Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
carcu krasnej mejdanek :-D a kde ted vsechyn jste?
Odpovědět
ahooooj,nikde nikdo????zaaaas??vcera vecir taky nikdoooo,vlastne cely vcerejsek sem nikdo nenapsal az na butt ktera prisla par min po tom co sem tu byla
Odpovědět
carcu promin, ze jsem neprisla driv ;-( jsem to driv nejak nestihla :-) tak jakpak se ti dari? ja momentalne silim z myho otce :-D :-D :-D o svatbe jsem mu rekla po telefonu, pze se neobtezoval si udelat na me cas a od te doby (vikend) mi kazdej den vola a pta se, kde ses, mas ted hned cas, ze bychom sli na kafe? :-D :-D :-D :-D :-D fakt demence..mu vzdycky reknu, ze ne, ze jestli me chce videt, tak se musime domluvit predem a to mi vzdycky rekne, ze to on nidky predem nevi, jak bude mit cas :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D fakt inteligence :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
aaaaaaa prave mi zas volal a jsem domluveni na obed za chvilku...pomooooc srze palce, at ho neposlu do haje :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt,jsem nervozi za tebe,drzim palecky,drz se a dej vedet....nojo najednou pan otec ma cas??co too :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu moc dekuji...jsem strasne zvedava...a bojim se, ze budu moc drza :-N
Odpovědět
a myslis ze ti to chce rozmlouvat nebo proc te chce najednou taak akutne videt?nebo si mysli ze se musis vdavat :-D
Odpovědět
carcu no to prave nevim....jako babicce si strasne stezoval, proc to delam, kdyz nemam ani skolu hotovou..(mimochodem, on nema ani maturitu..)a jestli se me bude ptat, jetsli nejsu v jinaci, tak mu reknu, ze mu do toho nic neni :-D :-D uz letim, pak poreferuju, papa!
Odpovědět
paaa a pak hned pisni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nazdááár ;-) taky dost, že tu někdo je :-D
Odpovědět
ahuuj blondy,jakpak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý...Co ty, těhulíno? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
bud na kone neb sem chodi smiraci ]-( ]-( viz naka ta str zpet ]-( ]-( ]-( ]-( jinak je fajne :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to jsem četla :-p ]-( Je Ti dobře? ;-)
Odpovědět
nooo ani mooc neee....ale snad to brzy prejde....a jak bylo na machaci??
Odpovědět
Profilova fotka
Super to bylo. jen v sobotu pšelo, tak jsme jeli do Potrefený Husy na jídlo a pak do Babylonu na LaserGame a výborně jsme se vyřádilii x-) Večer když jsme přijeli, tak už nepršelo, tak jsme grilovali a pak šli na disco. V neděli jsme se cestou domů stavovali na Kokoříně a pak jsme jeli ještě do Prahy, kde jsem si koupila kolo, ale ve středu když ho Kuba šteloval, zjistil, že drhnou šlapky, jako někde vevnitř, tak ho dneska jde vyreklamovat. Snad nám vrátí prašule, abych si mohla koupit jiný, protože nevhci být celé léto bez kola :-( :-p
Odpovědět
blondy tak snad ;-) jee tak to jste se meli fajn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A konečně je pátek, hrozně pomalu mi tenhle týden utekl.... :-S
Odpovědět
a co planujete na vikend?
Odpovědět
Profilova fotka
V sobotu jdeme na fesťák, jinak nic :-) Co vy?
Odpovědět
no manzilek ma ted mraky prace..tak asi pujdem jen na nakou vecu...a az v tydnu udelame nakej vyletik...
Odpovědět
Profilova fotka
A co dělá?
Odpovědět
podnika,vis
Odpovědět
Profilova fotka
:-) To přeci vím ;-) jsem myslela co konkrétně, víš....se mu to nějak nakupilo, co? :-p
Odpovědět
jojo nakupilo...ale co se da delat... jinak jsem ti psala ip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vím :-D včera byla hustá buřina :-(
Odpovědět
no to jooo,ikdyz tady nebyla taak hrozna jako jinde..ale stacila
Odpovědět
ahojte holky sestri drzim palce s tim kolem ;-) carcu tak obed presne podle ocekavani :-D :-D :-D a vylsedek je, ze na svtabu nepujde :-D :-D podrobnosti ti pak pisnu do ip, ted to jdu povykladat nasim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Butt to je teda táta ]-( napíšeš mi taky IP?
Odpovědět
Profilova fotka
cacrcul, tak to u nás všechno lítalo vzduchem a 6 hodin nám nešla elektrika...Ráno, když jsem jela do práce, všude větve a nepořádek :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?