Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, já vám snad začnu závidět.. :-D Ale mamča má taky paní na úklid, která i žehlí, tak to je perfektní, jak jsme teď tady, tak každý úterý máme vše vyžehleno, to je paráda, doma se k tomu vždycky dokopávám několik týdnů.. :-N Tak to bysme si mohli vzít mateřskou na ty 2 roky, kdyby to hned pak šlo převést na mě, ještě to musím někde prozkoumat, aby pak nebyly problémy, že už to bude muset zůstat na manželovi (no vidíš, carcu, teď mi došlo, že už to přece není přítel! :-D ), mi ale bude trvat ještě chvíli, než si na to zvyknu.. :-) A rodit mám na konci listopadu, takže zimní zkouškový nevím, jak stihnu.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj taggy: aha, já tu v červnu nebyla a nějak jsem to popletla. Lucie: však to máš dobrý - krásnej věk a vypadáš na 16 :-) a mě je 19 a vypadám starší :-D butt: a jak moc starší? :-D :-D :-D
Odpovědět
Nazdárek dámy..... luci: a kolikátého máš termín? my teda nikoho na úklid nemáme, ani bych asi nechtěla, nějak bych se necítila dobře, kdyby mi někdo cizí uklízel věci nebo šahal na oblečení.....ale to je každého věc......zase Marianův taťka bude mít teď paní na úklid, a to mě :-D :-D :-D
Odpovědět
Kde jste všechny? Dneska mám výjimečně čas sedět na netu a vy nikde....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy dlouho sem tu nebyla pač nám shořel modem na net 8-( a ti burani nám místo toho našeho nového poslali uplně cosi jiného 8-( a až dneska tu byl technik =-)
Odpovědět
ahojky agu, dívala jsem se na koníka, že tam máš nové fotky s bříškem.... jakpak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ahojky jj mám nové bříško :-D x-) máme se fajne x-) akorát mimišák řádí dneska nějak =-)
Odpovědět
jejda, už kopká? nějak nesleduju, v kterém jsi týdnu? těhulí je teď kolem mě nějak moc.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy dneska sem 20+3tt x-) a kope sice už delší dobu ale dřív to bylo jen takové jako by lechtání zato teď sou to už kopance :-D
Odpovědět
tak to si taky užiješ..... a co práce, zvládáš ji nebo spíš odpočíváš? a bývá ti ještě tak blbě?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy práci zvládám v poho pač je mi už výborně x-) špatně mi nebývá....teda musím se vyvarovat třeba buřtům a tak to mi kufr zvedá ale jinak v poho 8-)
Odpovědět
tak to je fajn......takové pohodové těhotenství co?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taggy už jo ze začátku moc ne ale teď už je to pohodka x-) :-D ale nestěžuju si x-) miminko mi stojí za cokoliv x-)
Odpovědět
jj, to je dobře, že už je to pohodka.... musím pádit, paa agu.....
Odpovědět
Profilova fotka
pááá x-)
Odpovědět
row tak rikala jsem si, ze jsi treba tak cca stara jak ja, nebo tak :-) luci my mame na zehleni babicku :-D :-D :-D :-D a se zkouskama si nedleej starosti, ono se to nejak podda :-D agu ahojky :-D jsem rada, ze te tu zas vidim :-D
Odpovědět
damy, kde vsechny jste? :-)
Odpovědět
Nazdárek, nějak to tady vázne, kde jste byly včera butt a carcu...jsem vás tady vyhlížela a vy nikde.....tak jsem šla balit nějaké věci už.......krabic naplněných hrozně moc a připadá mi, že věcí pořád neubývá.....jsme jak křečci, tolik krámů doma....... dneska budu pokračovat....teď jsme ve zlíně, máme tady pár schůzek, tak večer mě to zase čeká... a co vy? butt, už stříháš metr? už jen tři noci a je to tady..... :-D
Odpovědět
taggy jo tak ja jsem asi uplnej stejnej krecek jako ty, co se kramu tyce :-D novej byt uz mam zabordelenej, ale pri tom tady mi nic moc neubylo :-D :-D :-D a jo dneska jsem si uvedomila, ze uz jen tri noci :-o vcera jsme meli schuzku s fararem a resili, co vsechno se muze pokazit.rikal nam ruzny historky z jinych svateb :-D a zhodnotili jsme, ze urcite se neco pokazi, jen je otazka co :-D
Odpovědět
butt: když se pokazí nějaká maličkost, tak to neva.....důležité je, že tam budete oba dva a oba řeknete ano......o tom to přece je...... já se na to balení těšila, ale jak toho neubývá.....no nevím...hlavně to chci udělat sama, abych přesně věděla, kde co máme....takže na každou krabici píšu, co v ní je, pro jistotu......ale stejně se těším na stěhování, baví mě změny, stěhování, vybavování bydlení a tak......takže už se těším, až to převezeme a budeme vybalovat....
Odpovědět
taggy presne, taky si to tak rikame :-) akorat ted me jarek pekne vytocil :-N vetsina hostu bude od me, pze svtaba bude v brne a spouste lidi do nej se nechce do brna jet.tak jsem mu rikala, aby pozval vic kamaradu a on ze ne, ze to je zbytecny, ze by stejne neprisli...a dnes! si vymyslel, ze pet lidi jeste pozve a pritom deadline, ke kterymu jsme uhanali vsechny pozvany, byla nedele... ]-( te obdivuju, ze te stehovani bavi :-D
Odpovědět
a odkud jarek pochází? já myslela, že jste oba z brna......my teda preferujeme na svatbě víc kamarády, než nějak moc rodiny.....z té tam máme jen rodiče, sourozence a babi s dědou a každý jednu tetu..... už musím jet pracovat, tak zase večer paa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj! tak já přijdu a Vy odejte? :-p
Odpovědět
taggy on je z val mezu, ale tady studuje :-) me kamaradi na svatbe nevadi, ale vadi mi, ze si na to jarek vzpomnel ted :-D at to pracovani jde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli na svatbě samé kamarády a bylo to super
Odpovědět
ahoj sestri :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak? Nervy už pracujou? ;-) Butt Vy půjdete po svatbě bydlet do bytu nebo do domečku?
Odpovědět
sestri no uz si ti zacinam uvedomovat, ze se to nejak blizi :-D a do bytu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budu na Tebe v sobotu myslet! ;-)
Odpovědět
dekuji :-D vcera jsem si zkousela satky boty a vsechny doplnky a dokonce to k sobe i pasuje :-D no a co ty, jak se mas?v praci?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?