Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
maja: tak fotky krásný, moc vám to tam sluší spolu....... a chceš víc holku nebo kluka?
Odpovědět
taggy:dorazili a ja jsem teda nejak uplne mrtva, nejak me to cestovani zmohlo :-D dobre, ze jsi s malovanim spokojena ;-) a jak mas vlasy vymysleny, ze je budes mit?a jsi uz ze svtaby nervozni? :-D ja vim, otravna otazka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy, me uz je to asi fuk, prvni jsem chtela holku a stejne jsem tusila, ze cekam kluka. ted bych brala aj toho chlapecka a mam pocit, ze je to holka, tak uvidime :-)
Odpovědět
Dobré ráno krasavice, maja: tak když se necháte překvapit, to je krásné, to já bych asi nevydržela...... butt: jj, líčení bylo super a vlasy chci natočit, nahoře trochu vyčesat a zbytek rozpuštěný, uvidíme, něco ještě pohledám na netu...... a ze svatby nervozní - jj, jsem, ale jako z toho, aby nepršelo a tak.....jinak se spíš těším, na obřad, na jídlo, pařbu, na kamarády, a přeju si, aby se všichni bavili a byl to super den.....a co ty a vaše fotky, ještě nic? maja už dodala svoje a jsou moc pěkný
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nikde nikdo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... :-D :-D :-D mi řek Jouza že sem jak vyvrženej vorvaň v našem bazénu ]-( :-D
Odpovědět
zdarec agu, to tady drbny pěkně flákají co......nikde nikdo...... vidím, že trávíš čas na sluníčku, já taky co nejvíc......je to super to počasí, jen aby nám vydrželo až do svatby.....
Odpovědět
ahoj taggy a vorvani :-D :-D :-D taggy to je dobre, ze se tesis ;-) my se zitra uvidime s tou kamoskou, co nas fotila, tak nam snad doda zytek fotek :-) na tvuj uces jsem zvedava, ale zni to dobre ;-) mi pripadn elepsi aspon cast orzpustenych a ne jen drdol :-N ja jsem si rekla, ze uz nemuzu odkladat vyrozovani dokladu, tak jsem byla ason na pojistovne..tak uz me oho aspon trosku ubyva :-D a co vys domecek?jak se bydli? a carcu sem nejak nechodi, ze? :-(
Odpovědět
a vorvani co ty, jak se mas? :-D co mimco, nezlobi? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ti dám vorvani ]-( :-D mimčo právě že řádí jak černá ruka ďábla :-N =-) =-) vychcánek je to =-) naučila sem si ho na světlo z baterky a co myslíte =-) no jasně když je pod peřinou nebo pod tmavým trikem tak bude kopat tak dlouho dokud neodhrnu deku či triko aby tam mělo světlo ]-( :-D a dneska ráno mělo chuděrka škytavku x-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D asi je po mamince :-D :-D
Odpovědět
butt: tak na fotky se už moc těším...... právě vybíráme hudbu na obřad spolu, už se z toho i něco klube, máme seznam a přebíráme...... já bych drdol nechtěla vůbec, chci to co nejvíc rozpuštěné, ale aby to mělo nějaký tvar a bylo to zajímavé a pěkné... jj, carcu sem nějak od srazu skoro nechodí, ale ona myslím jela za tím taťkou na pár dní, jak psala.... a kdy se vrací blondy z dovči???
Odpovědět
Článek se načítá
taggy tak at vam to vybirani jde ;-) no jo vlastne, jsem zapomnela, ze carcu jede za tatkou...a o sestriccce nemam prehled :-N ale asi tenhle vikend by uz mela byt zpatky :-)
Odpovědět
Ahoj, taky sem prispeji. Je mi 25, priteli 29, v zari budeme spolu 7 let a mame mimi na ceste, tak jsme si rekli ze bychom se mohli vzit..vdavat jsem se chtela az tehdy az to bude souviset s detma, takze nejdriv asi v klidu odrodim a pak si uziju planovani svatby. Pracuju a u toho studuju, mela bych pristi rok koncit. Myslim si ze to fak zalezi na okolnostech...zda mit deti ted nebo pozdeji-) Mela sem velky zdravotni problemy, a tak ac sice bych pockala tak jeste rok dva na mico, kdyz se zadarilo, a doufejme snad i rne donosim, tak budu jen rada. Bydlet zatim mame kde i kdyz ne ve vlastnim, skola se snad nejak dotahne, co s etyka prace tak zatim jsem se tri roky docela zivila, tak snad pokud uplne nezblbnu, tak se doufejme neco sezene i pak..anebo clk muze vyuzit dobu matrske a nejak se pokusit dal rozvijet..i kdyby to melo souviset s detma..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak jsem zpět z dovolené :-) Co je tu nového? :-)
Odpovědět
Ahoj sestři, vítej zpátky, jak bylo a kdy uvidíme fotečky? Máš je na FB? jinak my měli ten srázek, nakonec jen já, butt a carcu.... ahoj hest, vítám tě mezi námi.....a odkud jsi a kdy tu svatbu tak plánujete? po porodu nebo až bude mimi větší?
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy ahoooj :-) Fotečky na FB ještě nemám, ale určitě tam nějaké dám, jen ještě nebyl čas ;-) Na ten srátek bych skroro zapomněla, já hlava děravá ]-( A jak jste si užily?? ;-) Příště se taky snad zúčastním :-) Jsou fotky? Hest, ahoj!!
Odpovědět
sestri: tak se těším, až uvidím fotečky..... ze srazu jsou asi tři, fotila carcu, takže musíme počkat, až dojede od taťky, až je sem dá...... a letos s dovolenýma už končíte nebo ještě někam vyrážíte?
Odpovědět
Profilova fotka
zduř ženy jdu vás pozdravit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdeme se ségruší do Tplic do lázní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
samo že do Teplic ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si tam koupím lázeňský oplatky x-) x-) x-) x-) x-) a zmrzlinku x-) x-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě to neva já si popovídám sama =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla sem vám poslat pohled ale prdím na vás ]-( 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ani na vás nebudu myslet ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobře dobře dobře ještě že to vím ]-( =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebavím se s váma ]-( 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a máte to :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Agu :-D ty teda jedeš :-D :-D
Odpovědět
zdarec agu, a na jak dlouho tam jedeš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?