Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
jsem myslela jako od kolikati tam byvas :-) no a ja..dneska mi privezou pracku a poslu jarka pro vysavac :-) jinak jeste musim udelat takovy drobnosti kolem svatby a taky budu uklizet v byte...takze nic zajimavyho :-D
Odpovědět
ahoj holky dlouho jsem tu nebyla ;-) jaksi času bylo malo jak pak se mame?Ja už jsem vdana..a vidim butt že ty to maš za par tak hodně štěstí :-D
Odpovědět
ahoj swatko, velka gratulace ;-) na fotky jsme koukala, jsou paradni!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Swatko :-) Gratuluji ke svatbě a přeji jenom to nejlpeší! Moc Ti to slušelo, byla jsi jiná, ale originální nevěsta ;-) :-D Butt, dělám od 7 do 15:30, ale občas jsem tady třeba už od 6 nebo až od 8, takže mám takovou spíš pružnější pracovní dobu. Vyhovuje mi to. :-) Náhodu, máš dobrej program ;-)
Odpovědět
sestri to je hlavni, ze ti to vyhovuje ;-) ja si nedokazu predstavit, ze bych mela nekam vstvat na sedmou nebo na sestou :-N i osma je na me moc brzo :-N ale zas je vyhoda, ze jsi brzo doma, to jo :-) jj taky si na svuj program nestezuju :-D vcera jsem se koukala na pratele na dil, jak se /fíbí/ vdavala, takova uvolnena svatba, taky bych to brala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě ranní vstávání nevadí. třeba když vstávat nemusim a mohla bych spát do aleluja, tak se stejně probudim třeba kolem půl osmé, chvíli vydržim třeba ještě ležet, ale většinou po půl hodině vstanu a jdu něco dělat :-N :-D Ty Přátele si už moc nevybavuju jak to tam s tou svatbou bylo, ale uvidíš, že Tvoje (Vaše) svatba bude taková jakou jste ji chtěli mít ;-)
Odpovědět
ahuuuuj holkyyyy...tak jakpak se mate?? butt,jojo zas a v sobotu budem pect burty,manza jede na motorku a docela dalku tak se vrati pozde tak jsme domluvili dalsi mejdanek :-D :-D :-D
Odpovědět
holky kdy ten sraz teda??potrebovala bych to jaksi vedit
Odpovědět
ahojky krásky, taky bych se chtěla už napevno domluvit na ten sraz......tak co říkáte na sobotu 15. srpna v 10.00 nebo v 11.00 hodin? já bohužel už později nebudu moct......tak kdo se hlásí? a jak se jinak máte? my teď přijeli z práce, jdeme převézt jeden počítač, dnes a zítra nám budou zapojovat internet na domku a jdeme lepit lišty k plovoučkám.......a večer dobalit nahotovo zbytek věcí a zítra už to budeme převážet......takže tady budu možná dnes večer a pak až v sobotu.......tak se už domluvme, kdo může, zatím myslím, že všichni.....jo a ještě místo - navrhuju anděla, je to v centru a i pro ty co pojedou autem i pro ty, co metrem nebo tak, je to nejdostupnější.......souhlasíte? mohl by být i zličín, ale to je zbytečně daleko z centra...... swatka: gratuluju ke svatbě, jdu se taky mrknout na fotky.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahujinky! Jste tuu? Sraz...Holky já jsem bohužel na dovolené :-S Mohla bych až ten další týden :-p
Odpovědět
je mi to jedno,jestli andel,smichov,paladium,zlicin...a taky by se mi hodila dost ta sobota,ale proste se konecne dohodnete....fakt to potrebuju vedet..
