Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt,no co aspon te tam nebude prudit,at si skubne :-p pak urco pisni
Odpovědět
butt,no co aspon te tam nebude prudit,at si skubne :-p pak urco pisni,jsem zvedava
Odpovědět
sestri preposlu ti zpravu, co jsem psala carculce ;-) carcu uz to tam mas, nasi museli ted odjet na veterinu, takze jim to povykladam pak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já má hrozně oteklý nohy ]-( Butt díky :-)
Odpovědět
sestri a to mas z tech ledvin zlobivych?nebo jen porste z horka?
Odpovědět
blondy zkus je schladit,treba pod sprchou
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, to já nepoznám, když je venku takový teplo. Jako nic jinýho na sobě nepozoruju, tak spíš z horka. Ale už asi tři dny, nikdy jsem jetakhle dlouho oteklý neměla. Carcul, to dělám každý večer :-S dnes se ani nevejdu do pantoflí :-N
Odpovědět
blondy podle mne jsou to ledviny s horkem dohromady...
Odpovědět
Profilova fotka
Chjo :-S Ale za týden jsem objednaná na homeopatii, tak jsem zvědavá jestli mě uzdraví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Carcul a jak tvé těhu zvládají ledviny?
Odpovědět
sestri :-( drzim pesti, at se nohy umoudri! pak poreferuj, co na homeopatii ;-)
Odpovědět
blondy tak dej vedet..no obcas mi poboliva a otykam..tak piju nakej cajik...ale zatim to jde..ale kdyz uz otykam ted tak nevim co pak
Odpovědět
Článek se načítá
butt..a dneska mas flakando?
Odpovědět
Profilova fotka
No, jsem docela zvědavá, zatím moc netuším co to obnáší, tak uvidíme :-D Budu absolvovat nějaký asi hodinový rozhovor, to tedy nevím, o čem všem si budeme povídat :-D a na základě toho, mi stanoví nějakou léčbu :-N Hodně lidem v mém okolí homeopatie už pomohla, tak tomu docela věřím, ale stejně jsem takový trochu skeptik ;-)
Odpovědět
blondy kazdopadne jsem zvedava,pak nam musis rict
Odpovědět
carcu jj, dneska relativne flakacka.musim si zas balit nejaky veci, vecer mam sraz s panim co nam harej na varhany pri obrade a pak jdeme vecer na potera :-D sestri ja jsem clekem velkej skeptik :-D ale jsem zvedava ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Carcul, snad se to nezhorší, držím palečky! ;-) Určitě poreferuji :-D
Odpovědět
tak to mas dneska pohodicku.... :-D
Odpovědět
holky musim jit taky neco delat-teda nejdriv jit papat....a pak neco delat..zatim paa
Odpovědět
carcu papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky musím, zatím pa ;-)
Odpovědět
pa sestri.se etd apson konecne donutim neco delat :-D
Odpovědět
holky zjistila jsem, ze jsme pozvali na svatbu samy hrozny lidi, jenom za dnesek nam 5 lidi reklo, ze neprijde :-|
Odpovědět
tak uz nam odreklo 7 :-D :-D :-D :-D ta svtaba bude jeste sranda :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Butt, to by mě omylo...Jak to? |-|
Odpovědět
setri ja to beru tak, ze usetrime :-D :-D :-D no jeden nam odrekl nevim proc, je to tatku bratrance a mluvil jen s tatkou. pak jedni znami, ze jako se jim moc nechce :-D :-D :-D :-D :-D pak nejaci lidi od jarka, ze jim to nevyje, ale proc to nevim..a pak ten muj vlastni tatka...
Odpovědět
nazdárek krasavice, kde jste kdo? já dneska přijdu po dvou dnech a moc toho ani není k dočítání...... butt: taky mi písni prosím do IP, co ten taťka vlastní s tou svatbou...... a jak se máte? my už dobře, včera do půl dvanácté v noci jsme pokládali podlahy, už máme úplně všude, chybí jen koberec na chodbě.......a už nám chybí k vymalování jen barevné v ložnici a pokojíček......dvířka na linku budou příští týden, takže zítra a v neděli se už jen pouklízí, dodělá, nachystá a můžeme balit a za týden stěhovat......jupí, už se na to fakt těším......nám se zase počet lidí na svatbě čím dál víc rozrůstá....mělo být třicet a když jsme vymysleli tu zahradní party, tak tam se dá pozvat lidí víc, je tam obrovský prostor, tak jsme skončili u čtyřiceti už a to ještě není vše.....ale někteří až na večer....... butt: a jak se těšíš, máš před sebou poslední týden, kdy jsi slečna.... :-p
Odpovědět
ahojte, tak my se prave vratii z kina :-) taggy taky ti tu zpravu preposlu ;-) a pekne s domeckem pokracujete, mam radost ;-) se fakt tesim, az TO bude za nama :-) ted se snazim orientovat vic na svatbu nez na byt a doladuju drobnosti... no ale taky si cim dal tim vic uvedomuju, ze mi bude smutno po nasich,brachovi, po psovi a kocce...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte,dlouho jsem tu nebyla,nestíhám Vás dočítat.Tenhle týden jsem byla na úúžasném folkovém festivalu v Náměšti,parádní relax,vůbec se mi zpátky nechtělo.A navíc jsem zadaná,takže spokojenost na nejvyšší míru :-)
Odpovědět
ahooj zensky... taggy mam radost ze vam to tak odsypa... dnes jsem mame rekla o tehu,kdyz mi napsala ze se vdala,tak jsem ji napsala ze ja mam taky novinku...a ze si prijedu pro svy knizky...a ona ze jsem krava..maminka jak ma byt ze butt...dyt za nima budes chodit ;-) ;-) a jakpak se mate jinac holky??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?