Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
kacz bude ti odpuštěno :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak takových lidí je čím dál víc =-) ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( bezmozkové slepice ]-( na ty mám alergii ]-(
Odpovědět
Jo to už jsem tady několikrát zažila,ikdyž né na vlastní kůži. Internet,je hrozná zbraň :-( Agu díííík x-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kacz no ne jen internet :-p 8-( to sou slepice z okolí co tě osobně znaj a dokáží si tě tu najít a šmírovat a pak všechno si přibarvit a říkat po okolí kde žiješ 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale dost nebudeme se o nich bavit o to by jim šlo aby byly středem pozornosti a to si nezaslouží ]-( takže hodíme bobek a šup načít nové téma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a neflákejte se dítě mě odsud za chvíli vykope :-N
Odpovědět
no holky nasrali me pekne,skoda ze se nepodepsali,bych jim utala ten zobak ]-( ]-( ]-( jinaaaac mama demence jo,to potes,ja myslela ze uz to horsi nebude
Odpovědět
Profilova fotka
car bude zrovna sem četla článek o těhu demenci v betynce :-D :-D :-D prej se ženám v těhotenství zmenší mozek :-D
Odpovědět
No, holky, já k tomuhle teda ještě jeden příspěvek hodím... Začínám mít pocit, že jsem buď totálně paranoidní blázen, nebo že se kolem mě rojí strašně moc závistivých a podlých sviní... =-) Nemám pocit, že by mi někdo měl co závidět, ale setkávám se s tím dost často. Přítelkyně od manželova bratra mi dokonce řekla, že mě nesnáší, protože na mě žárlí... Nic zlého jsem jí neudělala - to sama uznala, že o to nejde. Prostě jí vadí, že žiju, studuju, pracuju, směju se, dejchám... Jo to normální? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
all :-D :-D :-D :-D vítej v klubu nenáviděných :-D :-D
Odpovědět
Agu: máš pravdu, že tihle lidi si naši pozornost nezaslouží a tak je lepší to téma nechat, ale tohle prostě zamrzí a naštve... ]-(
Odpovědět
Jo to mě dítě spí cleou noc d ruhé ještě není,tka mám pohodvý večer ;-) CAr,nojo,závist je hrozná.Jak je člověk šťastný,tak má hodně nepřátek :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Agu: :-D :-D :-D To je život... :-D
Odpovědět
cozeeeeeee????fakt....hmm pekny...a kupujes si betynku pravidelne?a ete neco??ja si parkrat neco koupila ale zatim asi 3krat ale chci pravidelne
Odpovědět
Profilova fotka
all já vím jak to mrzí a štve.... |-| vím to sama na vlastní kůži a věř mi že víc než dost 8-( 8-( 8-( ale proto vím že takoví "lidi" si ode mě nezaslouží ani pomyšlení nad tím jak sou tupí a demntní 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
car jj pravidelně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě maminku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dítě už mě kope ze židle ale já se nedám budu se bránit co to pude :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jinak k té závisti: Už jsem to tu kdesi psala, tak jen kopíruju: nedávno jsem měla výtlem z našeho fařáře, kterej s náma tak nějak probíral hříchy, (v rámci příprav na svatbu) a prohlásil: Děcka, závist to je néhorší hřích. Člověk hřeší a nic z teho nemá. To už je lepší to obžerství nebo smilnění, to si aspoň neco užijete
Odpovědět
Profilova fotka
all :-D :-D :-D :-D to je boží :-D
Odpovědět
Tak já místo závidění opravdu radši dlabu něco dobrýho a smilním :-D :-D :-D
Odpovědět
holky hlavne ze nam maj co zavidet :-D :-D :-D at si polibi...nechapu to ale asi si nak svy komplexy vylecit musi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kacz to se máš že ti dítě spí celou noc to moje mě celou noc bude kopat když si lehnu jinak než na záda (což samo je to nejhorší pač mě celé těhu bolí zada jak čert) ale ten malej zloduch prostě chce abych ležela jen a jen na zádech a ke všemu jen odkrytá pač tam nasmí mít tmu 8-( =-)
Odpovědět
Jo holky,jsou to chudiny v podstatě.Hezky si užívejte,že jste šťastné x-) Mě v těhu nosil známý co dělá v tiskárně Betynku a Máma a já,ale už není čas číst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já milovala mámy radí ale to už nevychází což je škoda 8-(
Odpovědět
Agu,já v těhu zase nemohla spát.Jsem usnula třeba až ve 2 v noci a spala jsem přes den.Ikdyž sjem přes den spát nešla,tka jsme v noci stejně n eusnula :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kacz tak já budu mít čas číst pořád pač dítko mi přítel pučí snad jen na kojení (kdyby to šlo tak kojí sám :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
kacz tak to já zase lehnu a spím :-N teda pokud ležím na zádech jinak mě ten malej terorista kope a to mě budí :-N :-D
Odpovědět
agu...to je dobry :-D
Odpovědět
Jo Mámy radí bylo dobré. No jako já mám hodné dítko,ale prostě musí po mě lašovat nebo já musím něco dělat a večer není nálada.Ale mám naštěstí spáče.Přes den spí 3 hodiny a celou noc.Někdy vztáváme třeba v 10 :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?