Menu Forum

Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
taggy
Registrovala se 5. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2215 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
Registrovala se 5. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2215 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
 carcu. na andělovi se dá zaparkovat v poho, jak píšeš...... a mimi věci mají i v andělovi nebo nemůžeš na zličín vyrazit pak? nebo to tam možná můžem udělat, ale spíš se na tom domluvme až před srazem......
1. srp 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iwci (33 r.)
Registrovala se 22. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 494 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Na zámeckých schodech na zámku Kačina, Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
iwci (33 r.)
Registrovala se 22. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 494 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahoj holky, na Andělu zaparkujete, ale po určitý době už je to placený a stojí to docela dost..

Zrovna myslím na rowennku a butt, jak se asi mají emoticon
1. srp 2009 v 16:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 iwci: tak to se ale platí asi v každém větším obchodňáku ne?
já taky myslím na but a row dneska.....počasí mají super, krásně a přitom ne vedro.....
1. srp 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iwci (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
iwci (33 r.)
 taggy: na Zliříně ne, tam je venkovní parkoviště emoticon
1. srp 2009 v 16:48  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 iwci: tak jestli to stojí dvacet třicet korun, tak to už je jedno ne? nebo se s holkama domluvíme a uděláme to na zličíně.......kvůli parkovišti.... emoticon emoticon emoticon emoticon
1. srp 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iwci (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
iwci (33 r.)
 emoticon a nebo mimo Prahu a dojedete všechny vlakem, abyste auta nemusely řešit emoticon
1. srp 2009 v 17:15  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
carculka
Registrovala se 22. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2633 příspěvků. Má 8 přátel.
  • Svatba byla 24. listopadu 2008
fotoportrét
fotoportrét
carculka
Registrovala se 22. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2633 příspěvků. Má 8 přátel.
 taggy,ja dojedu vsude,ale na tom zlicine je fakt mega obchod vedle ikei...ale jak budete chtit...ja se jen zeptala...
jinak andel asi nak drahej neni ,ale v paladiu jsem minule platila od prvni hodiny a docela dost,vic nez kdekoli jinde(a fakt i kamoska koukala,protoze predtim jsme byli na smichove a nedalo se to srovnat),nechala jsem tam asi tri kila(a to jsem tam nebyla cely den)
1. srp 2009 v 18:09  •  Svatba byla v listopadu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 iwci: mimo prahu ne, praha je dobrý středobod......
car: půjdu mimi hadříky omrknout s tebou vedle té ikey......když bys dojela dřív..... emoticon
tak se domluvme na zličín a je to......jsi mě ukecala.....a butt se cesta vysvětlí, i když poslední zastávka v metru - to nejde nenajít
1. srp 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
carculka
fotoportrét
fotoportrét
carculka
 taggy,tak super..tak ja dorazim driv a dojdem to zkouknout emoticon emoticon emoticon
1. srp 2009 v 18:26  •  Svatba byla v listopadu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 jj, domluveno.....super.....
1. srp 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
carculka
fotoportrét
fotoportrét
carculka
 taggy emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon to beztak neco koupis coz emoticon ,ja chci hlavne omrknout ty kocarky,tak mi aspon poradis
1. srp 2009 v 18:30  •  Svatba byla v listopadu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 car: ok, není problém, budu se těšit....
a když koupím, to neva.....se bude pak hodit, stejně už něco máme......
jsem se smála, když jsme teď dávali postel a bavili se, kdo bude spát na které straně.....tak mám tu stranu u zdi, protože tam pak bude postýlka, tak abysme to pak nemuseli měnit emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
1. srp 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
carculka
fotoportrét
fotoportrét
carculka
 taggy,ja vim ze uz mate emoticon
no my se dohadovali kde bude kdo spat a oba jsme chteli stejnou stranu a ja vyhrala jelikoz se mi teda zeptal,pak se mi snazil presvedcit ze tu druhou a ja rikala ze to bude jak v minulym bydlisti-na stejny strane emoticon emoticon no a az bude mimisek tak budeme uz v loznici nahore a tam to vyjde taky tak emoticon a pak prte bude mit pokojik hned vedle loznice,tak ho tam chci naucit spinkat co nejdriv emoticon
1. srp 2009 v 18:38  •  Svatba byla v listopadu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 my se dohadovali v minulém bytě, vyhrál Marian, a tady jsem chtěla být u okna, tak souhlasil, ale pak jsem to zase vyměnila, protože na druhé straně budu mít stolek na líčení a pak i tu postýlku......
a pokojíček budem mít taky hned vedle ložnice, teď to máme jako pracovnu, je tady pohovka, křeslo, počítač se stolem a škrabadlo pro kocoura. ale pak tady bude pokojík, byl to dřív i pokojíček Mariana.....
dneska jsem dávala dohromady ložnici a kuchyň, skládání a třídění oblečení do skříní mi zabralo skoro celý den, hrůza.....jdu ještě pouklízet pár drobností a jdu se trochu zkulturnit, večer jdeme posedět za známýma do města.....a zítra od rána nanovo vybalovat.....
1. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iwci (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
iwci (33 r.)
 taggy: tohle stěhování a vybalování moc dobře znám a nezávidím, i když to je určitě fajn pocit, vědět, že se stěhuješ do svého emoticon Já z toho balení a vybalování měla hrozný stresy, miliarda krabic a pořádně se neví, co kde je, měla jsem po stěhování ruce jak orangutan. Co se bojů o místo v posteli týče, tak nebyly žádný, já spím u okna (v tomhle i původním bytě) a přítel chtěl tu druhou půlku, takže pohoda emoticon
1. srp 2009 v 19:34  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
carculka
fotoportrét
fotoportrét
carculka
 taggy,tak si vecer uzijteemoticon
a kdy mi ukazes fotecky bydleni??
1. srp 2009 v 19:36  •  Svatba byla v listopadu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 iwci: většina lidí stěhování nesnáší, nás to ale fakt baví.....a krabic je tu sice kopec, ale naštěstí víme, kde co je.....
carcu: díky.....a co se týče fotek, tak zatím bys na nich viděla tak maximálně nedodělané všechno, chybí nám lišty u plovouček, vymalovat ložnici, naskládat věci, dvířka od linky, parapety z venku, fasáda a tak všechno možné.....a hlavně jsou ještě všude krabice......ale ty mi můžeš už něco pofotit, vy to budete mít dodělané pozdějc než my, takže můžeš bliknout tak, jak je to teď......ti pošlu do IP mail a pošli mi tam nějaké fotečky......a pak pošlu já tobě, až to bude aspoň trochu v poho......
1. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, nikde nikdo?
Co jste všechny u vody? My jsme včera seděli do jedné do rána, tak jsme vstávali dnes až v devět......ale aspoň jsme vyspaní....dneska předáváme byt a doděláváme co se dá.....ale že bych šla na koupák.....
Myslím na butt, jestli někde najde net a napíše nám, jak to šlo....a taky rowenka
2. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 4576 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
butt
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 4576 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
 ahojte holky moje zlaty!jsem musela navstivit nase kvuli netu emoticon
svatba se krasne vydarila vse klaplo na 100%, zadny zadrhely, az me to prekvapilo emoticon obrad se moc libil a na hostine lidi taky vypadali spokojene emoticon fotky budou asi behem tohodle tydne emoticon tak vam moc dekuji, ze jste na me myselaly, bylo to poznat emoticon

taggy mam radot, ze jste se bez problemu prerstehovali emoticon
2. srp 2009 v 17:45  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky butt, no to je skvělé, že se svatba vydařila, já to věděla.......tak gratuluju, MLADÁ PANÍ JARKOVÁ emoticon
ať jste spolu šťastní a fotky hned jak budou, tak je sem šupni, ať se můžeme mrknout......
stěhování super, dneska jsme předávali byt, dostali penízky za úpravy, co jsme tam udělali, takže super.....
a kde jste kdo ostatní, carcu, kde se flákáš?
2. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
carculka
fotoportrét
fotoportrét
carculka
 ahoooj zensky...

