Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahojte holky a vorvani :-D a vitam novou tvar :-)
Odpovědět
zdarec butt....
Odpovědět
jak je?pisnicky vybrany?nam za chvilku prijde navsteva, tak bych mels trosku zcivilizovat aspon obyvak...ale nechcese mi :-N
Odpovědět
jj, hudba je snad vybraná, takže další povinnost za námi, zítra jdeme vytisknout svatební noviny a pak jdu na zkoušku účesu ke kadeřnici......a teď se cpu buchtou, dělala jsem včera dvě s broskvemi a ostružinami a tvarohem a jeden a půl plechu už je pryč......
Odpovědět
taggy a u kdarenice se vyfotis?jsem na to mc zvedava!a vy jste dobri buchtozrouti :-D
Odpovědět
butt: jj, snad jo......pokud nenechám foťák doma.... a jsme, my žereme pořád, buchty a maso, to je fuk, hlavně jídelko, mňam mňam....... a s těma buchtama je právě výhoda, že bydlíme s přítelovým taťkou, protože mu můžu taky dát ochutnat a tím pádem na to nejsme sami dva :-D :-D
Odpovědět
taggy:tp je dobry, kdyz je na buchty stravnik na vic :-D ja mam chut jarka zabit, furt me nuti delat buchty, ale pka je neji, jakotreba s posledni..ja buchyt obecne moc nemusim, takze nam tu lezi a nikdo ju neji :-D :-D :-D :-D a co priteluv tatka, bydli se s nim dobre?
Odpovědět
butt: tak proč je chce, když je pak nejí? přítelův taťka je super, bydlí se tady s ním fakt skvěle........protože je i dole, takže když ho nechceš celý den vidět, tak nemusíš.....ale spíš se vídáme, protože jsme pořád na zahradě, on je fakt hodný
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, já se vám moc omlouvám, že sem nedorazila, ale Butt vám to asi řekla, jela sem k mámě a později bych se tam už neměla jak dostat.. =-) A carcu, to "stěžování" fakt nebylo myšlený vážně, sme do tebe jentak rýpaly, jako bys to neznala.. ;-)
Odpovědět
butt: tak už mám zkoušku účesu za sebou, jsem nadšená, ale nefotila jsem to, protože to nebylo natočené, jen jsme to zkusily, jak to bude vypadat, takže parádička......
Odpovědět
taggy pze me chce stvat :-D :-D :-D dlouho ode me zadnou buchtu mit nebude :-D :-D to je super, ze s tatkou vychazite ;-) a dostanes na zadek, ze nemame fotky od kadernika :-D :-D ale hlavni je, ze jsi spokojena ;-) luci skoda, ze jsi nemohla, jsem na tebe byla stranse zvedava :-D a jak se mas?
Odpovědět
butt: no jo no, ale jak říkám, ten účes nebyl na hotovo, tak to nemělo cenu fotit....a taky chci, aby to bylo překvápko, aspoň něco, tak jsem nechtěla vystavovat fotky.....
Odpovědět
Článek se načítá
drbny co je, kde jste.......já dneska prospala odpoledne, jsem nějak kolem páté usnula a vzbudila se až v devět.....jsem si myslela, že je už ráno..... :-D :-D
Odpovědět
taggy chapu s tim ucesem :-) a k otmu spani ja ted vudycky kdyz pridjou z prace tak spim apson dve hodiny :-D :-D :-D :-D jinak my dneska jedeme na prodlouzenejk vikend ke tchanovcum, tak tu moc nebudu... co lpanujte na vikend vy?
Odpovědět
ahooj zensky..jsem tu jen na skok..jelikoz cekam,tak jsem chvili na netu na recepci..tak vas jdu pozdryvit-aspon
Odpovědět
nazdárek carcule, tak jak je s taťkou? a kdy se vracíš domů? holky, já dneska rozepisovala seznam věcí, který nám ještě chybí zařídit, do konkrétních dnů, abysme stíhali.......jsme dneska v noci zjistili, že nám toho ještě nějak hodně chybí.......to je hrůza.....tak to musíme napravit rychle......vše ještě dokoupit a dochystat. ale když má člověk mezitím ještě pracovat, tak je to docela záhul. butt: já právě nemám ráda spát ve dne, pak se vzbudím a nevím, jestli je večer nebo ráno a jsem taková zmatená a pak v noci nemůžu spát, jako dnes......... my budeme mít v sobotu asi po dvou měsících přítelova syna z prvního manželství, ale nemůžem se mu ani nijak speciálně věnovat, protože budeme chystat zahradu, dvůr a tak na svatbu, je tam práce jako na kostele......a zítra jdeme s našima vybrat nějaké oblečení na svatbu..... a jak se těšíš ke tchánovcům?
Odpovědět
Profilova fotka
kde se flákáte =-) já jdu na skok pač mám rozseklej prst :-N ano sem tele, nemehlo a už nikdy nebudu nic dělat (to sem si už vyslechla od Jouzy) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
zdarec agu, a co jsi dělala?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy chtěla sem si rozkrát rohlík a vzala sem první nůž co byl poruce bohužel to byla mačeta na porcování kuřat
Odpovědět
agu: no jo no, bacha na packy, já si teda vždy a na všechno beru radši ostřejší nůž......
Odpovědět
Profilova fotka
taggy právě že tenhle byl čerstvě nabroušenej takže mega ostrej :-N
Odpovědět
no jo no, a jak moc sis ublížila?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy kámoška co dělá na chíře říkala že by to bylo na 1-2stehy :-N ale já k dr nešla :-N mám to 3cm hluboku a skoro až u kosti ale to je dobrý to sroste :-D
Odpovědět
taky bych nešla na šití.......to bych se tam asi poblila.....já vždycky všechny rány jen zmašličkovala, jednou jsem měla takto rozseklé koleno, a do nemocnice by mě nikdo nedostal....a srostlo to v poho
Odpovědět
zdar zeny..tady mrtvo...no agus ty jsi ale sikulka.... :-D :-D :-D beztak si to udelala schvalne aby uz si nikdy nic nedelal,aby te jouza uz nenechal :-D taggy...vracim se az v pondeli,mela jsem v nedeli kuli pondelni kontrole prcka ale soupla jsem to na utery :-D
Odpovědět
carcu: jj, je tady nějak mrtvo, agu je těhu, ty jsi pryč, butt je u tchánovců a my řešíme svatbu pořád...akorát mají zítra sousedi odnaproti taky svatbu, tak už zdobili barák.... my dneska vyrobili gril na svatbu, vystěhovali konečně tu zahradní místnost a jdeme lepit etikety na víno. zítra budem uklízet a dělat generálku na zahradě - světla a tak.......
Odpovědět
ahojte holky :-) jsu vas pozdravit :-D taggy me spani pres den nedela zadnej problem a casto ho praktikuju :-D agu ty jsi tele :-D :-D :-D ) carcu hezky si to u tatky uzivej ;-)
Odpovědět
ahooooooj butt..... tady to pěkně umírá co...... my měli dneska přítelova syna tady, tak nám pomáhal uklízet na zahradě a tak, jsme ho pěkně dlouho neviděli...... byl v poho, po dlouhé době.....a bavili jsme se o té svatbě, jestli si to teda nerozmyslel a nakonec tam půjde....tak říkal, že neví......je na něm fakt vidět, jak tam chce jít, ale bojí se, že mu to bude maminka zase rozmlouvat, tak radši říká, že neví.....to je hrozný, vím jak to bude malýho i Mariana mrzet, když tam nepůjde, ale co máme dělat? ještě si máme zavolat ale moc to nevidím teda....... chjo.....bych si toho prcka nejradši adoptovala, aby byl s námi pořád a byl v poho a nemusel by ho nikdo takto debilně očkovat.... tak jsme si byli spravit náladu v kině na veni vidi vici butt. jak bylo u tchánovců? a to jste nějak brzo zpátky ne? nebo jsi ještě tam?
Odpovědět
taggy jj umira ;-( ja jese jsem u tchanovcu, domu jedeme dneska vecer :-) s tim synem od mariana to je ujety, co? :-| a libil se vam film?
Odpovědět
butt: jj, film byl v poho. a s tím malým, no nevím, řekl, že nám dneska zavolá, jestli teda půjde nebo ne....ale podle mě nezavolá, nikdy sám nezavolá, asi má strach z ní, aby mu to nezakazovala......a volat jemu a ptát se zase se nám nechce....takže na to asi kašlem, nemá to cenu. chtěli jsme to vědět aspoň takto dopředu, abysme mu ještě stihli koupit oblečení. ale když se rozhodne až třeba pár dní před, že by šel, tak jí řeknu, ať s ním jde něco koupit ona, to už na to totiž nebudem mít čas..... dneska jsme zase uklízeli zahradu, už je to skoro nahotovo, akorát jsme po obědě a dělala jsem opět buchtu, večer máme grilovačku se známýma a další zkoušku make-upu, tak si aspoň dáme něco sladkého.... a jak je u tchánovců, co děláte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?