Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy no téda x-) Jste se do toho pěkně pustili :-) Skvěle :-D Měsíc uteče jako voda ;-) M přijde jako bych se vdávala včera a už to budou dva měsíce :-D Půjdu za chvíli domů, jupíííí x-) Jen nevím, co uvařit k večeři :-S
Odpovědět
sestři: jj, letí to hrozně, ale těším se na to...jen věřím, že vydrží takové super počasí, jako je teď......budem doufat.... co uvařit k večeři, to nevím, já budu dělat kuře na paprice a máme takovou výbornou buchtu, co jsem včera pekla, tak se jí celý den láduju :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem doma :-) Taggyjá nakonec vymyslela Gnochi se sýrovou omáčkou a šunkou a sobě si asi udělám vločky nebo mléčnou rýži ;-) napiš mi recept na výbornou buchetku x-) děkuju ;-)
Odpovědět
jakto, že sobě jiné jídlo? držíš dietku nebo co? buchtu ti hned písnu..... Margot řezy suroviny: těsto - 300g polohrubé mouky, 1 prášek do pečiva, 3 vejce, 150g cukru krupice, 1 dcl oleje, 2dcl mléka pudingová náplň - 1/2 l mléka, 1 čokoládový puding, 2 lžíce mletého cukru, 1 lžíce kakaa poleva - 2 zakysané smetany, 1 vanilkový cukr, 1 čokoláda Margot V míse ušleháme 3 žloutky s cukrem do pěny a postupně zašleháme olej, dále střídavě mouku smíchanou s práškem do pečiva a ředíme mlékem. Nakonec lehce vmícháme pevně ušlehaný sníh z bílků. Těsto vylijeme na vymazaný a moukou vysypaný plech s vyšším okrajem. Stejnoměrně rozprostřeme a na povrch cik cak nalijeme teplý puding - z výšky, aby se propadl do těsta. Upečeme v troubě - cca 30 minut. Ještě na teplou buchtu natřeme smetany prošlehané s vanilkovým cukrem a povrch posypeme strouhanou Margot čokoládou - před strouháním necháme chvíli v mrazáku. Hotovou buchtu necháme proležet v ledničce.....nejlepší je na druhý den.
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, buchta vypadá výborně ;-) Děkuji, určitě zkusim x-) Nééé, dietu nedržim, jen jsem dostala chuť :-D A navíc toho by se Kuba nenajedl, ten potřebuje pořádný jídlo :-N :-D
Odpovědět
aha, tak já chtěla dělat to kuře na paprice dneska, ale až jsem vyndala maso, zjistila jsem, že nemám zakysanou smetanu - protože jsem obě, co jsem koupila, použila na tu buchtu včera....takže vaří miláček, kuřecí steaky s rýží..... kde se dneska fláká carculka? a butt vlastně nemá ten net, to tady dneska umírá......
Odpovědět
taggy • Dnes ve 14:49 s dovolením jsem tu ještě já, ale chápu, do spolku vyvolených nepatřím.. ;-) Tak já budu od teď otravovat už jen v zářijovkách.
Odpovědět
iwci - promiň, jsem tě nenapsala, ale nevím, proč bys sem nepatřila.......patří sem i další holky, agu, sandule, terezkap......akorát tady nejsou tak často, tak jsem nevypisovala všechny..... jsem na tebe zapomněla....a to máš svatbu týden po mně....... :-p
Odpovědět
ahoooooj hooolky :-D :-D iwci,co blbnes ]-( taggy ahuuj
Odpovědět
nazdárek, kdepak se flákáš? jak bylo dneska? my zařizovali na svatbu a teď jsem se pěkně nacpala, tak ležím a odpočívám
Odpovědět
jee se mas:-) no ja byla dneska u dr,pak neco zaridit,pak jsem mimi za odmenu nakoupila :-D pak byla za tchyni,dala si ovocny knedliky,pak u sousedu na burtu(pekne cernym,mnam)no a pak tady :-D
Odpovědět
jo terezkap je taky tehulka-chodi na konika..a mozna prijde i na sraz
Odpovědět
Článek se načítá
terezkap je těhu? ty vogo, a jakto, že sem už nechodí, to je super.......a když přijde na sraz, to bude taky super.....
Odpovědět
carcu. už mizím.....měj se krásně....dobrou a zítra se tu snad potkáme..... jo a ještě jsem si vzpomněla na teu, ta sem taky po svatbě přestala chodit...
Odpovědět
jojo e..snad se nebude zlobit,ze jsem to tu rekla..ale chodi k nam na diskuzi..pry nemela ted cas...ale na srazik mozna dorazi
Odpovědět
taggy sem prestalo hodit lidi-a na jinejch diskuzich jsou... :-( brou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Já jsem zvědavá nab Butt, už aby dorazila :-D Terka je těhu? To je super, že jim to vyšlo ;-) Holky to tady s námi asi nebaví :-|
Odpovědět
Ahojky sestřičko, dobré ráno..... taky čekám, až butt zapojí ten net a bude tady zase pečená vařená....i když možná ne, protože dosud bydlela s rodiči, ale teď bude pořád s jarkem, tak se si budou chtít víc užít..... :-D :-D terce jsem už psala do IP, takže má prý pozitivní testíky a čeká na potvrzení od doktora......a na srázek se prý pokusí taky dojet....
Odpovědět
ahoj, jen vás jdu pozdravit.
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy ahojinky!!!! To víš, teď si budou užívat :-D A jak si lebedíte v novém bydleníčku? Chjo....mrzí mě, že na sraz nedorazím, budete tam všichni :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Iw ahojík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy můžeš mi upřesnit co v tom receptu znamená mletý cukr ?:-p
Odpovědět
Profilova fotka
Iw a jak jdou přípravy? ;-) A holky, kde jsteee? :-p
Odpovědět
blondata: mám pocit, že nestíhám :-/ Vůbec nemám ještě pořešenou výzdobu, nemám vývazky, není objednanej dort ani cukroví, nemám ozkoušenej účes, zamluvenou kosmetičku na líčení, domluvený kytky... Mám pokračovat? :-/ mletý cukr = cukr moučka :-D Taky jsem nad tím u jednoho receptu uvažovala, jestli ho jako mám nějak prohnat strojkem či co.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Iw, díky, já si to myslela, ale tak pro jistotu :-D Nejsem tak zdatná kachařka :-N :-D Iw, panejo, máš toho dost, ale taky relativně ještě čas ;-) Tak to snad stihneš...ale koukej už něco dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Iw, koukala jsem do alba na fotky....chceš mít zelenou výzdobu? Mám celou zelenou výzdobu, třeba by se Ti líbila, mě už bude k ničemu. ;-)
Odpovědět
blondata: to mi povidej....Ja a vareni, to je boj. Mamka mi k narozkam dala knizku Kucharka pro dceru, kde to je vsecko popsany jak pro naprostyho pablba, tak pomalu zacinam zkouset. Pokud bys chtela paradni recept na pohanku se zeleninou, ktery se mi povedl napoprve a Pepca se po nem olizoval, tak poslu :-D No jo, se rekne, neco delej :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, pošli, díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ty nemáš čas? :-p
Odpovědět
ahoj iwci..... sestři: moučkový cukr.....promiň, mně to nějak nedošlo, říkám tomu tak i tak..... holky, musím do práce......jinak bydlí se suprově, ale musím ještě dovybalovat, protože zatím je ještě spousta věcí v krabicicích, a tak pořád něco hledáme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?