Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
car se nesměj to je vážný :-N včera sem si ve vaně holila nohy a vždy když sem se zohla abych si je aspoň částečně oholila tak sem dostala kopanec :-N :-N :-N na nohách sem se asi 6x řízla pač za a) už se přes pupek nezohnu a za b) mě kopalo tak silně do slabiny až sen nadskočila tak se mi teď Jouza směje že tím že si po částech řežu nohy nezhubnu :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacz to náš vetřelec v tom břuše snad nespí nikdy =-) :-N
Odpovědět
agu stejne je to vtipny :-D
Odpovědět
Agu,tka ať ti nožky oholí přítel ;-) Už se těším až budu mít zase prcka v bříšku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
carculíno se ti pak taky budu smát ]-(
Odpovědět
no to snad neee :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Car a ty čekáš taky mímo?
Odpovědět
Profilova fotka
kacz stačí že mi holí bobra :-D :-N kdyby mi holil nohy tak asi nemám kolena nebo co......on jakoukoliv překážku co je v okolí holícího strojku jaksi šmikne taky....minule měl uřízlý kus ucha :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kacz jednodušší otázka je kdo tu mimouše nečeká :-D
Odpovědět
AGu a tam dole sji ještě bez úhony?
Odpovědět
Profilova fotka
carculíno ale jo....až budeš nosit kalhotky naruby a ke všemu ještě s obráskem přilepeným na řiti (podotýkám že to nebyly tanga to bych věděla že je mám naopak :-D :-N ) nebo vlezeš do vany v ponožkách a nepřijde ti to vůbec ale vůbec divný tak se ti taky bude smát :-p :-D
Odpovědět
kac..jojo cekam,jsem ve ctvrtym...dyt ti rikali holky kdo sem vleze otehotni :-D :-D :-D agu tak abys za chvilku nemela obrizku jak holky v africe :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kacz tam dole sem zatím na 100% bez uhony tam si dává záležet :-D :-D :-D :-D někdy až moc :-D :-N
Odpovědět
Agu :-D :-D :-D :-D :-D Ty máš teda story :-D :-D :-D Jé holky,já chci tkay bříško,ale zatím není s kým..takže snad v zimě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš já napsala obráSkem :-N =-) 8-( jdu se zahrabat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
kacz no jo vždyť říkám těhu demence :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako kdybys mě potkala někde ve městě tak si mylíš že bohnice propouštěly pač já sem schopna si sednout na naměstí na lavečku a začít se kolíbat a mimišákovi pobrukovat písničky :-N nebo v obchodě se mimišáka ptám co by si dal nebo že nemá kopat maminku :-N a lidi na mě blbě čučej :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nebo story s termixem sem tu už psala :-N :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když to tak píšu tak si vážně připadám jako dement =-)
Odpovědět
Agu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
však se smějte ]-( já se vám pak taky budu smát :-N =-) teda doufám.....pokud mi to zůstane tak se smát budu snad už všemu a napořád :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Agu,tak takovou těhu demenci jsem fakt neměla,já se těhu musela učit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kacz no možná sem byla malinko dementní už předtím =-) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
měla bych jít do vany =-) =-) =-) a všem veřejně slibuju že si vysleču i ty ponožky =-) :-D
Odpovědět
agu,demenci mam ale na tebe teda nemam :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale jsem zvedava kam az dospeju-do jakyho stadia demence
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, tak tohle se mi nastesti zatimvyhyba..teda sem tam kratsi vedeni..ale jinak ok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě to nevadí já sem vždy byla ta divná :-D :-D tož si to ponesu i v těhu :-D někdo být musí :-N
Odpovědět
agu a vysleč se celá ne jen ty ponožky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kacz :-N =-) čéče to mě nenapadlo =-) =-) =-) díky za informaci :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
agu...tak se nam hlavne neutop
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?