Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahojte :-) carcu boze....ta tvoje mamka je neco jak muj tatka :-D :-D :-D a ona si vzala toho mladocha jakyhosi?nebo to se mi popletlo? a jasny, ze za nima budu chodit a oni za mnou, ale vis co, prece jen kdyz je potkavas denne a najednou prestanes, tak to proste bude rozdil :-) jinak my dnes trosku resili svatb..tchyne je po te operaci spatna, tak doufam, ze za tyden bude lepsi, aby si to mohla uzit :-) jinak jsem se sesla s pani, co nam bude hrat na varhany v kostele :-) a pak jsme odvezli zas neco malo do bytu a trosku jsme tam neco udelali :-)
Odpovědět
no teda vy jste sikulky....:-) butt,jo o 15 let mladsiho a psala sms z ktery castecne vyplyva neco jestli neni tehu-proste jsem tu smsku nepochopila,jediny co mi nepadlo je tohle..neboleda ze lhala,ale to asi nee(s tou svatbou)..a je s nim od zimy.znaj se od zari...a rovnou napsala ze proste vse je brachovo a jehu...jo a ete viz ip
Odpovědět
carcu a cos dneska delala peknyho ty?odpocivalas?
Odpovědět
carcu, koukám, že to máš doma veselý :-| helou butt :-)
Odpovědět
ahoj iwci, tak jak se dari? :-)
Odpovědět
nazdárek, dneska jste toho zase moc nenakecaly, ale teda stojí to za to..... carcu. ta tvoje mati fakt není normální.....smskou ti napsat, že se vdala, proč ti to teda říká vůbec.....a že jsi kráva? to je něco.....a co říkala na těhu? písni klído do IP..... my dneska téměř finišovali na baráku, zítra je poslední pracovní den tam, v týdnu balíme a v pátek a sobotu se stěhujem..... už máme podlahy všude, všude vymalováno, zítra zbývá umýt futra a skříně a zásuvky od barvy a nachystat kuchyň a takové drobnosti a celkově to tam pouklízet a nachystat na přivezení věcí......a to jsme ještě půl dne strávili v sadu a trhali meruňky, bude se pálit, takže jsme to měli úkolem......jsem si aspoň ještě kbelík vzala domů a peču buchtu.....až teď, dřív jsem to nestihla.... a co vy? butt už se to blíží....budeš sice míň s rodiči ale zase mnohem víc s tím, koho si bereš....to stojí za to, věř mi......my spolu bydlíme skoro celou dobu našeho vztahu a s našima se vídáme tak dvakrát týdně, někdy víc, někdy míň, voláme si taky pořád a je to v poho.....a s Marianovým taťkou jsme se vídali míň, za to teď mu to vynahradíme, když s ním budeme bydlet....
Odpovědět
taggy vy jste sikulky s tim domkem ;-) krasne vam to pokracuje :-) a verim, ze to stoji za to, bydlet s jarkem :-D jen proste jak jsem se nejdriv jenom tesila, tak jsem si uvedomila i tu druhou stranjku toho.ale jinak se samozrejme tesim dal :-D a taggy posledni noc jsem pekne nervila kvuli svatbe :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak jen abys vedela, ze uz i me klid opustil :-)
Odpovědět
byla u tatky,pak neco zaridit a u sousedky na pokecu a na veceri-a prisla jsem domu v deset:-) ahoj iwci..doma se neda rct-to nikdy nebyl muj domov ale......
Odpovědět
butt: ty jsi nervila, teda to bych chtěla vidět.......jen tak ze všeho nebo se něco nestíhá? já jeden den nervím ze svatby i z bydlení a další den mi vše přijde v poho, super, že stíháme a těším se.....mám to teď takové na houpačce......
Odpovědět
ahoj butt, diky za optani, jsem ted na 14 doma sama, takze pohoda :) Vcera byla rozlucka, ale decentni, bylo to fajn :-) taggy: zavidim, ze budete mit vlastni bydleni.. Je Marianuv tatka v pohode? ps: hadejte, kdo mi bude delat vyvazky ? :-)
Odpovědět
decentni rozlucka?to neni rozlucka :-D :-D :-D a werumka?
