Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
agu,no a lepsi uz to nebude..ted se chytame aspon s necim malo..vem si az za par let tvy roztomily mimi zacne domu tahat tyhle vyrazy a clovek mu nebude ani rozumet coze to chce
Odpovědět
Profilova fotka
car to sme říkali minule s Jouzou že když po nás bude chtít jakou vymoženost a my budeme za trotly a nebudeme vědět co to je :-N :-N :-N už teď sou Iphone, MP4 a kdo ví co ještě.....já si pamatuju éru wolkmenů a to bylo něco :-N :-D
Odpovědět
holky vy jste to fakt neznali? :-D :-D :-D :-D to je strasne vtipny, mi to pripadne jako normalni soucast slovniku, zvlast kdyz se bavim na netu, proc to psat slozite, kdyz to muzu napsat par pismenama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N butt tak my sme asi omezený na šišlání k pupku nebo dítěti :-N a tam se nějaké WTF či co nepoužívá :-N :-D
Odpovědět
butt..ne neznaly,fakt jsme asi za zenitem jak rekla agu.... agu neprehanej,myslim ze i discmany si pamatujem :-D
Odpovědět
agu ale mozna do budoucna az prijde s tema vymozenostma by se ty tri pismenka hodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car jo diskmen a mobil sem měla taky :-D :-D :-D neboj :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale když mi bylo tak 13-15 tak by mě nenapadlo ani co to je mp3 natož ty dnešní serepetičky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
car :-D to je fakt to si zapíšu do blbeníčku to se bude hodit :-D
Odpovědět
agu,to mi je jasny,delala jsem si srandu...no jsem zvedava co nas ceka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo to všechno odkývu co bude chtít a pak se potají bude chodit ptát na diskuzi co to je :-N
Odpovědět
agu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se nesměj se budeš chodit ptát taky :-N
Odpovědět
Článek se načítá
no bude prdel az se tu pak vsechny sejdem a budem zkoumat co to ty deti vubec rikali
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš jdu do vany a spát a budu doufat že nebudu mít noční můry jak se mi dítě řekne nějaké WTF, PTF, MDF či něco jiného :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
páááá brouci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
už vidím : Prosím o radu co to moje dítě na mě mluví :-N
Odpovědět
dobrou agu a teroristo :-D
Odpovědět
butt zmizla..ostatni taky..tak paa
Odpovědět
holky vas nestiham :-D
Odpovědět
Nazdárek krasavice.... jsem vás teda dočetla, jste zase vykecávaly, když jsem tady nebyla..... all: já jsem nervozni akorát z počasí.....jinak se spíš těším. Dneska dodělám poslední část výzdoby, musím umýt okna v celém baráku, a tak......včera jsem si barvila vlásky, abych byla pak ještě krásnější....... ale nervy z toho, že zakopnu a podobně nemám.....na obřadě i na hostině budem mít rodinu a dobré přátelé, takže i kdyby se něco stalo, tak se nikdo nezblázní.....ale těším se dost, pokud nám teda vyjde počasí.....jakože musí, tak držte palce.....
Odpovědět
Profilova fotka
:-N ahoj :-N =-) za normálních okolností bych ještě spala ale to bych nesměla mít malého teroristu v sobě 8-( =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
večer sem si lehla...a jelikož mě fakt bolely ty záda jak kráva (pozn.redakce: bolest jak kráva = bolest jako by vám někdo bodal nožem do zad = obr ale fakt veleobr bolest) :-N tak sem si lehla na bok =-) :-N osudová chyba :-N jen co sem ulehla tak začalo kopání....rozhodla sem se že to vydržím že se třeba ten malý zlobr unaví...omyl....po 1éminutách kdy sem dělala že žádné kopance necítím se moje dítě rozhodlo mě sterorizovat uplně a začlo mi skákat po močáku..... =-) zákeřné to dítě ]-( :-D :-N =-) fajn sešla sem a zase vyšla ty schody =-) a lehla si zase na bok (ano sem taky zákeřná :-N :-D ) ......moje dítě ale tenhle styl spaní teda vážně nebere tudiž přišlo ještě s zákeřnější taktikou :-N 8-) začlo mě kopat do slabin :-N :-N :-N :-N mám pocit že z mého dítěte roste zákeřný sadista =-) :-N :-D ok budiž lehla sem si na záda s tím že jak usne otočím se :-N ležím tedy na zádech snažím se nemyslet na tu bolest zad :-N a přemýšlím proč mi duní v hlavě =-) =-) =-) po chvilce sem přišla na to že neduní v hlavě mě ale že u nás je zábava a že to duní až k nám :-N ......fakt bolí mě záda, duní mi hlava,...nic horšího mi není :-N no jen do chvíle kdy moje zvíře ve mě zjistí že hraje hudba (ta z té zábavy) a začne tančit 8-( =-) (malej zákeřnej tančící sadista-vražedná kombinace =-) :-N ) miluje totiž hudbu a jakmile se hraje něco co se mu líbí tak dělá v břuše kotrmelce mává rukama nohama...... =-) spát sem tedy šla až kolem 4 kdy se uklidnila zábava a kdy sem si myslela že spí i moje dítě =-) :-N pro příště sem ponaučena že moje dítě (stejně jako ďábel) nikdy nespí :-N :-D jen co sem se otočila tak zase zákeřné kopance =-) ....to sem byla ale vyřízená že sem si prostě lehla na záda a bolest nebolest usla.... :-N no jenže v 6 ráno už moje malé sadistické dítě odmítalo spát a chtělo si "povídat" :-Npovídání u nás vypadá tak že ležím (jak jinak) na zádech a dloubu si do břicha a mimouš mi to vrací to těch míst kde sem dloubla....dokážete si asi představit co se stane když si odmítnu "povídat" a nedloubu si do břicha :-N :-N :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
agu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji :-N :-N :-N já čekala kdo se mi bude smát jako první :-N :-D ale víte jak sem se držela abych neudusila Jouzu polštářem? :-N pač on tak sladce spal a tvářil se táááák spokojeně až ve mě normálně hrkla myšlenka že ho asi fakt udusím jak sem mu záviděla :-N
Odpovědět
ahoj maji, ahoj agu, to jsou teda zážitky, jsem zvědavá, až já budu těhu.....to si asi mimino vychovám hned od početí....já totiž spím jenom na boku, jinak to neumím.....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy já spávala jen na břiše což od začátku těhu nešlo :-N =-) a na boku už to taky nejde.... :-N :-N =-) nevím co budu dělat až se malý zlobr rozhodně že nebudu spát ani na zádech =-)
Odpovědět
agu: ale víš co, chtěla si dítě, tak ho máš.....si zvykej, bude hůř......teď aspoň neřve, nebo ho z břicha nejde slyšet.......
Odpovědět
Profilova fotka
taggy =-) :-N jestli si to nepochopila tak to myslím jako nadlehčení :-N =-) nikdy by mě nenapadlo si stěžovat na to že mám mimouška =-) je to moje všechno a klidně kvůli němu umřu jen aby ono bylo zdravé a spokojené :-N =-) klidně budu trpět jako kůň jen aby ono se vyspalo a mělo klid :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic radši jdu snídat
Odpovědět
agu: proboha klídek, vždyť já si dělám taky srandu, akorát jsem za to nedala smailíky......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?