jsem ještě žehlila a zbavila se hory prádla u telky a ani to nebolelo....takže dobrý......a dneska budem odpoledne asi vegetit v zahradě.......
Odpovědět
Profilova fotka
butt: Já taky ,,předzápis" naklikám na compu, ale na zápis jako takový musíme vždy na studijní... ]-( Ty testy mi dělali kvůli obavám z vyšší srážlivosti krve... Po operaci se mi udělala po kanyle sraženina v levém předloktí, což prý není normální. Navíc mi píchali před i po operaci Fraxiparine, aby sraženině předešli. Stejně jsem se s tím víc, jak měsíc léčila. Babička mi zemřela na embolii, takže nic nechtějí nechat náhodě... :-| tag: Přivezu Ti i mojí kopu prádla, ju? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?