Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
agus,jdu si udelat cajik a na chvili na kute,kdyztak vecir..zatim se mejte hezky a at mimisek nezlobi :-D
Odpovědět
vy těhule, asi si pak založíme na koníkovi místnost, až se tady všechny povdáváme, nejmladší maminky.....a přesunem se tam.... carcu: my jedeme na víc dní proto, že tam máme tetu a stejně jsme za ní chtěli jet a je to levné ubytovčo v praze, je totiž zadara a ještě s jídlem...... agu: já to mám taky čtyři hoďky, bud v klidu......a stejně bude pak další sraz, blondy totiž taky přijet nemůže
Odpovědět
Profilova fotka
taggy jasně že to máš 4hhodiny ale asi nejsi kinder vajíčko :-N :-D =-) právě že já bych taky chtěla na víc dní do Prahy aby sme pak stihli vše obejít a pokoukat a tak....
Odpovědět
agu: jasný....chápu, že v těhu je to jiné.....neboj.....proto říkám, pak bude další srázek určitě....
Odpovědět
ahojte ucuranci a lekly rybicky :-D taggy fotky budou tak za tyden cca :-) kamoska, co nas fotila ma ted hodne prace, tak moc nestiha upravovat.a my az tak na ne nespechame.jen chceme nejakou rozeslat jako dekovnou karticku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt ]-( prej učuránci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
počkej se ti taky pak budeme smát ]-(
Odpovědět
agu :-D :-D zapomnelas?ja budu deti adoptovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt :-D říkám těhu demence :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D to te taky jediny omlouva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ještě že to mám na co svádět :-D
Odpovědět
se hodi, co? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
butt :-D jj :-D
Odpovědět
butt: za týden? tak je sem pak přidej, už se těšíme všechny, až se mrkneme.... tak povídej, jaké bylo prase a koláče? a nějaké historky, zážitky,co?
Odpovědět
jj cca za tyden :-) ale semka je asi davat nebudu, ale odkaz vam dam ;-) hej je to hrozny, ale jidlo jsem nejak nestihala :-D :-D :-D a historky...me fakt nic nenapada, predstav si svatbu z dokonalyho romantickyho filmu, tak tak nejak vypadala ta nase :-D taggy a jak je v novym bydleni?
Odpovědět
ahuuj zensky :-p
Odpovědět
carcu ahoj zenska :-D
Odpovědět
:-D ahoooj..tak jaky bylo prase??
Odpovědět
Profilova fotka
cose všichni ptáte na prase =-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
agu pze to bylo pro me na svtabe to nejdulezitejsi :-D :-D :-D carcu jsem ho nejak nestihla :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-D :-D :-D :-D no právě asi jo....oni se nezeptají jaké si měla pocity, a tak ale první "jaký balo prase?" :-D
Odpovědět
agu,butt se na nej tesila nejvic z cely svatby,vis butt..a to jsi o nem mluvila od ty doby co te znam :-D
Odpovědět
carcu no ja vim :-D :-D a taky jsme nestohla tatarak a vubec jsem jidlo moc nestihala :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my měli v sobotu taky grilované prase ale já neměla ani kousek jinak bych blindila 8-( ]-(
Odpovědět
agu to nastve, co?
Odpovědět
hihi holky ja ted mela tvarohovej strudl :-D od sousedu :-D
Odpovědět
butt: to si snad budeš do smrti vyčítat, že sis nedala prase.......tak ti stačil aspoň jarek? nebo další podle tebe nedůležité věci? :-D :-D :-D :-D :-D agu: butt vždy psala, že se ze své svatby nejvíc těší na prase a pak na koláče, má to i v albu příprav...... butt: takže těžká romantika jo? tak to je super...už se těším na ty fotky aspoň.....máte i video?
Odpovědět
Profilova fotka
butt celkem jo ale sežrala sem aspoń koláče :-D
Odpovědět
butt a co svateb noc :-D ??
Odpovědět
Profilova fotka
carculo pošli kousek ]-( a fofrem ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?