Odpovědět
iwci..kdopa?? taggy...no jo mazec to dnes byl..a to sem pisu je slaby odvar devcata,aby to nevypadalo jak scifi...mne to nekdo vypravet,neverim butt...ty a nervy??to snad nee :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
já poslední dobou hrozně špatně snáším alkohol, takže to fakt bylo decentní... Navíc jsme se přesunuly do Vagónu, kde hráli naprosto šílenou hudbu (metal), takže jsme ani netancovaly a jely dom. Ale byl tu kamoška z Brna, tak jsme do půl pátý do rána hrály ve dvou Aktivity a celý dopo dnes další hry :-) Jo jo, weru, zrovna vybírám stužky na ebayi :) Vymyslela jsem si na ni 3barevné stužky, ale kupodivu mě nevyhodila a schválila mi to :)
Odpovědět
iwci: werumka že? taťka je super, sice má stejně roků skoro jak můj děda, díky tomu, že mezi mnou a Marianem je 12 let rozdíl, tak to máme posunuté.....my jsme ale po tom, co jsme spolu začali bydlet zjistili, že jeho rodiče a moje bábina s dědou se znají už tak třicet let minimálně.....takže úplná pohoda, vycházíme s ním skvěle, je hrozně hodný, moc se neplete do našich věcí...... carcu: ahojky.... holky, musím na tu buchtu, už mi nakynulo těsto..... :-D
Odpovědět
taggy: tsak to máš super, že spolu vycházíte, to udělá hrozně moc. A jak budete mít domek rozdělený? Napůl?
Odpovědět
iwci weru je zlata ;-) taggy at se buchta povede ;-) a carcu ja ti vechno o matince verim ;-)
Odpovědět
taggy,ahuuj :-D :-D :-D :-D :-D mnaaam buuuchtaaa :-D :-D butt...no ja jen ze jako me treba by to prislo fakt scifi,proto rikam ze pisu slabsi odvar :-D :-D :-D
Odpovědět
chapu :-D :-D
Odpovědět
holky ja chvilku odbehnu-nadobi :-p :-p :-p
Odpovědět
carcu at to jde ;-) ja vybiram pisnicky v pm3 na hostinu a nachazim v pc uplny pokaldy, treba nataliu oreiro :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt: a co teprv třeba O-Zone :-D
Odpovědět
iwci to jsem nenasla :-D
Odpovědět
butt.to jsou uz opravdu stary poklady s historickou hodnotou :-D a lunetici tam nemas :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ano ano poklady :-D :-D hele lunetici asi nenajdu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt...a cos nakonec vybrala??
Odpovědět
jo jo, butt, cos tam vyhrábla za archiválie? :-)
Odpovědět
carcu vybiram toho mraky.snazim se ruzny styly, pze tam budou ruzni lidi, tak aby kazdej trpel jenm trosku :-)
Odpovědět
butt...chapu :-D taggy asi utekla,cooo..nojo buchta velky lakadlo... je holky my s manzou byli vcera na vece-dala jsem si polevku,morskyho vlka s rusketama rozpecenejma(byl o dost vetsi nez vetsi pstruh) a jeste dezert..a to manza uz nemohl dojist druhy jidlo:-) je to nejlepsi restaracka co znam...jidlo uuplne perfektni at si das co si das,supeer obsluha a prostredi..byli jsme tam jen parkrat ale fakt vynikajici..prijeli jsme po pulnoci.pry tam ted budem chodit abych se vzdy pekne nadlabla.-) butt a jaky bylo kino??
Odpovědět
carcu mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam ty mi delas chute!to je parada, ze jste na tu restauraci prisli ;-) no a kino.nic moc..ale meli akci, ledovy kafe za dvacku, tak to bylo dobry :-D :-D :-D
Odpovědět
butt,my tam byli uz se znamyma..a ted vzdycky jme to nechavali na ostatnich nebo jeli do rest ke znamym(taky vynikajici),ale tadle ma fakt vsechno jidlo vypiplany,nadherne ozdobeny a proste lepsi to nejde :-D :-D pak je hromada dobrejch ale tadle echt,ja jsem z ni nadsena... :-D :-D tak ale zas si stravila vecer s milackem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?