Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
agu ja jo :-) jak je? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aááááááá aspoň někdo :-D =-) ty můry mě tu jinak nechávaj pořád samotnou když dojdu ale když tu nejsem tak kafraj ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jde to x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak aspon "nekdo"? ti nestacim? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ba že stačíš x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to bych si prosila :-D :-D :-D co znamena tvoje motto v pase? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ne všichni můžeme všechno! a Záleží na tom, co jsi, ne na tom, co máš.
Odpovědět
AHojky holky, se k vám přidám ;-) Jemi 20 v době svatby 21,nastávajícímu bdue v den svatby 25 a máme doma 14ti měsíčního nezbedu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka vítej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
agu, hezky a pravdivy :-) kaczi, my uz se nekde potkaly :-D
Odpovědět
Musím se tu zabydlet a dostat se do obrazu :-) Ale myslím,že mi to půjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji já vím ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kaczi, my te uvedem, ze jo agu...pokud vim, chodi nas tu pravidelne devet a z toho sest tehotnych :-D ted jste pribyly dve...weru je 17 a ty mas dite :-D to je kombinace :-D :-D :-D agu, chces neco dodat?
Odpovědět
Profilova fotka
maji já myslím že dosti výstižné :-D jen bych kaczku varovala že většina co sem vlezla otěhu :-D
Odpovědět
No tak už se těším až se tu bude rodit ;-) Je to skvělé prožívat s někým aspoň na dálku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, kaczi, bacha na to, do roka ses tehotna znovu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji :-D aby ne dřív :-D
Odpovědět
Holky,to by mě neva.Já ybhc druhé brala.JEn přítel ještě nece,ale ke konci roku na to asi vlítnem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, ja jsem zabrezla driv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji já se snažila přes rok a jakmile sem vlezla sem tak do pár týdnů to bylo :-D :-D :-D :-D :-D x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale po porodu sem asi přestanu chodit pač druhé plánujeme až za pár let :-N :-N :-N :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
A kolik je vám holky?A Agu kdy bude svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka kuwa sem se teď normálně zapotila nad tou otázkou kolik mi je :-N :-N :-N :-N :-D :-D :-D :-D :-D ach ta těhu demence.... :-D je mi 21 :-D :-D :-D :-D :-D a příteli 26 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jinak svatbu jsme měli mít 13.11. :-N =-)
Odpovědět
A těhu se vdávat nechceš? A počkej na mamademenci,občas jsem úplně mimo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka no jelikož mám TP 12.12. tak nevím nevím :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-N :-N já už sem přemýšlela minule co semnou bude až skončí těhu demence a mama demence =-) :-N pak už asi jedině těžká senilita =-) :-N :-D
Odpovědět
holky ja na to jebu na naky drbny pomlouvacny jsem doma sama a nudim se...teda jako chystam seneco delat,ale zatim se chystam cely den a prd....at mi slepice vite co...
Odpovědět
Profilova fotka
car to je řeč :-D x-) na slepice hoď bobek :-D
Odpovědět
AGu aha,tka to já nevěděla....se musím dostat do obrazu :-D Sice nevím o co dje,ale kašli na nějaký závistivý slípky ;-)
Odpovědět
kaczka..o smiraky,lzivy,podly pisisi anonymy agus... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?