Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
sestři: tak snad nám taky vyjde pěkné počasí......se snad budu modlit... já akorát chystám výzdobu na molo a na zahradu a jdu uvařit něco na obídek. odpo mi dojde kámoška udělat druhou zkoušku líčení a pak jedem k našim probrat ještě další detaily svatby.....
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se klidně vdávala znovu :-D Bylo to krásný..... 8-) Moc si to užívej!!!!
Odpovědět
já se na to těším.....moc....a snad bude i pěkně, pak to nebude mít chybu
Odpovědět
Ahojky tak myslím, že asi já budu nejmladší nevěsta. Koncem července příštího roku mi bude 18 a hned začátkem srpna přístího roku se bereme, mémo příteli bude skoro 20. A jsme spolu necelý 3 roky.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda weru :-D To čekáte jenom na to, až Ti bude 18, ne? :-D Taggymoc se už těším na tvoje fotečky ;-) A doma všechno dobrý?
Odpovědět
No čekáme no:-) nejlepší na tom je to, že o tom nikdo neví, bude to svatba jen my dva a dva svědkové. Takže nám do toho nebude nikdo kecat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Což asi předpokládáš, že by Vám do toho kecali, co? :-D Bude to pro všechny překvápko :-D
Odpovědět
weru. ahojky, takže ti donedávna bylo šestnáct a teď je ti sedmnáct že? a chodíte oba ještě do školy? a budete spolu pak bydlet? sestři: já se taky na fotky těším.....a doma super, co myslíš? jestli toho malýho, tak to jsme odpískali, tím se vůbec netrápíme.....takže si užíváme poslední dny příprav......
Odpovědět
Profilova fotka
A děláte ještě něco doma, nějaké úpravy a tak? ;-) Hih, poslední svobodný víkend :-D
Odpovědět
taggy: no chodíme, až se vezmeme tak pak nastupuju do čtvrťáku a miláček jde prvním rokem na výšku takže stejně ten první rok spolu moc nebudeme, protože bude v jiným městě, ale až skončím gympl tak chci jít na stejnou výšku jako on, takže budeme spolu už pořád.
Odpovědět
blondy: dneska prší, takže venku nic, ale musí se ještě uklidit dvůr, pozametat, posekat trávník a tak........práce je spousta, přítel akorát uklízí jeden pokoj, který je zatím na spaní pro hosty a měli jsme tam ještě krabice s věcma, tak v tom dělá pořádek a já dělám tu výzdobu....... jj, poslední volný víkend...... weru: a proč se berete už teď? nebo spíš, když teda oba studujete ještě, tak plánujete nějak společné bydlení? a co vaši na to?
Odpovědět
taggy: no prostě se chceme vzít, už spolu budeme v době svatby 3 a půl roku a myslím, že je to ideální doba. A prostě chci chceme splnit sen. Budeme spolu bydlet hned od té doby jak budeme spolu na výšce a pak už napořád. No o svatbě nikdo neví, jen má mamka. Bude to svatba jen ve dvou s dvěma svědkama. Já nemám moc ráda velké svatby a navíc si říkám, že na to, aby jsme si slíbili lásku nepotřebujeme dalších 30 lidí.
Odpovědět
Článek se načítá
weru: tak to určitě jo, já jen myslela, jestli tě nebude mrzet, že budete manželé a ty budeš dál bydlet u rodičů a on jinde.......a co na to tvá mamka?
Odpovědět
Taggy, tak co přípravy? Já už chytám nerva =-)
Odpovědět
Weru: Já ti rozumím, akorát: máte vyřešené, kdo vás bude živit? V tomhle je namístě velká opatrnost. Budete platit nejen jídlo a privát, ale i blbosti typu toaleťák, zubní pasta, atd. Dost párů už na prachy dojelo. A ze své zkušenosti bych ti jen doporučila, aby sis rozmyslela, jestli tě nebude mrzet, že sis neužila studentskej život. Jinak držím palce :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
dobryyy vecer damy :-) aa, koukam nova nevestinka :-) tak at vam to, weru, klape :-) all, taggy, vy uz jste letos posledni na rade?
Odpovědět
Ahoj Maji, no doteď jsem byla podezřele v klidu, ale teď to na mě jde :-D. Pomáhá jen maximálná pracovní vytížení nebo 2 deci vína :-D, nebo pokec s miláčkem nebo kamarádkama. Prostě odvést mozek od šrotování faktu, že se za týden vdávám :-D Přitom o manželovi pochybnosti nemám, spíš se děsím toho být středem pozornosti, uklouznutí, zakopnutí, přeřeknutí, poblití a jiných pěkných trapasů :-D
Odpovědět
Teď píšu jakousi debilní seminárku a to je děs - mozek mě fakt neposlouchá a za nic na světě se nechce soustředit výhradně na latinismy v němčině :-D
Odpovědět
No to se nebojím, že by jsme neměli peníze, tata od miláčku mu každej měsíc posila na konto docela dost penez a nasi mi taky budou muset platit az budu na vysce. jinak me to mrzet nebude, ja nejsem ten typ, co rád chodí po zábavách a tak dál já jsem nejraději s miláčkem a on taky není ten zábavovej typ. Nejvíc si užíváme jen spolu a oba cítíme, že ten druhej je ten pravej takže je jedno jestli se vezmeme za rok nebo za 10 let. My prostě spolu budeme napořád:-)No a moje mamka je suprová jako má z toho trochu nervy, že je to brzo, ale nijak mi to nevyvracela a nepřekecávala.
Odpovědět
Profilova fotka
all, jj, taky jsem z toho byla vynervovana :-D :-D :-D no a nakonec krom vynechanyho slova ve slibu, nasazovani prstynku na PRAVOU ruku apod. se nic nestalo :-D :-D :-D weru, budou muset? :-N
Odpovědět
Weru: Tak držím palce ať vám to vyjde :-).
Odpovědět
Maji: Co když nastávajícímu řeknu, že ho přijímám za manželku :-D ??? Prej se to teď jedné kočce, co měla svatbu v kostele ve Vyškově stalo :-D :-D :-D
Odpovědět
dík, já doufám, že to vyjde:-) Já už se nemůžu dočkat svatby:-)moc se těším...
Odpovědět
Profilova fotka
all, no co, tak z toho bude registrovane partnerstvi :-D :-D :-D musela to byt docela sranda :-D :-D :-D ja jsem nastesti az takovej preklep nemela..nas slib koncil "toto ti navzdy slibuji" a ja jsem zacla "toto ti...slibuji" proste jsem si nevzpomnela na "navzdy" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
weru, koukam jsi z Olomouce :-) taky odtamad pochazim :-) kde to chcete mit?
Odpovědět
Profilova fotka
baf =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beztak tady zase nikdo není =-)
Odpovědět
Profilova fotka
vždyť to říkám ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tsssss
Odpovědět
Profilova fotka
serinkujete mě ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?