Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
agu uz to neres...vis ono je rozdil kdyz je nekdo furt na konovia tady vubec a nekdo kdo neni ani tam ze mu je blbe...
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) |-| |-| |-| |-| |-| poslední dobou je tu bojová nálada |-| tož radši jdu |-|
Odpovědět
agus,zadna bojova,proooosimte ;-) rikam at to neresis :-D a co jinac co furt delas??
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo mi to přijde že je to takové nevím....asi sem přecitlivělá :-N =-) a co dělám...čéče nic...posledních pár dní mi bylo mizerně :-x |-| ale už je líp no.....
Odpovědět
agus,dyt je to kravovina...proste mi to jen vcera mrzelo,ze se clovek zeptal vsichni souhlasili bez namitek nebo rekli ze uvidi nebo ze nemuzou...a pak jsou vyhrady tesne pred...jen jsem tim chtela rict ze se slo se vsim dohodnout ale vcas....a kazdopadne jsem to nemyslela spatne ;-) ;-) takze nebud cita agusko nase :-D mizerne,jakpak to??se rika ze druhej trimestr je nejlepsi...a tak hajas co?
Odpovědět
Profilova fotka
car já vím já si chtěla právě proto jen rejpnout :-N :-D no nevím bylo mi fakt hrozně...... :-N jako by na mě seděl slon :-N ležela sem v posteli a nemohla sem hýbat rukama =-) a všechno mě bolelo.....nevím čím to bylo =-) tak snad už je to ok
Odpovědět
agu takze porad lenosis,vid?? tak slonik ete naroste :-D :-D :-D jinaac jsem zvedava jak mi bude ted par dnu,jedu pryc a bude se od rana do vecera neco podnikat tak snad to zvladnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car no já spíš myslela obrazně že sem se cítila jako že na mě sedí slon (jako by na mě leželo něco těžkýho =-) ) ale mimišák v břuchu už taky dává o sobě vědět....nemůžu ležet pač mě to všude tahá a tlačí :-N :-D
Odpovědět
agus...no a to si vem ze to bude cim dal tim vetsi zahul :-D :-D :-D ale brisko mas krasny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no bříško krásný....ale Jouza si ze mě dělá už srandu :-N =-)
Odpovědět
a prooc??
Odpovědět
Profilova fotka
pač když ležím na zádech a chci vstát tak mi to nejde a on se mi směje že vypadám jak beruška ležící na krovkách ]-( :-D
Odpovědět
Článek se načítá
agus :-D :-D :-D :-D :-D adivis se mu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ani ne :-N :-D
Odpovědět
a pojedete ete nekam na dovcu do porodu?
Odpovědět
Profilova fotka
car možná v září..... x-) ale uvidíme....mě je jeden den dobře a druhý blbě takže se blbě plánuje =-)
Odpovědět
a kaaaam?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě nevíme někam kde bude teplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi tě pozdravuje mimís pač šíleně kope :-N :-D x-)
Odpovědět
ze taky pozdravuju,ho za me posimrej na brisku :-D agu,jsem hrozne unavena tak jdu na chviki do postylky..zatim paaa a at jste oba v poradku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
car jj utíkej já jdu dlabat x-) :-D :-D :-D a neboj pohladím a vyřídím že je to od tety car x-)
Odpovědět
Ahojky holčiny, tak my už jsme dorazili domů......jsme byli ještě nakupovat v ikei, pak na obídku, pak jsem to zase osolila na dálnici a ještě jsme byli u našich na bramboráky......tak už jsme konečně doma a odpočíváme....... carcu: jak jsi dojela? agu: ahojky......
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ahoj x-)
Odpovědět
kde jste drbny???
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek devcatka :-) jak bylo na sraziku? :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
ahojte zensky :-D ad misto srazu, ja to fakt neresila a i to moje stezovani bylo mysleny jako sranda (a myslim, ze lucka to taky myslela ze sradny :-D ), je mi celkem jedno, jetsli jsem jela metrem hodinu, nebo jestli bych jela dvacet minut :-D tak si cacu to stezovani tak neber :-D jinak jsem rada, ze jsem vas videla ;-) ) maja myslim, ze dobre ;-)
Odpovědět
ahojky holky... maja: srazík byl fajn, probraly jsme snad úplně všechno, co šlo.....takže super... butt: jak jste dorazili dneska? já dneska absolvovala zkoušku make-upu, super.....a ve středu jdu na vlasy......tak se moc těším...už se nám to krátí, už zbývají ani ne tři týdny..... maja: a jak se máš ty, co prcek? a kdy budou další fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy, uz tam davno jsou ;-) prcek dobry, ma ctyri koncetiny :-D a Tobik uz chodi :-D :-D
Odpovědět
fakt? tak to se musím mrknout hned..... tak to máš super dětičky, a kdy budeš vědět, jestli bude mít tobík brášku nebo ségru???
Odpovědět
Profilova fotka
az ho porodim :-D u tudlika jsme taky nevedeli a nechcem ani ted... x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?