Odpovědět
tak vy jste tady nikdo nebyl? sestři, to je blbé.....ale srazů může být i víc ne......ty jsi na těch dovolených tak nějak pořád ne? to už bude aspoň třetí toto léto :-D :-D :-D car: tak co, může být ta sobota? a zvládla bys už desátou nebo radši až v jedenáct....butt psala předtím, že tu sobotu může a z brna jsou to max dvě hoďky cesty, tak to by to dopoledne taky měla zvládnout.....a kdo ještě tam teda bude? nevím jak agu, terezkap sem už nechodí, sandule taky ne, budem mít sraz ve třech? nás třech, které si tady píšeme pomalu samy? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte holky :-) sestri to je videt, jak jsme kazdej jina natura, me nevadi pracovat v noci, ale rano proste chci spat dlouho :-D k srazu, hlasuju pro pozdejsi hodinu :-) a kde to mi je jedno :-)
Odpovědět
kdyz ja prijdu, tak tu zas nikdo neni? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj butt,jsem tu aspoň já :-)
Odpovědět
ahoj princez. hura ze nekdo :-D jak se dneska mas?
Odpovědět
Profilova fotka
mam se fajn,jsem nejaka nocni sova a nejak se mi vubec nechce spat :-) co ty?nestiham to tady docitat,tak nevim,jak jste se dohodly na ten sraz a tak
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hoky :-) jdu vás pozdravit jak se máte?já jsem v jednom kole:-(práci nezvládám už:-(ale pořád chodím...dozvěděli jsme se že čekáme kluka:-))tak je manžel štastnej:-)a co u vás novýho?dlouho jsem tu nebyla
Odpovědět
ahoj babizny :-) sandule, gratuluju!! Tady se to začíná hemžit koníkářkama :-)
Odpovědět
sandule: v sobotu 15. srpna máme sraz v praze, dočti kousek..... butt: a pro jakou pozdější?
Odpovědět
Profilova fotka
ahooojjj Iwci děěkuju:-)jojo koník je dobrej:-) taggy jak se máš?15 .srpna?a kde? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo už jsem to dočetla tak to je super čas i den mi vyhovuje a místo taky okdyž pro mě by byl uplně nejlepší Zličín tam dorazím 100% :-D
Odpovědět
san velka gratulace ke klouckovi! taggy tak pro pozdejsi, ale tak jak bys mohla ty, nyslism, ze jsi rikala 11?
Odpovědět
Profilova fotka
san,gratuluju ke klukovi,to je super :-)
Odpovědět
cha konecne jsem sehnala vsechyn ridice :-D
Odpovědět
jojo, jedenáctá by šla......ale pozdějc fakt nemůžu.....at máme čas pokecat.... sandule: my pojedeme z celé republiky ty to máš nejblíž, tak bys mohla i na toho anděla, co říkáš? a vem fotky z ultrazvuku.....a vy ostatní, fotky ze svateb ju? budu asi jediná svobodná tam co....... tak můžem se teda domluvit napevno v sobotu 15. srpna v 11 hodin v nějaké kavárně na andělovi? ať s tím počítáme.... zatím se účastní určitě: butt, sandule, carculka, taggy....... kdo další může?
Odpovědět
ja s tim pocitam, ale v pze se moc nevyznam, take o tmi pak budete muset jeste rict, jak se tam dostanu :-)
Odpovědět
ta holky souhlasim 15.srpna v 11 :-D :-D :-D na andelovi...butt,budes chtit vyzvednout????jinak si tesne pred vymenime nejak telefony at se muzem kdyztak domluvit kdyby naka zabloudila...na andelovi nevim jaky jsou kavarny,hrozne dlouho jsem tam nebyla...a nebo tam muzem dat nakej obchod jako pevny bot sletu san gratulace velika.... holky byli jsme na vece jsem jak zok
Odpovědět
carcu ja jeste vubec nevim jak to bude, jestli prijedeu uz v patek, nebo az v sobotu..asi to pojmeme s jakrem jako celej vikend.mi rekl, ze me do phy samotnou nepusti, ze ma strach :-D takze to se pak kdyzatk presne domluvime, ju?a co jsi mela dobryho?
Odpovědět
Profilova fotka
holky,jdu se rozloučit,už sem chodit nebudu,mějte se moc a moc krásně a ať se Vám všechno daří,na co si vzpomenete! Butt,zítra držím moc palce,ať všechno vyjde podle Vašich představ!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?