taggy emoticon emoticon emoticon takze uz definitivne prestehovany emoticon suupeer

butt..supeeer,mam radost ze vse klaplo emoticon emoticon emoticon a uz se tesime na fotky emoticon urcite jsi byla krasna nevesta...taky velka gratulace do noveho zivota,at vas potkavaji samy krasny veci emoticon emoticon jinak se tesime na prvni dojmy ze spolecneho souziti v byteemoticon
2. srp 2009 ve 21:48  •  Svatba byla v listopadu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky carcu.....jojo, už definitivně.......dneska jsem ráno prala, na zahradě jsou obrovské sušáky, tak mi to tam hned vše uschlo....super - ve srovnání s tím minibalkonkem, kde jsem vše sušila šíleně dlouho a na maličkém prostoru nacpané.......tak mám radost i z takovýchto maličkostí......teď jsem dopekla buchtu, a jdeme odpočívat konečně...už toho máme taky za celou dobu dost....v týdnu budem pracovat a o víkendu se asi bude dělat fasáda.....musím se už domluvit i na zkoušku účesu a make-upu na svatbu, taky dozařizovat nějaké věci a začít chodit na solárko - trošku paradox, když je venku pořád třicet stupňů a všichni se opálí venku a já jsem pořád zavřená někde vevnitř, tak tomu musím trochu pomoct.....
tak hezký večer, počítač už vypínám, jsem k.o.
2. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
carculka
fotoportrét
fotoportrét
carculka
 dobrou taggy emoticon
2. srp 2009 ve 22:11  •  Svatba byla v listopadu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ráno,
jste tady někdo? Sestřička zase zmizela na nějakou dovču?
A co ty carcu, co máš dneska na programu?
3. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blondata.sestricka
Registrovala se 18. května 2008 na beremese.cz. Přidala 1829 příspěvků. Má 38 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 6. června 2009
    V Kutné Hoře, Vlašský dvůr, Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
blondata.sestricka
Registrovala se 18. května 2008 na beremese.cz. Přidala 1829 příspěvků. Má 38 přátel. Region Kolín.
 Ahojinky emoticon

Jsem tady Taggy, dovča až za týden emoticon
3. srp 2009 v 10:35  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nak
Registrovala se 3. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 9. září 2009
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
nak
Registrovala se 3. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 9. září 2009
    Region České Budějovice
 ahojky
3. srp 2009 v 10:40  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blondata.sestricka
fotoportrét
fotoportrét
blondata.sestricka
 Ahoj Nak emoticon
3. srp 2009 v 10:54  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj sestři, aha, já že jsi tady o víkendu nebyla, tak jsem myslela, že už zase dovolenkuješ.....
3. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blondata.sestricka
fotoportrét
fotoportrét
blondata.sestricka
 Já sem moc o víkendu nechodím, protože většinou nejsme ani doma a tak emoticon
Tak Butt to má už za sebou a jsi na řadě Ty emoticon Konečně se můžeš věnovat přípravám, co? emoticon
3. srp 2009 v 11:30  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 sestři: aha, to je pravda, zbývám tady vlastně poslední, jak to tak sleduju.....
připravujeme, dneska jsme byli s Marianem vyzkoušet v půjčovně jeho oblek, i s botama a košilí, ještě jsme mu kupovali opasek do kalhot, byli jsme v květinářství vybrat přesně kytku a domluvit se napevno, objednali jsme vepřové a kytu na hostinu a ještě zarezervujem koláčky......takže dneska jsme toho vyřídili dost.....
večer si chci zkusit šaty, se všemi doplňky, ať se ještě vidím a už nám zbývá jen pár drobností jako stuhy na auta, a nějaká výzdoba, ubrousky, ubrusy a tak.....
a ještě vymalovat a nachystat tu zahradní místnost, kterou máme jako záložní variantu, kdyby pršelo a nedalo se být venku......
už to pěkně letí, jsme si dneska říkali, že už jenom měsíc a je to....
3. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš