Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
kde jste drbny?????
Odpovědět
DRBNY..............................KDE JSTE??????????????
Odpovědět
ahojte :-D taggy carcu asi nejede net, ze tu neni :-D a to jste se pekne vyspali :-D ale ono to je porste nekdy potreba :-) ja zrovan delam buchtu, uz se mi na ni zbyhaji sliny :-D zitra jdu zase do prace, tak se tesim :-)
Odpovědět
butt: ahojky.... jj, vyspali jsme se dobře......dneska jsme byli poplatit složenky a byli jsme na kafe s kamarádem, který nám bude obsluhovat na svatbě, tak jsme domluvili pivo, výzdobu, jídlo, pití a různé detaily, super....... už nám toho zase zbývá o něco míň k zařizování a jakou buchtu děláš?
Odpovědět
caaaau drrrrbnyyy :-D :-p
Odpovědět
no nazdar......tak co, jak je dneska?
Odpovědět
taggy,jojo fajn...ale jsem naka unavena a ete musim ukliditv kuchyni ten brajgl..coz ty??
Odpovědět
taggy:rebarborovou :-) a vidim, ze zarizovani na svtabu vam peknde jde ;-) ahoj carcu :-D
Odpovědět
butt,ahuuj jak bylo cely den?
Odpovědět
butt: tak doufám, že se povedla....... jj, zařizujeme a doděláváme, ještě 26dní nám na to zbývá...... carcu: máš nepořádek v kuchyni? já se už dvě hoďky přemlouvám taky k uklizení nádobí, ale nechce se mi......
Odpovědět
nojo premlouvam se k vyklizeni nakupy,jsem zatim dala jen veci do lednice..a pak nadobi od dopoledne,dyz jsem delala obed manzovi a nestihala uz umyt..a domu jsem dorazila az vecir taggy...to mate ete casu :-D
Odpovědět
nikde nikdo????????????????????????chjoooo
Odpovědět
Článek se načítá
carcu: sorry, jsme se koukali na jak se staví sen a jdeme si už lehnout, jsme po tom víkendu pořád strašně unavení......jsme dneska seděli na houpačce v zahradě a přemýšleli, co všechno si tady ještě jak uděláme a vylepšíme......a jak se nám tady oproti městu bydlí krásně.....jsme tady teprve týden a připadá mi to jako už dlouho..... tak zítra snad pokecáme, už musím, dobrou.....
Odpovědět
brou....
Odpovědět
ahojte holky :-) taggy tak to uplne chapu ty vase pocity.ja jsem ted z mesta takova rozcarovana, jak jsem byla zvykla na barak an vesnici :-D mi bude chvilku trvat, nez si zvyknu...
Odpovědět
Ahojky, hezké ráno.... butt: my ve městě chtěli být, vyhovovalo nám to tam.....ale až jsme se sem nastěhovali, tak jsme zjistili, v čem a jak moc je to tady lepší..... Akorát u nás prší. tak přemýšlím, co bysme dělali, kdyby bylo takto i na naši svatbu. Ale na seznamu je dlouhodobá předpověď a hlásí spíš horko.....ale zase s rizikem přeháněk a bouřek, takže největší obavu z celé svatby mám teď z počasí
Odpovědět
ja si taky vzdycky prala byt ve meste :-D jen ej to proste enco jinyho, nejvetsi probem zatim mam, ze soukromi tady neexistuje a v noci tady neni klid :-) a neboj, pocasi urcite vyjde ;-)
Odpovědět
butt: aha, tak my měli dobrý sousedy, v baráku nás bylo šest rodin a nikdy jsme nikoho neslyšeli, ale byl to dům s tlustými zdmi, žádný panelák, takže super...... a tady je klid už úplný.....
Odpovědět
kde zase jste? já akorát přemýšlím, jestli jet do té prahy busem nebo autem?
Odpovědět
taggy tak my mame v dome tri byty, akorat digestori slysime, co si osttani povidaji :-D :-D a kdyz vylezeme na balkon, tak je na nas videt z pavlacaku :-D :-D jinak ja dneska koupila do phy jizdenky na bus.holky a kde ze mame ten sraz?a v kolik? :-N
Odpovědět
ahoj zensky.... butt..na zlicine v 11 :-D :-D
Odpovědět
butt: je to poslední zastávka metra - stanice B. to najdete v poho..... já právě zvažovala, jestli busem nebo autem a vypadá to, že asi pojedem autem už ve čtvrtek odpo, budu řídit...... je to sice záhul těch tři sta kiláků, ale aspoň si budem moct zastavovat a tak.... ahoj carcu: jak je?
Odpovědět
taggy..no ted jdu pect palacinky,jinak jsem byla s hafanem venku a cely den fuc...docela pohoda akorat na me padla unava,vydrzim prd...a co ty??
Odpovědět
a holky kde presne se tam potkame? carcu ty mas pro svou unavu apson omluvu :-D :-D :-D
Odpovědět
butt,no to jo,ale uz mi to stve...furt unavena.... jo butt to nevim...sesla bych se treba treba treeeeebaaaaa pred vstupen do kina-nahore jsou kavarny a to kino..tak jako zachytny bod...nebo dejte jiny navrh
Odpovědět
to balim..nikdo tu neni.tak paaa nojo butt uz neponocuje :-( taggy taky ne :-(
Odpovědět
ja si akorat sednu k pc a ctu carcu, ze odchazis ;-( sraz kdekoliv, kde reknete, klidne pred kinem :-)
Odpovědět
carcu: sorry, přijela nám sem kamarádka, přivezla nám první svatební dar, protože odjíždí za čtyři dny na půl roku studovat do norska a nemůže nám na svatbu, tak jsme přes tři hoďky kecali...
Odpovědět
nazdárek krásky, tak jak je dneska? my akorát pracujeme a dneska by nám měla dorazit kamera - jsme si objednali svatební dar........tak se těšíme, snad ji dnes přivezou..... a co máte v plánu na dnešek? my už asi zítra odpo pojedeme do té Prahy, nakonec se asi ujmu řízení, tak snad to zvládnu v poho, takovou dálku jsem sama ještě nejela......
Odpovědět
ahojky holky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?