Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
prinez: :-o :-o :-o nebudes sem chodit?prooc?a mylsi na me spis az v sobotu :-D
Odpovědět
bylo uz dost hodin jelikoz jsme byli ete u znamejch a tak jsme sli do jedny kde vari i v noci...a meli samy maso a to ja ted nemuzu..tak jsem si dala bramboracky se zelym a pak palacinky :-D :-D butt,tak pak bych te kdyztak nekde vyzvedla a nebo by te doprovodil milacek....
Odpovědět
carcu mnaaaaaaaaam :-D a na toho 15. se proste jeste domluvime, dekuji ti za nabidku odvozu ;-) ted ale mam plnou hlavu te debilni svatby :-D , takze to ted nechcu resit :-) a jak se jinak mas?co brisko, neboli?
Odpovědět
princez a to nam ani nepovis neco o tom svym princovi??
Odpovědět
jasny podrobnosti muzem domluvit den pred...debilni??jen nerikej..ze by zacli nerviky?? :-D :-D to snad ne :-D :-D jinak je fajne ,cely odpoledne jsem spinkala,prd udelala..a kdyz jsem chtela neco jit delat zachranil me manza a vytahl me na veceri :-D :-D jinak brisko poboliva..ale kdyz lezim ,tak je to lepsi
Odpovědět
carcu debilni je od zacatku :-D ale pravda je, ze uz jsem nervozni zacla byt :-) ty jo, ty vis, jak se vyhnout praci :-D :-D a to brisko, neptala ses mudry?
Odpovědět
uz ti carcu popreju dobrou noc a pekny sny!
Odpovědět
butt: užívej si poslední den svobody, ale jak říkáš, nekrátí se ti to, máš ještě celý dlouhý den...... a nezhnusuj si to, myslím, že to bude super....... anděl je středobod, je to v centru, je tam metro i tramvaj, a kdyžtak tě carcu vezme.... a sejít se můžem úplně nejlíp dole před andělem, venku.....a pak můžem jít do kavárny společně......mobily si pak určitě pošlem do IP, tak super holky, už se těším..... butt: přeju dopředu šťastný den, ať vyjde, jak si přeješ, tedy ať je dobré prase a koláče.......a tak.... :-D :-D :-D jdeme spát, v šest vstáváme a balíme dál, máme tolik krámů, že je to nekonečné..... tak dobrooouuu
Odpovědět
butt,no mam hodne odpociva a v po se uvidi...vid :-D :-D pekne ..jsem si rikala jak clovek chce jit makat a musi misto toho na veceri :-D :-D je neslusne odmitat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D fakt jsem byla rada jsem lina ted jak ves... tak brou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak máte naplánovaný sraz, ale já tedy nedorazim, no :-p Mrzí mě to, ale doufám, že to nebude poslední sraz a brzy naplánujeme další!! ;-) Taggy, teprve druhá dovolená :-D Ten zbytek byli prodloužené víkendy nebo různé výlety. Tyto prázdniny toho máme opravdu moc :-N :-o Po prázdninách bude volněji, i když mi zase začne o víkendech škola, ale to mi bude muset ten sraz prostě už vyjít :-D Butt, přeji Ti pevné nervy, ale neboj, určitě vše dobře dopadne, budu na tebe moc myslet!!! ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, tak my dneska výjimečně brzo vzhůru a jdeme stěhovat..... sestři: taky mě to mrzí, že tam nebudeš, ale můžeme se domluvit na další sraz třeba kolem vánoc, to by bylo super....vánoční praha je krásná a nebo se můžeme pak setkat zase jinde, třeba v brně u butt nebo se ještě domluvíme..... holky, hlavně ať má někdo foťák s sebou, kdyžtak vemte......já vezmu, když nezapomenu
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy ahoj! Vy se všichni už budete znát :-p |-| Hodně foťte, ať se mám alespoň na co koukat :-D Takže jdete do finishe ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte babizny :-) dekuji za prani pevnych nervu :-D uz to u nas zacina byt zmatkivoty :-D a moje nemoc se zhorsuje :-( carcu ty mas ted apson omluvou pro svou lenost :-D taggy at to baleni jde ;-) a fotak se pokusim vzit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Butt :-D Už zííííítrááááááá :-D :-D :-D :-D x-) x-)
Odpovědět
sestri nestvi me :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt :-D :-D :-D Budeš ještě dneska ohledně svatby dělat?
Odpovědět
sestrii musim :-D jsem nestihla,to co jsme chtela vcera..tak musim dnes :-) dodelat zasedaci poradek, rozdat masle na auta, domluvit se bliz s holkou, co nas bude fotit...
Odpovědět
Profilova fotka
To máš za chvilku hotový ;-)
Odpovědět
jj, jen na nic nezapomenout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale už se těšim na fotky :-)
Odpovědět
jsem na ne zvedava :-) jeste vcera mi kamos rikal, ze vezme svou zrcadlovku, pak jeste jeden znamej taky bere, takze tam bude vic lidi s dobryma fotakama :-) a jak je v praci?co planujete na vikend?
Odpovědět
ahooj zensky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Carcu :-) l Butt, to je dobře, alespoň budete mít hodně foteček :-) V práci dobrý, při pátku to moc nepřehánim :-D Zítra asi pojedeme k vodě nebo na kola, večer na letní parket a v neděli máme naplánovaný taky koupání, ale ještě s přáteli do jednoho rekračního střediska, tak uvidíme, jak bude přát počasí. :-)
Odpovědět
carcu ahojky!jak je? sestri taky si rikam :-) a mate peknej program ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se snažíme každý víkend prožít naplno :-D Přes týden není moc čas, jak se chodí do práce. Co budeš dělat ty? :-D :-D
Odpovědět
sestr hadej :-D ja myslim, ze ti je super, ze si vikendu tak uzivate ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám to ráda, v týdnu se vždycky těším na víkend, že máme něco v plánu. :-)
Odpovědět
blondy tak to ma byt ze si uzivate :-D :-D butt,ahuuj..no jde to ale jsem naka rozhozena z mamy...jinak budu dnes slamena vdova,manza mi odjizdi trenovat s motorkou do nemecka
Odpovědět
butt...a od zitra uz bydlite v byte??
Odpovědět
Profilova fotka
Carcul, jak to? =-) Manže odjede a Vy máte ten mejdan, ne ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?