Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • nám je taky pekli na zkoušku...kilovku... vyteklá poleva, neslepené růžky, takže některé koláčky vypadaly jako obdélníky s vyteklou polevou, nestejná velikost, chuť -no spíš bez chuti, těžké do žaludku (zřejmě moc mouky) 😢

• No, my je taky měli různé velikosti, ale to nám nevadilo 😬 Jinak vše bylo v pořádku. Chuťově dobré a na vzhled byli jako domácí. 🙂 Nevím, proč jste je měli tak ošklivé 😐
    Iw ty jsi přímo z KH?

• kde ste??? 🤔

• Sponzor fóra
  • Já tady, kde bych byla?? 😃

• blond: nejsem, bydlím kousek od. Resp. rodiče, my už jsme pražácíí 😃

• tož já nevím... 🤔 že tu bylo takový ticho 🤔 😃

• Takže svatbu tam máte kvůli rodičům?

• To víš, už to neni to co to bývalo 😃

• no to ne 🤔 🤔 🤔 je tady čím dál míň lidí.....většina se asi přesunula na MK 😃

• Pch, to já zvládám oboje 😃 😃

• blondy 😃 já někdy taky a někdy ani jedno 😃

• 😃 Alespoň není nuda 😃

• blondy to je fakt 😃 😃 😃 😃

• Agu, jdu na obídek, ale pak přijdu 😉
    Zatím mi napiš jak to máš s miminkem a tak 😉

• ok tak dobrou chuť 😉

• Sponzor fóra
  • a s mimišákem....no docela pohodka když teda se nerozhodne mě zničit 😬 v sobotu večer začlo kopat a kopalo celou noc až do rána 🤔 🤔 🤔 jediný co ho pak uklidnilo bylo když se ke mě přitulil Jouza a v ten moment byl klid......jakmile ale odešel tak zase kopance jak o závod 🤔 😬 až mi břicho nadskakovalo......ale vždy když se Jouza stavil a dal mi ruku na břicho tak klídek pohodka uklidněno 🤔 🤔 🤔 😠 už teď je to tatínkův mazánek.... 😠 😠 😠

všude píšou že miminko v břuchu spí 16-20hodin ale to naše je spíš těch 20hodin vzhůru 😬 🤔

• Ale má to výhodu....večer bude k mimišákovi stávat Jouza pač je jedinej kdo mimišátko uklidní 😃 (aspoń se na to teda budu vymlouvat 😃 )

• Tak to je docela srandovní 😃 😃
    A kdy máš termín porodu? A co věcičky, nakupuješ? 😉

• ahojte holky!
    tak uz mame zprovoznenej net apson provizorne, hura! 😃
    ty jo proc tady jso fakt vsechny tehotny? 😃 😃 😃 😃

• blondy termín mám 12.12 tak snad ho mimís dodrží a nakupuju jen tak zběžně....pač holčina od nás z prosince přišla teď o miminka 😴 a to už měla kočárky tak teď se bojím cokoliv kupovat 😬

• butt ahoj 😵 😵 😵 😵 😵 😵
    opožděně GRATULUJU 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• Jééé, to je smutný 😴 😴 Tak snad budou brzy další...

Butt, tak povídej, přeháněj 😵

• dekujji vam vsem za gratulace 🙂
    no holky a co vas zajima? 😃 tim, ze vse kplaplo neni moc o cem mluvit 😃 😃 😃 😃

• Já Ti říkala, že všechno vyjde 😃 Takže prostě super 😵
    Mě třeba zajímají svatební dary 😃 Pak jaké bylo prasátko a do kolika jste pařili 🙂 Jaký byl obřad, focení.... 😃

• tak na svtabeni dary si nestezujeme 🙂 sklinky na vino, obrazy, vazy, zehlicka..proste klasika, ale nic, co bychom hned chteli zahodit 🙂
    prasatko?
    a parbu jsme nenatahovali nijak dlouho, my jsme odchazli uplne jako posledni a sli v 3,30 jsme lehali do postele.myslim, ze to bylo tak akorat 🙂
    obrad byl peknej a hlavne si ho hodne chvalili i ostatni 🙂 a foceni strasna otrava 😃 😃 😃 😃

• butt 😵

a kam pojedete na svatební cestu??? teda pokud jste ještě nebyli 😬 víš jak těhu demence já zapomenu vše 😬

• tehu demence 😃 😃 😃 nikam jsem nejeli a asi ani nikam nepojedeme, nebo spis zatim neplanujeme 🙂

• no co se směješ jednou tě to taky čeká 😬 😃 😃 😃 😎

njn však pak si to vynahradíte 😵

• no me se libilo, jaks to pojmenovala, vis? 😃 to ne ze bych se smala tobe 😉 a my na to cestovani ani moc nejsme 🙂

• butt 😃 😃 😃 tož dementní sem byla i předtím ale teď v těhu je to síla 😬 😬

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů