Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • 😃 😃 😃 jsem cekala, ze to tak otocis 😃 😃 ale ja fakt musela uklizet 😢 a jeste musim 😢 a jak se mas?

• butt 😃 😃 jojo mam se dobre..a jakpak ty??a uz se snazite??a jak se libi jarkovi v praci?

• carculino ad snazeni: uz je rijen? 😃 😃 😃 😃 😃 jarek vypada v praci spokojenej.jakoze toho ma samozrejme ted hodne, nez se rozkouka, ale asi dobry.hlavne je spoojene, ze muze ocumovat sestricky 😃

• Sponzor fóra
  • butt 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a co ty jinac???

• ale jo...nemam si na co stezovat 😃 mamka ma o vikendu narozky, tak jsme dnes vybirali s jarkem darek, koupili jsme kucharky, moje mamka miluje vareni...a o vikendu teda budeme slavit 🙂 jinak budu ted vic hcodit do prace, pze jeden kolega se uci na zkousky a v praci nebude...no a jinak nic zajimavyho 😃

• butt...jee tak to si oslavu uzijte 😉

• kuji.np a jak se mas ty?

• butt...my se mame fajn 😃 akorat musim jit pak umyt nadobi a poklidit kuchyn-se mi taaaak nechce...jinak zitra jdu poprvy tehu cvico 😃 tak jsem zvedava

• nazdárek carcu.......

• ahooj novomanzelko,jak je?

• carcu tak to pak poreferuj!!

• nazdárek.....skvěle.....akorát dneska na mě dolehla všechna ta únava, mám dobrou krizovku......zimnice, bolí mě hlava, břicho.....opadl stres a tak a nějak se z toho nemůžu vzpamatovat.....ale jinak jsem hrozně šťastná holky.....

• taggy z toho se vyspis 😉 a je super, ze jsi stastna 😃

• butt.o tom cvicu nebo poklizeni 😃 😃 😃 😃 😛

taggy..vsak aby nee 😃 a fakt vam to moooc seklo

• carcu hadej 😃

• Sponzor fóra
  • butt..urcite o tom nadobi 😛

• butt: jj, snažím se spát co nejvíc......
    car: díky.....škoda, že nejsi na facebooku, tam dávám víc fotek......

• taggy..a co malej,na svatbe teda nebyl?

• ahojky🙂holky vy jste jedničky!!!jsem to dokázala zmenšit tak už jsou v albíku fotky🙂jen ta kvalita se nějak snížilla 😒 ale to neva

• san zrovna jsem koukala na tvy albicko na konikovi 😃 ...

• Jo🙂
    ty si ale zvědavka🙂

• vid...ja koukala na dneska pridany vis...takze jsem natrefila nahodou

• a jak se mate?

• jojo dobrý je to ...manžel mě rozmazluje někdy teda až moc už kupujeme výbavičku...máme už i kočárek🙂
    Jinak přidala jsem jak na beremko tak i na koníka fotečku malýho tak se můžeš mrknout je krásnej 😃 😃 😃 jako pro každou maminku 😃 😃 😃
    a co u tebe?
    Butt:termín mám 30.11. ale pořád to doktoři mění takže asi konec listopadu nebo začátek prosince 😃 😃

• san pisnu ti do ip

• tak jo🙂

• jinak je super ze si vas manzilek rozmazluje,to je spravny 😉 ...a broucek je krasnej 😉

• sandule: malý je nádherný...už se těšíš co? a jaký kočárek jste koupili?
    car: nebyl a je to tak dobře.......jsme si to užili skvěle, on by to jen monitoroval a převyprávěl doma - to je k ničemu....takto ta kravka uvidí maximálně fotky na facebooku a to mi neva, to může maximálně závidět..... 😵

• taggy děkuju🙂
    Jinak kočárek jsme koupili casualplay S4🙂mě se moc líbil🙂

• san...casual je hezouckej...videla jsem v albiku ze ho mate

taggy..tak to beztak pukne 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů