Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
no manza odjizdi uz dnes aby to tam dnes zaridili a zitra mohli cely den jezdit....mejdanek bude zitra,no..a predtim asi jeste kaficko s kamaradkou pokud vcas skonci v praci :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu co ti mamka zase vyvedla?a jj od zitra bydlime v byte :-)
Odpovědět
butt,jeee takze bude premiera:-)tak to pak taky musis rict jak se ti zije s manzelem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Butt supér :-D Jdu baštit, zatím pá ;-)
Odpovědět
carcu poreferuju :-) sestri dobrou chut! tak k nam ted prisli tchanovci :-)
Odpovědět
blondy a copa dobreho budes mit?? butt,tak preji hezkou navstevu :-D tchyne uz fit?
Odpovědět
carcu jj, uz vi, ze rakovina to neni, tak je vesela :-)
Odpovědět
tak supr :-D takze svatbu si nakonec uzije a ete oslavi svy zdravi(ze to neni ta spatna verze)
Odpovědět
jj dopadlo to dobre :-D
Odpovědět
uz tchanovci odesli nebo si uteklak netu?
Odpovědět
pored tu jsou, ale ja porad odbiham, mam jeste neco na praci :-)
Odpovědět
ahaaa butt :-D :-D :-D ja tu ted mela tatku :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
a dobry? :-D
Odpovědět
jojo tatka je supr :-D :-D :-D jsme pekne pokecali
Odpovědět
:-D to ej super, ze te je normalni ;-)
Odpovědět
butt :-D :-D :-D a co ty uz mas zasedaci poradek??
Odpovědět
carcu jo maaaaaaaaaam :-D
Odpovědět
sikovna holka :-D
Odpovědět
taky si rikam :-D ted jsem se vrhla na trubicky, kt jsou na zitrek :-D a jsou dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-D
Odpovědět
jee dala bych si :-D
Odpovědět
carcu prichazis o hodne :-D :-D :-D manza ti uz odjel?
Odpovědět
no ja si jdu prestehovat pc, mozna jsem ejste juknu vecer z brachovyho :-) jinak se tu mejte zatim moc pekne!
Odpovědět
jojo uz zmiznul..no jsem naka nachcipana a mam zvysenou teplotu :-( :-( nedelej mi chute... :-(
Odpovědět
:-( tak drzim palce, at se uzdravis!a pa :-)
Odpovědět
tak paa a zitra na tebe budu myslet ;-)
Odpovědět
holkyyyyyyyyyyyyy, dnes jsem byla na poslední zkoušce šatů a zamilovala jsem se do nich! Vážně začínám uvažovat o tom, že si je koupím, což je průůůšvih a peněženka mě bude nenávidět :-/ butt, tak co nervozita? Za pár dní už budeš paní Jarková :)
Odpovědět
iwci..si kup -jednou za zivot :-D :-D :-D no a ikdyby vickrat(snad se te to nikdy tykat nebude) v bilych a takovych pravych svatebnich se vdava jen jednou
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) butt: Přeju vám, ať vám to zejtra krásně vyjde a taky mnoho štěstí :-)
Odpovědět
Já su blbá, jak za pár dní - už zítra bude butt Jarková :-) carulka: taky si říkám, ale zas to bude až do smrti viset ve skříni nebo zabalený v krabici :-D háj rowennka :) Ty taky zítra? sakriš.... Tak to hodně štěstíííí!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
ahooj row ,zitra moc stesticka preju :-D iwci...no ja si je teda koupila :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?