Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • car se nesměj to je vážný 😬 včera sem si ve vaně holila nohy a vždy když sem se zohla abych si je aspoň částečně oholila tak sem dostala kopanec 😬 😬 😬 na nohách sem se asi 6x řízla pač za a) už se přes pupek nezohnu a za b) mě kopalo tak silně do slabiny až sen nadskočila tak se mi teď Jouza směje že tím že si po částech řežu nohy nezhubnu 😬 🤔

• kacz to náš vetřelec v tom břuše snad nespí nikdy 🤔 😬

• agu stejne je to vtipny 😃

• Sponzor fóra
  • Agu,tka ať ti nožky oholí přítel 😉

Už se těším až budu mít zase prcka v bříšku 😵

• carculíno se ti pak taky budu smát 😠

• no to snad neee 😃 😃 😃 😃

• Car a ty čekáš taky mímo?

• kacz stačí že mi holí bobra 😃 😬 kdyby mi holil nohy tak asi nemám kolena nebo co......on jakoukoliv překážku co je v okolí holícího strojku jaksi šmikne taky....minule měl uřízlý kus ucha 😬 😃

• kacz jednodušší otázka je kdo tu mimouše nečeká 😃

• AGu a tam dole sji ještě bez úhony?

• carculíno ale jo....až budeš nosit kalhotky naruby a ke všemu ještě s obráskem přilepeným na řiti (podotýkám že to nebyly tanga to bych věděla že je mám naopak 😃 😬 ) nebo vlezeš do vany v ponožkách a nepřijde ti to vůbec ale vůbec divný tak se ti taky bude smát 😛 😃

• kac..jojo cekam,jsem ve ctvrtym...dyt ti rikali holky kdo sem vleze otehotni 😃 😃 😃

agu tak abys za chvilku nemela obrizku jak holky v africe 😃

• kacz tam dole sem zatím na 100% bez uhony tam si dává záležet 😃 😃 😃 😃 někdy až moc 😃 😬

• Agu 😃 😃 😃 😃 😃 Ty máš teda story 😃 😃 😃

Jé holky,já chci tkay bříško,ale zatím není s kým..takže snad v zimě 😃

• ježiš já napsala obráSkem 😬 🤔 😦 jdu se zahrabat 😦

• Sponzor fóra
  • kacz no jo vždyť říkám těhu demence 😬 😃

• jako kdybys mě potkala někde ve městě tak si mylíš že bohnice propouštěly pač já sem schopna si sednout na naměstí na lavečku a začít se kolíbat a mimišákovi pobrukovat písničky 😬 nebo v obchodě se mimišáka ptám co by si dal nebo že nemá kopat maminku 😬 a lidi na mě blbě čučej 😬

• nebo story s termixem sem tu už psala 😬 😬 😃 😃 😃 😃

• když to tak píšu tak si vážně připadám jako dement 🤔

• Agu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• však se smějte 😠 já se vám pak taky budu smát 😬 🤔 teda doufám.....pokud mi to zůstane tak se smát budu snad už všemu a napořád 😬 😃 😃 😃

• Agu,tak takovou těhu demenci jsem fakt neměla,já se těhu musela učit 😃

• kacz no možná sem byla malinko dementní už předtím 🤔 😬 😃

• měla bych jít do vany 🤔 🤔 🤔 a všem veřejně slibuju že si vysleču i ty ponožky 🤔 😃

• agu,demenci mam ale na tebe teda nemam 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale jsem zvedava kam az dospeju-do jakyho stadia demence

• hehe, tak tohle se mi nastesti zatimvyhyba..teda sem tam kratsi vedeni..ale jinak ok 😃

• mě to nevadí já sem vždy byla ta divná 😃 😃 tož si to ponesu i v těhu 😃 někdo být musí 😬

• agu a vysleč se celá ne jen ty ponožky 😃

• kacz 😬 🤔 čéče to mě nenapadlo 🤔 🤔 🤔 díky za informaci 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• agu...tak se nam hlavne neutop

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů