Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • taggy na těhu se vymlouvat nebudu ale na práci jo 😬 🤔 Jouza mě samotnou nepustí a on má práci takže asi tak... 😞

• agu to je peknej rostak 😃 😃 ten nas prcek uz se taky pekne mele,akorat je to videt jen na utz

• car tak na UTZ se před panem dr taky vždy mele 😃 ale teď už to jde vidět i na mém pupku 😬

• Sponzor fóra
  • to musi bejt kraaaasny 😃 😃 😃

• car neboj taky to poznáš 😵

• agu,ja vim 😃 😃 a copak delas cely den??ja ted zehlim 😞

• taky mám dva koše na žehlení .....ale dneska to ais nechám být

jinak celýd en...no já teprv před obědem vstával 😃 předchvílí tu byl brácha se svojí a já teď zase jím 😃 😃 😃 😬

• agu: aha, tak taky bych sama asi nejela, ale jedeme i s budoucím manžou na tři noci do prahy a ještě i na karlštejn.
    carcu: když mluvíš o žehlení, moje kdysi oblíbená domácí práce, tak se děsím....mám tam nachystané prádlo z pěti praček a pořád to nestíhám udělat, tak mi toho pořád přibývá.....ještě nemám ani vše vybaleno, prostě hrůza....

• taggy no já to mám cca 3-4hodiny jízdy takže by to fakt byl pro mě záhul 😬 🤔 a Jouza si fakt nemůže vzít volno....ale slibuju že jakmile to pude tak se s váma sejdu klidně s každou zvlášť 😵 😃

• takze si lenochod jak ja..ja se taky furt valim jak prasatko...ale furt,jsem neschopna neco delat,ale dnes se musim dokopat...furt jsem jak lekla ryba a jen bych spala..ikdyz dneska jsem zaridila aspon par vceci

taggy-no taky tu mam vrchovatekkos-uz to padalo..taggy,nojo to jen ja debil pojedu sama....ale aspon kouknu po kramech a mozna zajdu za kamoskou🙂

• agu...tak to ma ted jouza asi fofry vid?ale aspon ze si muze udelat cas na vas s mrnetem a rzmazlovat

• car no jak se to veme.... 😬 čas na nás má pač schůzky má hlavně odpoledne a o víkendu takže tak 🤔

teď sem sežrala zapečené těstoviny s uzeným a sýrem a jdu jíst dort co dones brácha 😵 😃

• mnam dort 😃

• jj už se s ním cpu 😃 😃 😃 😃

• nedelej chute,babo 🙂

• Sponzor fóra
  • tss tak já si ho sním sama 😎 😃

• tsss??ty uz si zacla sycet z toho tehu??

• syčet 😃 😃 😃 😃 😃 teď spíš odfukuju pač sem se fakt přežrala 😬

• 😃 😃 😃 no vidis,ses mela podelit 😛

• to ne to radši budu teď hodinu funět 😃 😃 😃 😃 😃

• 😛 😃

• ale ještě tu kousek dortu mám 🤔 😃

• je aspon dobrej?

• vynikající 😵 😵 😵

• a co planujete nakej vylet nebo se spis oddas odpocinku??

• car já sem ráda že dolezu dolů na wc a zpět takže asi tak 😬 bolí mě záda, furt chodím čůrat a sem pořád utahaná takže na výlety to moc není....

• agu,no ja se ted merila mam teplotu chjo,tak zalezu do postele..

• car radši jo 🤔 ať něco na tebe nevleze 🤔

• uz asi vlezlo 😞

• jdi si brouku lehnout ať se nic moc nerozjede 🤔

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat