Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
butt:-)ahojky jojo ještě žiju teda s tím pupkem spíše přežívám:-)) Jak se máš?co je u tebe nového ?měla jsi krásný šatičky:-) Taggy :tak šup sem s novýma fotečkama těším se:-) Já už mám také fotky ale neumím to zmenšit:-(
Odpovědět
taggy vy jste teda poctivi, ze davate v praci kolace a vino :-D san a kdy mas termin?u me novyho vubec nic, vsechno tak nejak pri starym :-) za chvilku mi zacina skola ;-( a vubec se mi nechce, jsem si tak krasne zvykla na prazdninovej provoz :-D jinak zmenseni fotek: otevri to v malovani, klikni na Obrazek, pak Roztahnout ci zkosit a tam to zmensi nebo v v ACDSee klikni na leve strane na Resize ;-)
Odpovědět
sandule: a nebo v picture manager - otevřít fotku, upravit fotku, zkomprimovat - webové stránky....a je to menší hned..... butt: jj, my to brali i do mé bývalé práce, je to tady takový zvyk, že se to nosí.....ale hlavně to pro nás nejsou cizí lidé, ale spíš známí, tak i proto...... ale našich koláčků jsem se mohla užrat, fakt byly skvělé.....a už ani nezbyly.... san: fotky přidám, jen budu mít čas, už mám další CD, kde je asi 200 fotek a budou ještě další, tak to přidám, ale sem se vejde jen padesát :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj taggy moc moc gratuluju ke svatbičce x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Mohu se přidat do vaší diskuze? Vdávám se příští rok a v březnu mi bude 21 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Irenka určitě se přidej ;-)
Odpovědět
Ahoj taggy, gratuluju ke svatbě a hlavně k počasí, myslela jsem na tebe, jestli ti neprší..
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju :-) Všechny máte krásné fotky! Gratuluji!
Odpovědět
Ahojky holky... agu: moc díky..... irenka: vítám tě mezi námi.....prozraď něco o sobě, kolik je příteli, jestli studujete, nebo pracujete, jak dlouho spolu jste a tak..... iwci: děkuji, jsi zlatá.....tebe to čeká už za pár dní, tak taky držím palečky, ať se vše vydaří, hlavně ať si to užijete.....a pak hoď brzy fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj holký :-) Taggy jeětě jednou oooobr gratulace!!!!! :-D
Odpovědět
zdurte :-D cha ted je na rade iwci, jsi nervozni? :-D irenko ahoj, jj prozrad nam o sobe neco, jsme zvedavy :-D sestri ahojky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...pocházím za Žatce, nyní bydlím v Podbořanech - samozřejmě se snoubencem ;-) , ve vlastním bytě, který jsme si sami dávali dohromady. Bydlíme tu necelý rok. Jsme spolu již více, jak 6 let. Prošli jsme si mnohým - maturity, řidičáky, přestupy na VŠ, stěhování, shánění zaměstnání, operace, ..... Je toho mnoho, leckdo by mohl závidět. :-D S Fandou jsme od sebe přesně 3 roky, takže v době svatby mu bude 24. Oba studujeme vysokou školu - dálkově. Přítel poslední rok Fakulty ŽP v Mostě a já druhým rokem Pedagogiku volného času na UJEPu v Ústí nad Labem. K tomu pracujeme - Fanda v automobilovém průmyslu jako vedoucí směny, mě radují dětičky ve školní družině, kde jsem na poloviční úvazek. Na svatbu se oba moc těšíme - bude to takové ,,dovršení vztahu" ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
irenko dekujeme :-D 6 roku je v nasem veku dlouha doba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vyčerpávající informace... :-D JJ, 6 let, to už je něco ;-)
Odpovědět
tj, zvlast, ze jste spolu prozili ty nejdivocejsi leta :-D my se brali po 2,5 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máš pravdu, občas to bylo ,,velmi" divoké.. :-D Spousta lidí odsuzuje tak mladý věk, ale někdo dospívá dřív, někdo... ;-) Co je komu do toho - hlavně, že se milujete a chcete to oba! Víš, jak se to říká: ,,Když ji miluješ, není co řešit" :-)
Odpovědět
tak tak ;-) a co mate uz na svatbu naplanovanyho?
Odpovědět
Profilova fotka
Zamluveného fotografa z Loun, místo hostiny - Myslivna Podbořany, stejně tak místo obřadu - zahrada Myslivny, zamluven i termín na matrice, mám doma většinu výzdoby - začínám přemýšlet, že mnohé z toho ani nepoužiju. =-) Botky, čelenku, náušnice, punčochy, svatební noviny, zamluvené šaty pro mě i ženicha...Je toho moc, moc :-D Ostatně většinu mám v albu ;-) Pomalu se rozhlížíme po prstýnkách, jelikož si je chceme jít vybrat v prosinci, než zdraží zlato. To jde vždycky po novém roce dosti nahoru :-| Kdepak jste byli na svatební cestě? Nějako o Vás všech taky moc nevím, jelikož se mi nechce pročítat těch 600 stránek... :-N
Odpovědět
ty jsi poctiva nevesta :-D my jsme zacli zarizovat az tak pul roku pred :-) na svtabeni ceste jsme nebyli :-D nechapu proc se na to vsichni ptaji, to se fakt musi nekam jezdit? :-D :-D :-D tak ja ti o sobe neco prozradim, at nemusis docitat :-D :-D je mi 21, manzelovi 24, ja studuju prava a u toho tak lehce pracuju. jarek studuje dalkove biomedicinskou techniku a pracuje v nemocnici.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Samo, že nemusí, jen je to tak nějak se svatbou spojený :-D Tak jsme na tom hodně podobně - věk, škola, práce... ;-) Je fajn, že jsem konečně našla svou ,,krevní skupinu". Zatím se to totiž nevedlo |-|
Odpovědět
taky ve svym okoli neznam moc holek, kt na tom jsou podobne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje vrstevnice znají jen diskotéky, bary a chlastačky od nevidím do nevidím. Zřejmě mě nechápou =-) Jsem zvědavá, jak rychle nám to uteče. Moc se těšíme, už aby se přehoupl rok... x-)
Odpovědět
cim vic se budes etsit, tim dlesi ten rok bude :-D :-D ja musim jit neco malo uklidit ;-( tak ted mizim.papa
Odpovědět
Profilova fotka
pa a díky! ;-)
Odpovědět
sestři: díky..... butt: ahojinky..... irenka: tak já nás taky představím, mně je 22, příteli 33, brali jsme se po třech letech společného bydlení, zažili jsme si taky spoustu životních zkoušek, hlavně kvůli jeho ex, ale to je už za námi........pracujeme v životní pojišťovně, svatba byla dokonalá a příští rok bysme chtěli mimi..... a ostatní holky jsou tady skoro všechny těhule, je to tady nějak nakažlivé
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: Díky :-) Jéžišmarjá, kam já to vlezla??? :-D My ještě nějakou chvíli s mimískem počkáme, ale to říká každá, že... :-D
Odpovědět
naaaazdaaaaar holkyyyyyy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
nikde nikdo ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
carcu proc ty sem vzdycky chodis, kdyz tu nikdo neni? :-D :-D :-D
Odpovědět
butt,spis proc vzdycky zdrhnou kdyz prijdu :-D jo a vitam novou tvar
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?