Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
no taky pak pujdu aspon umyt nadobi a paak se taky asi vyvalim na slunicko :-D :-D aby se mi zlepsil ten ksicht podobanej
Odpovědět
jj, taky se už těším, ale dneska tady svítí nějak míň než včera......
Odpovědět
to je i to vic fouka -teda u nas...
Odpovědět
u nás ne, ale na opalování to dneska není.......slunce svítí jen tak napůl, tak kašlu na to......jdu udělat tvarohový dortík
Odpovědět
taggy,mnam :-D a jaky??nebo teda jak ho delas?
Odpovědět
carcu: takový nepečený, s piškoty, broskvemi a ostružinami......akorát nemůžu najít ten recept, podle kterého to dělám..... :-S
Odpovědět
jeee to zni dobre
Odpovědět
carcu: už jsem ho našla......takže: Suroviny: 2 balíčky piškotů, 1/2 kg tvarohu, 4 dcl mléka, 2 vejce, 1 Hera, 2 balíčky vanilkového cukru, 2dcl cukru moučky, 4 lžíce rumu, 10 g světlé želatiny, 1 lžíce kakaa, ovoce Želatinu namočíme na noc do 2dcl mléka. Druhý den přidáme 2 dcl horkého mléka a želatinu rozmícháme v mixéru. Přidáme cukr, vanilkový cukr, rum, vejce a střídavě po lžících tvaroh a změklý tuk. Vše dobře vyšleháme. Tvarohový krém rozdělíme na tři části. Větší dortovou formu vyložíme mikrotenovou fólií. na dno narovnáme těsně vedle sebe piškoty a zalijeme prvním dílem tvarohového krému. Navrch rozložíme ovoce a zalijeme druhým dílem krému. Opět položíme vrstvu piškotů a ovoce a zalijeme zbytkem krému, do kterého jsme jemně zamíchali kakao. Takto připravený dort dáme do ledničky vytuhnout. Ovoce dávám většinou broskve, banány, jahody......teď mám broskve a ostružiny, ale záleží na každém. Můžou být i mandarinky, kompotový ananas a tak....ale to já nejím....... A co jinak, co děláš? Já na sluníčko nešla, protože už tady moc nesvítí
Odpovědět
jeee mnam..tak to zkusim:-) jinac ja byla venku s hafanem a na slunicku me bolela hlava tak jsem zas zalezla..a ty??
Odpovědět
já byla venku akorát natrhat si jahody, broskve a ostružiny, jinak teď sedím u počítače, objednávala jsem kameru a vybírala tu muziku, ale nějak mě to neba, tak to pak vyberu až s marianem...... a co manža, kdy se vrátí?
Odpovědět
manza se mi vrati asi za hodku nebo za dve:-)
Odpovědět
jé, tak to je super....už se doufám bavíte.......
Odpovědět
Článek se načítá
jojo bavime....mi volal asi x-krat :-D ...
Odpovědět
tak vidíš, to je dobře...... :-p
Odpovědět
a co ty budes delat zbytek dne??
Odpovědět
nevím, moc se mi nic nechce, asi budu žehlit, to bych měla...... :-S :-S nebo budu spát.....
Odpovědět
taggy,je nedele tak odpocivej ;-)
Odpovědět
jj, asi budu.......se mi nechce nic, akorát miláček maká, ale už natírají druhou vrstvu barvy, takže super....baráček jako nový....
Odpovědět
takze se ti to libi??a kdy uvidim fotecky??
Odpovědět
carcu: až to bude hotové.......a kdy já tvoje? :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojte zensky :-) dneska jsem byla dopo u nasich si pro dalsi veci.narvala jsem zas cely auto, ale z pokoje mi toho moc nezmizlo :-( ted jsem si na dve hodky zdrimla :-D
Odpovědět
ahojky butt......takže zase vybaluješ? neděle je super den ke spaní, já taky odpočívala...... nakonec jsem nedělala dortík, protože jsem měla jen jeden tvaroh, tak teď dělám palačinky s ostružinama, jahodama a tvarohem......mám v poslední době nějaký moc chutě na sladký.......
Odpovědět
taggy nevybaluju, prekracuju :-D mnam palacinky, dala bych si :-D
Odpovědět
miláček už smaží, já udělala těsto a nachystala ovoce a tvaroh a teď čekám, až budou hotové.....a už skoro jsou, tak jdeme papat a koukat na chalupáře.....a pak vymyslet muziku na svatbu
Odpovědět
uz nam nedelej chuute :-D a muziku jako na obrad, jo?budete to mit z enjakyho prehravace?
Odpovědět
butt: tak promiň, já jsem tento víkend nějaká úchylná na jídlo.... :-D muziku na obřad.....ano, budem to mít z kazeťáku. na příchod bude svatební pochod, ale vybíráme na prstýnky a na gratulace a taky na první tanec a tak.......budem mít normální hudbu od šedesátých let do současnosti, žádnou dechovku nebo cimbál nebo tak....... carcu: kde jsi se zapomněla, užíváš si miláčka?
Odpovědět
ti poslu na mail jednu pisnicku, kt se mi strasne libi a kt bych si byvala nechala pustit na svtabe, kdybchom nemeli varhany, muzu?treba se bude libit i tobe :-)
Odpovědět
jj, jasně. že se vůbec ptáš....takový věci se jenom hodí, takže klidně posílej
Odpovědět
taggy tak ja jsem te nechtela nejak zahlcovat, kdybys treba nemela zajem :-) pak dej vedet, jak se ti libi.ja ju miluju :-D carculina je fakt nekde zapomenuta :-D
Odpovědět
Ahojinky, pěkné pondělní ráno, jak se máte? my spali od deseti až do teď, jsme to potřebovali, po pracovním víkendu...a teď jdeme něco dělat, ať vyděláme nějaké penízky.....a co vy? butt: v poho, už jsem ti psala do IP......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?