Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahooooj holky
Odpovědět
taggy.ono to s tim malym asi nema cenu uz resit, udelali jste, co mohli a porste uvidite :-) dlasi zkousku makeupu?ta predesla nevysla, nebo co jeste zkouset? jinak tady je dobre, cely dny se jen valime a tchyne nas obskakuje :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ahojky x-)
Odpovědět
butt,dobre ji mas vycvicenou...me tchyne zas meje dneska okna v celym baraku,mi volal manza ze se nabidla tak ji to odsouhlasil... ahoj agu
Odpovědět
Profilova fotka
car ahojky x-) já sem tu na skok pač mi umírá Jouza :-( :-D
Odpovědět
jakpak to
Odpovědět
ahij vorvani ucuranej :-D carcu ale tak dobre ju vycvicenou jeste nemam :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car pak má v zubu zánět :-N :-N :-N =-) ne že bych se mu teda smála sama vím jaké to je ale když on vypadá jako nadutej křeček :-D :-D :-D :-D :-D :-D batt už ne vorvaň....už sem pasovaná na skotnou zebru :-N =-) pač mi ségra donesla černobílé proužkaté triko a Jouza prohlásil že sem jak skotná zebra ]-(
Odpovědět
no agus ete si mni nerekla jaktoze umira.....nevim jak se tu pise otaznik..... butt :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D doladis casem...ja bch ji jinak mejt nenechla ale kdyz tam nejsem tak mi to neva a aspon mam o praci min...uz se na to hystam dva tydny...nebo vic...ale jak mi bylo zle tak se mi nechtelo jak ty mistnosti mame ete prazdny...a v tech co jsme mame umyto
Odpovědět
agu,tak vidis za chvilku budes cela zoo v jednom a muzeme na tebe vybirat vstupny a vydelame majlant :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car však sem psala že kvůli tomu zánětu v zubu ....teda já tam mám překlem místo pak tam má být pač :-D
Odpovědět
a jste s kreckem dohromady...jeje celej cirkus si zaridime:-)
Odpovědět
Článek se načítá
agu ja vim ale ja to psala nez se mi ta odpoved objevila vis
Odpovědět
Profilova fotka
že jo....dobrej nápad zoo si otevřu :-D
Odpovědět
je to muj napad tak chci procenta :-D
Odpovědět
a jak je prckovi agu
Odpovědět
Profilova fotka
tss žádný procenta volnou vstupenku dostaneš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé teď sem ti psala na MK.... x-) jo moje ségra neříká modrý koník ale černý osel :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ale napad je patentovanej :-p jinaaac jsem tu otazku psala sem znova jelikoz tam jsem cekala na odpoved a marne
Odpovědět
Profilova fotka
tsss..... :-p =-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde ste?
Odpovědět
Profilova fotka
já budu muset za chvílí za tím mojim křečkem :-N
Odpovědět
zadny tsss,copak si se prevtelila v hada :-D ze by se zoo rozrustala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D no hada :-D :-D :-D :-D to nevím jak by Jouza rozdýchal :-N on má z nich panickou hrůzu ale já je miluju x-) x-) x-) x-) měli sme Elišku ale už nám umřela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty jak se máš?
Odpovědět
docela to jde....spis jak kdy kdyz to na me padne jsem vyrizena a musim zalehnout ale jinac to jde..ale dopravam si tu mnam snidane-jsou formou bufetu a to mluju kdyz si nemusim varit nebo jidlo pripravovat sama..tak tu zeru jak slon i vic :-D :-D
Odpovědět
musim bezet holky taaak pa
Odpovědět
Profilova fotka
car pá
Odpovědět
nazdárek dámy, tak konečně je zase co dočítat..... butt: kámoška chtěla ještě jednou mě namalovat, tak proč ne, je to příjemné..... a pak s ní a jejím přítelem grilujem, tak jsme to spojili
Odpovědět
ahojte :-) taggy aha, ja si ikala, ze jestli nebude treba nejaka zmena :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?