Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • mám chvilku tak sem tu než dojede jouza a budu zase muset ležet 😦

• ahoj ucuranku 😃 😃 😃

• butt dneska s tebou souhlasím pač mi mimišák skáče po močáku a chodím asi 9x za hodinu 😠 😦

• Sponzor fóra
  • tak mu vyrid, ze jestli jeste chvilku to bude delat, tak ze od tety butt odstane na prdel 😃

• tak ti pěkně děkuju ..... 😠

sem to tlumočila tomu břuchu 🤔 a dostala sem kopanec 😬 takže vím co si mimišák myslí 🤔 😬 😃

• mas nevychovany dite 😃 😃 😃

• 🤔 to říkám furt 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• ho radsi vychovej, ne? 😃

• butt já jo ale Jouza ho zase rozmazlí 😠 😬 🤔 😃

• tak vychovej i jeho 😃

• honilla sem masařku a jelikož sem byla líná si dojít 6kroků pro lepačku tak sem si na to vzala zrcátko co bylo po ruce......masařka lítá dál ale já si přerazila tím zrcátkem nos 😦

• obávám se že to bych už po něm chtěla moc

• agusko a jakto ze musis furt lezet???

hihi jojo butt jsem spokojena,zvlast kdyz sem na ni mela takovou chut a nemusela ji varit..byla sem na ni pozvana k sousedum 😃

• car pač mi včera tvrdlo břicho a já to řekla i Jouzovi a on hned plaší tak musím ležet ale teď ne pač tu není 😬

• a jak se pozna tvrdnuti bricha??

• Sponzor fóra
  • car že to břicho máš uplně tvrdý a že i cítíš že ti stvrdlo 🤔 já to včera měla poprvé tak sem se taky holek ptala 🤔

Jouza je doma musím jít 🤔

• ztvrdlo 😬

• no tak to beztak nepoznam....tak agu bez teda lezet,kdyz uz prisel pan domaci..a paaaa

• car poznáš 😬 teda doufám že se ti co nejvíc vyhne pač to není příjemné 😬

• a to se ma lezet?kdyz tvrdne?

• car ne to nemusíš ležet ono to za chvilku přejde ale jouza plaší se vším 😬 🤔

• agu ja to na tebe jouzovi reknu, zes nelezela 😃 😃 😃

carcu tak to se mas, ze mas tak hodny sousedy 😃

• butt 😠 fajn klidně mu to vybonzuj ale v tom případě mě bude hlídat tak že se sem nedostanu už vůbec 🤔 😬 😃

• ha je tu tak pááááááááááááááááááááááááá a pššššššššt nebyla sem tu jasný 😃

• paaa a ja mlcim jako hrob agu 😃

butt...mam jen sousedku a jeji deti,soused neniii..ale ja ji zas hostim u nas vis,a tak to procenzujem..a vis jak ja to mam s tim kdyz varim..tak se mi to hodi 😃 a ona se zas obcas nadlabne u me 😃

holky jdu vedle na grilovacku tak paaa..zatim ete se ukazu dyl jestli tu nekdo bude

• carcu mej se 😉

• nikde nikdo??

• Nazdárek dámy, jak se máte?

• ahooj taggy..docela to jde..ale ete se vali..byla sem se psike a hura zas do postele 😃

• ahojky, ty tak odpočíváš jo? já akorát vybírám hudbu na svatbu......a zatím se mi nic moc nelíbí.....takže hledám dál. a za chvilku budu muset jít uvařit, dělá se ta fasáda....a pak se půjdu vyvalit na sluníčko

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů