Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě ti to bude slušet ;-) Já se mám dobře....zase v práci, ale pohodička :-) Pojedete někam na svatebku?
Odpovědět
sestri no ja strasne nesnasim saty, takze to pro me bude stejne utrpeni :-D to mas dobrou praci, kdyz tam mam porad pohodicku pripadne nemas, co delat :-D :-D zatim zadnou dovolenou neplanujeme, my nejsme moc na cestovani, takze pak kdyztak spis nekam po cesku ve stanech, coz se samozrejme nemusi nijak dopredu planovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty budeš mít ty krátké, viď? Ale to vydržíš, vdáváš se ;-) Pod stanem je taky hezky :-)
Odpovědět
jj takovy pod kolena :-D no ja si rikam, ze kdyz vydrzim tri dny v kuse v kroji (coz ej pekenj hnus :-D ) tak vydrzim i pul dne v satech :-D jj taky si rikame :-) a koneckoncum doma je taky hezky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Doma je nejlíp :-D Tý jo, tři dny :-p Hm.... při nějakých slavnostech, jo?
Odpovědět
pri hodech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo :-) se v tom nevyznám :-D
Odpovědět
pohoda :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Jarek je nervózní?
Odpovědět
sestri ani nevim, on to na sobe nedava moc znat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuba byl taky v pohodě :-D Bych se vdávala hned znova :-D se stejným chlapem samozřejmě ;-)
Odpovědět
to se ti tak ta svtaba libila? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, líbila :-) :-D
Odpovědět
Taky se přidávám k mladým nevěstinkám ;-) mi je 20 let a příteli 30, jsme spolu 3 roky. O ruku mě zatím nepožádal, protože se ohlíží na můj věk - prý abych potom nelitovala že jsem si nic neužila, je mi 20 a budu už vdaná paní....ale to jediné co chci je užívat si s ním náš společný život :-) v lednu letíme do Thajska, tak že by mě překvapil? uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevestinko :-) To jsi opravdu mlaďounká :-D A ještě studuješ nebo pracuješ? Tak třeba v Thajsku dostaneš ten prstýnek ;-) pak dej vědět :-)
Odpovědět
blondata.sestricka: Ahoj sestričko ;-) hnedka po střední jsem začla pracovat jako recepční v hotelu, studia to není pro mě :-p no uvidíme jestli prstýnek dostanu nebo ne...a jestli se můžu zeptat v kolikati ses vdávala ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně, že jsi takhle spokojená ;-) Ve 22 :-)
Odpovědět
spokojená jsem a moc, myslím že lepšího chlapa bych nenašla :-) ale abych ho zase nevychvalovala tak moc, jako všichni muži i on má své mouchy :-D upřímně ti řeknu, že kdyby mi někdo někdy řekl, že budu mít o 10 let staršího přítele a ve svých 20-ti letech začnu uvažovat o svatbě....poklepala bych mu na čelo!!! :-D pokuď člověk nezažije, neuvěří....a jak dlouho už jsi vdaná paní ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
život někdy nabere jiný směr :-p :-D Jsem vdaná necelé dva měsíce.
Odpovědět
takže čerstvá novomanželka :-D a svatba vyšla podle plánů? máš moc pěknou fotečku v profilu
Odpovědět
sestri to je dobre. ze libila ;-) a vitam novou tvar :-)
Odpovědět
butt: zdravím :-) a děkuji za přivítanou ;-)
Odpovědět
ahojky nevestinko, vítám tě mezi námi......já mám svatbu za měsíc a je mi 22, příteli 33 a jsme spolu taky tři roky, bydlíme spolu a vše klape skvěle......nikdy jsem taky nechtěla chodit se spolužákem, ale taky jsem se chtěla vdávat nejdřív v pětadvaceti......a teď už se na manželství moc těším a příští rok chceme miminko..... a odkud jsi? butt: já taky nesnáším šaty a nenosím je vůbec.....ale ty svatební jsou podle mě jiné, než normální šaty, líbí se mi a cítím se v nich dobře, ale to je asi jediná výjimka v mém životě......minisukně nosím pořád, to mi neva, ale šaty fakt ráda nemám...... sestři: jak bylo?
Odpovědět
ahojky taggy, děkuji za přivítanou, je to milé :-) no jestli mě ten můj chlap požádá o ruku příští rok na té dovolené a jak se říká "do roka a do dne" tak bych se vdávala ve 22, ale to už předbíhám, uvidíme jak to dopadne...tak už za měsíc budeš vdaná paní :-) tak to s přípravami už finišuješ, ne?já se nejvíc hrozím těch příprav-aby člověk na něco nezapomněl atd., protože jak si to tady někdy pročítám, tak to jsou pěkné nervy :-) jsem z Opavska a ty?
Odpovědět
já jsem z Uherského Hradiště, mám to v profilu, stejně i datum svatby a fotku....tak si to tam pak taky doplň.... a ty už se chceš vdávat, bavili jste se o tom s přítelem nějak víc?
Odpovědět
Profilova fotka
Nevestinko, svatba dopadla výborně, všichni jsme si to výborně užili :-) Můžeš se podívat na moje fotky, když klikneš na toho foťáčka ;-) Mám i album z příprav. Dejnb si taky fotku do vizitky, ať víme, s kým si píšeme a můžeš si udělat i svoje album, kam můžeš dávat obrázky, co by se Ti líbilo :-) Taggy, dobrý :-) Co Vy? Stěhujete se o víkendu, že?
Odpovědět
ahoooj holky,jakpak se mate?? butt..uz se to krati :-D :-D :-D :-D jsem zvedava az povypravis :-D taggy...tak v so uz se stehujete??tak at se vam krasne bydli a potkaji vas tam samy pekny veci ;-) nevestinko..vitam..me bude 21...vdavala jsem se brzy,mam starsiho partnera-a to driv by me to v zivote nenapadlo-ze budu mit starsiho a ete vdana tak brzo(chtela jsem nejdriv v 25-nrjdriv)a prijde ten spravnej chlap a clovek citi vse jinak
Odpovědět
Profilova fotka
Carcul ahoj ;-) Jsem se do teď koupala a opalovala až jsem si spálila ručičky :-p :-D Ale neva, do rána to snad zhnědne :-N
Odpovědět
blondy...jeee a kdepa ses koupala?bazen?bych se sla taky vykoupat hlavne to promaz,at se neloupes
Odpovědět
ahoj holky :-) Tak jsem včera byla na nákupy v Německu a slevy tam jsou opravdu slevy... ne jak tady, že zlevní tričko z 800 na 750 :-/ Málem jsem si tam vybrala podprsenku pod šaty, ale byla taková divná do špiček. Tak jsem si aspoň koupila klobouk :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?