Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
mám chvilku tak sem tu než dojede jouza a budu zase muset ležet 8-(
Odpovědět
ahoj ucuranku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt dneska s tebou souhlasím pač mi mimišák skáče po močáku a chodím asi 9x za hodinu ]-( 8-(
Odpovědět
tak mu vyrid, ze jestli jeste chvilku to bude delat, tak ze od tety butt odstane na prdel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ti pěkně děkuju ..... ]-( sem to tlumočila tomu břuchu =-) a dostala sem kopanec :-N takže vím co si mimišák myslí =-) :-N :-D
Odpovědět
mas nevychovany dite :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) to říkám furt :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ho radsi vychovej, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt já jo ale Jouza ho zase rozmazlí ]-( :-N =-) :-D
Odpovědět
tak vychovej i jeho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honilla sem masařku a jelikož sem byla líná si dojít 6kroků pro lepačku tak sem si na to vzala zrcátko co bylo po ruce......masařka lítá dál ale já si přerazila tím zrcátkem nos 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
obávám se že to bych už po něm chtěla moc
Odpovědět
Článek se načítá
agusko a jakto ze musis furt lezet??? hihi jojo butt jsem spokojena,zvlast kdyz sem na ni mela takovou chut a nemusela ji varit..byla sem na ni pozvana k sousedum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car pač mi včera tvrdlo břicho a já to řekla i Jouzovi a on hned plaší tak musím ležet ale teď ne pač tu není :-N
Odpovědět
a jak se pozna tvrdnuti bricha??
Odpovědět
Profilova fotka
car že to břicho máš uplně tvrdý a že i cítíš že ti stvrdlo =-) já to včera měla poprvé tak sem se taky holek ptala =-) Jouza je doma musím jít =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ztvrdlo :-N
Odpovědět
no tak to beztak nepoznam....tak agu bez teda lezet,kdyz uz prisel pan domaci..a paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
car poznáš :-N teda doufám že se ti co nejvíc vyhne pač to není příjemné :-N
Odpovědět
a to se ma lezet?kdyz tvrdne?
Odpovědět
Profilova fotka
car ne to nemusíš ležet ono to za chvilku přejde ale jouza plaší se vším :-N =-)
Odpovědět
agu ja to na tebe jouzovi reknu, zes nelezela :-D :-D :-D carcu tak to se mas, ze mas tak hodny sousedy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt ]-( fajn klidně mu to vybonzuj ale v tom případě mě bude hlídat tak že se sem nedostanu už vůbec =-) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha je tu tak pááááááááááááááááááááááááá a pššššššššt nebyla sem tu jasný :-D
Odpovědět
paaa a ja mlcim jako hrob agu :-D butt...mam jen sousedku a jeji deti,soused neniii..ale ja ji zas hostim u nas vis,a tak to procenzujem..a vis jak ja to mam s tim kdyz varim..tak se mi to hodi :-D a ona se zas obcas nadlabne u me :-D holky jdu vedle na grilovacku tak paaa..zatim ete se ukazu dyl jestli tu nekdo bude
Odpovědět
carcu mej se ;-)
Odpovědět
nikde nikdo??
Odpovědět
Nazdárek dámy, jak se máte?
Odpovědět
ahooj taggy..docela to jde..ale ete se vali..byla sem se psike a hura zas do postele :-D
Odpovědět
ahojky, ty tak odpočíváš jo? já akorát vybírám hudbu na svatbu......a zatím se mi nic moc nelíbí.....takže hledám dál. a za chvilku budu muset jít uvařit, dělá se ta fasáda....a pak se půjdu vyvalit na sluníčko
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?