Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
car: a máš je ve skříni a chodíš se na ně koukat? :-)
Odpovědět
proste je mam nechany na pamatku..ikdyz se na ne divat nechodim...ale i manza chtel abych mela svy...a potrebovala jsem je na dva tydny...
Odpovědět
Na dva týdny? Jaktože? Pošleš mi fotku, jaké jsi vůbec měla? :)
Odpovědět
row dik a at zitre vse klapne i vam a hezky si den uzijte!!!iwcu ja taky nechtela pujceny saty :-) holky v novym byte nam nejede jeste net, takze se nelekejte, ze tu po svatbe par dnu nebudu :-)
Odpovědět
my to meli na mauriciu vis :-D poslu jestli chces..napis mail butt.. ;-( ;-( tak snad pujde co nejdriv abysme bez tebe nemeli abstak
Odpovědět
carcu no hlavne ja budu mit abstak jak prase :-D :-D :-D v nejhorsim budu denne navstevovat moje rodice kvui netu :-D :-D my mame na byte nejak trable i ip adresama... ja se ted pujdu zkraslovat, takze vam preji vsem, dobrou noc a krasny vikend!
Odpovědět
butt.tak krasnou svatbu preji a moc si to uzijte a moc stesticka do manzelstvi :-D :-D :-D paa
Odpovědět
carcu dekuji ;-) paaaa
Odpovědět
ja jdu taky..tak brou ;-)
Odpovědět
butt: tak to zvládni :-) arculka: jo tak to jo, to jsem nějak nepochytila :-) mail posílám do ip :)
Odpovědět
zdarec babizny, jste mi zdrhly jo...... já hlásím šťastné přestěhování, už jsme tady v domečku, všechny věci máme s sebou....akorát zabalené. asi před půl hoďkou odešel kluk, co nám připojoval net a sviští pěkně rychle, takže super....... zatím jsme vybalili jen počítač, ledničku, povlečení na postel a víc není potřeba......dali jsme si vodku s džusem a odpočíváme a užíváme si toho pocitu, že jsme ve svém.... kocour chudák stěhování nechápal, ale po půl dni kdy byl zalezený za sedačkou už vylezl, už se i nažral a šmejdí tady, takže už se taky zabydlel, super..... butt: zítra hodně hodně štěstíčka, ať se vše povede a pak se někde k netu připoj co nejdřív, ať můžeš poreferovat a honem sem dát fotky.......
Odpovědět
taggy,tak at se vam krasne bydli ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jé, carcu, ty ještě nespíš...... díky moc.....akorát jsme se vydali mezi krabice hledat kartáčky na zuby, ručníky, kafe, cukr a příbory......a zatím máme všechno, tak super.... :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy,nee ete nespim..cucim na netu na kocarky...uz ted protoze ten jeden o kterym uvazuju se musi objednat ctyri mesice predem..takze to vse obhlizim :-D
Odpovědět
jé, kočárky, to je super.......a jaký máš vybraný? my už máme taky vybraný, líbí se nám jeden jediný kočár, takže až budem čekat mimi, tak jestli nebude mezi novinkama nějaký pěknější jdeme do něj.....teď si nemůžu vzpomenout název, líbí se i agu, ale ta jich tam má víc...... já teď dojedla akorát jogurt s rohlíkem, na víc nemám sílu hledat suroviny.... :-D a asi si jdeme dát sprchu a spinkat, zítra nás čeká den plný vybalování a ještě musíme na byt něco tam spravit, zandat a zamalovat díry ve zdech po háčcích a tak....a v neděli předáváme byt. tak doufám, že to vše stihnem.... zítra budeme myslet na butt, jak sedí u rožně s tím prasetem, na které se těší pomalu víc jak na jarka...... :-p
Odpovědět
taggy,no jen jestli bysme se tam nemeli taky jet podivat najist :-D :-D :-D libi se mi teutonie S3 http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovn... http://superbaby.mimishop.cz/detail.p... a Bébéconfort HIGH TREK pak ete dalsi ale ty neprosli kuli nekterym negativum
Odpovědět
car, nám se líbí tento, ale zatím jsem zkoumala jen vzhled, ne další parametry, ale viděla jsem ho a je pěkný.... akorát je nějaký moc levný, počítám s dvackou, a on stojí půlku.....ale my to máme ještě daleko http://www.darababy.cz/zbozi/abc-desi...
Odpovědět
taggy,ono si dokoupis par doplnku,dobrou autosedacku a jsi na dvacce....je hezky ale ja nechci ty maly kolecka vepredu ,bojim se kuli snehu a tak..kdyz jsme na vesnici a jaky se ti libi z tech co jsem tam dala??
Odpovědět
jj, ty co jsi tam dala, ty jsou taky dobrý...... mně šlo vyloženě o ten design.....a hlavně nechci nic v plastu.... tak pak se těším, až budeš fotit, ten který koupíte.... ;-)
Odpovědět
no ale ja se nemuzu rozhodnout z tehle...vsechny jsou dobry,kvalitni....chjo...
Odpovědět
ale zase máš ještě docela čas.....víš, že kočárek nemá být doma dřív než mimčo......tak ještě vybírej, přebírej a pak se rozhodnete ne...... už jdu fakt do té sprchy, jsem totálně vyřízená.....tak zítra brou.... x-)
Odpovědět
brou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jistě ještě spinkáte ;-) Taggy v novém :-) Tak jste to zvládli na jedničku, super! Ať se Vám tam líbí a buďte tam šťastní x-) Na Butt myslím už od rána. Moc držím palečky, aby vše vyšlo x-)
Odpovědět
Ahojky sestři, dobré ráno..... my v osm vstávali....sice jsme šli pozdě spát, ale spalo se dobře......a do krásného dne.....jdeme vybalovat a zútulňovat.....díky sestři.... na butt taky myslím, vypadá to, že počasí mají krásné a butt teď tráví čas posledníma přípravama....už se těším na fotečky...... blondy: co máš dneska na programu?
Odpovědět
holky tak to vypada ,ze butt bude mit krasne...tak supeeer :-D :-D
Odpovědět
jj, to je pravda, u nás je zatím krásně sluníčko a teplota stále stoupá....a to mám k butt asi nejblíž.....
Odpovědět
taggy i saticky ma lehoucky tak super...u se tesim na fotky...a srazik teda bude na andelu jo??a da se tam zaparkovat??da vid v podzemkach
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, dnes půjdeme k vodě :-) Čekám na manžu až se vrátí domů (jel ke kamarádovi, aby udělali něco na autě) a vyrazíme na kolách :-) Mám radost za Butt, jen jim bude asi pěkný vedro :-| Ale za to ty fotky nádherný! x-) x-)
Odpovědět
blondy,hezky to program :-D
Odpovědět
a holky nechcete radsi na tom zlicine??ja bych se tam jukla na mimi veci,maj tam veeliky obchod...jen navrh pokud ne tak ne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?