Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt...jooo?myslis?a jako i ve spatnym ,treba ze si mlada i tak?nevim jak je to u vas...a ty bydlis za brnem?na vesnici...a jak daleko?
Odpovědět
carcu uvidim, ale myslim, ze to bude vetsinou v tom, ze jsem moc mlada..a pak mi zacnou cumet na bricho :-D no ja bydlim v takove vesnicce za brnem, je to kousicek, jezdi jsme normalne i mhd :-) ale je to vesnice..je tady takovej stred, kde jsou vetsinou starousedlici a pak okolo rostou takovy ty satelitni mestecka..jak je dum s mega zahradou a ma kolem sebe dve metry vysokou zed... :-D
Odpovědět
jooo takze takovy ty krasny mega vili :-D :-D a jak je to daleko do brna?
Odpovědět
carcu od cedule brno kousek, do centra asi 15 km :-)
Odpovědět
butt tak koukala jsem i na mapu,takze fakt kousinek ...myslim ze dvacet i tricet je ete v poho..
Odpovědět
carcu jj, to je taky uplne v klidu dojezdny..ale tohle je dojezdny i mhd, takze fakt zadnej problem :-) ale na novy byldeni se tesim, je na lepsim miste :-D a ty bydlis kolik km od plzne?
Odpovědět
na cedulich je napsano vic ,ale jsou stary a je to tam divne...ale je to 15-16
Odpovědět
tal to mate taky uplne v klidu :-) a jsi tam spokojena?
Odpovědět
butt,jojo jsem,akorat uz aby bylo dodelano :-D :-D jinak mam auti a dojedu si kam potrebuju,takze mi to vuuubec neva :-D a myslim ze u velkych mest se to neresi
Odpovědět
carcu a kdy tak mylsis, ze to budete mit uplne hotovy?vyhledove?a auto je dobra vec :-D
Odpovědět
i fasadu a tak??snad za rok,rok a pul....
Odpovědět
jj jako koplet vse :-) asi i podle toho jak budou penizky, ze? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
butt,presne tak :-D
Odpovědět
chapu :-D
Odpovědět
butt a ty bys chtela nekdy domecek?
Odpovědět
carcu no ono strasne zalezi na tom, jak na tom budeme v budoucnu s penezma.domek ma urcite svoje kouzlo, ale kdyz bychom na nej nemeli, tak si dokazu predstavit klidne bydlet cela rodina v tom byte, kam ted jdeme...taky me trosku odrazuje, ze v okolli brna najit barak nebo parcelu je skoro nadlidsky vykon uz ted co teprve za deset let...takze to porste ted neresime a uvidi se :-)
Odpovědět
butt..a co beres jako okoli?
Odpovědět
no chci aby pripadni potomci chodili do skoly do brna, takze t ak, aby to bylo normalne dojezdny mhd, nebo vlakem.nemuzu je vozit celej zivot, ze :-D
Odpovědět
butt..ja chci taky vozit do plzne :-D :-D :-D ..takze do kolika km,myslis?
Odpovědět
no ja je prave nechci moc vozit :-D myslim si, ze tak tech 20 muze byt ok.ale vic co, jsou mista vzdaleny 15, z kt se blbe dostava bez auta a pak jsou mista vzdaleny 30, ale je z tama perfektni spoj...
Odpovědět
butt,to mas recht...od nas treba spoje jedi furt a uplne v pohode...
Odpovědět
omlouvam se, telefonovala jsem s kamoskou, kt nas bude fotit :-)
Odpovědět
a domluveno? :-D
Odpovědět
carcu domluveno stylem :ono to nejak dopadne :-D :-D :-D :-D :-D :-D hele a mam strasne trapnej dotaz, ale v jakych obchodech se prodavaji periny? :-N
Odpovědět
Nazdárek dámy..... butt: v ikei, v jysku, v asku a tak.....kde jsou postele a lepší nábytek, tak i povlečko...... vidím, že řešíte bydlení....my jsme teď ve městě, nevím, jestli UH znáte, má to asi 30 000 obyvatel, a kam se stěhujem, je šest kiláků, což je autem max pět minut a busem tak patnáct se zastávkama.....takže asi pohoda..... jak jste se dneska měly? mně se dnes nic nechělo, topenáři konečně vypadli, takže zítra líčíme ložnici a pokojíček a dáváme tam podlahy...obývák jsem už vytřela nahotovo a zavřela tam dveře.....o víkendu budeme ještě dodělávat a pak v týdnu balit a stěhujem se na svatbu butt.... :-D
Odpovědět
taggy tak to jsme se tady shodly, ze nej je bydlet kousek od mesta :-) tak jsi dneska apson trosku odpocivala? :-)
Odpovědět
jé, butt, ty jsi ještě tady, jsem už ani odpověď nečekala.... já bych bydlela i v tom městě, ale tam se už nevejde náš velký dům s velkou zahradou....jedině byt..... my si teď zkusíme tady to bydlení a buď tam zůstaneme a spravíme pořádně, a nebo když nám to nebude vyhovovat, koupíme byt nebo postavíme domek....já teda vždycky chtěla maličký domek s malou zahrádkou, dvěma dětma a velkým psem..... :-D :-D :-D odpočívala jsem a kolem mě se pracovalo, dnes jsem nějak neměla pořádně co dělat.....navíc mě bolí strašně levé zápěstí......nevím, jestli tam mám nějaký zánět nebo průvan, už se mi to kdysi stalo a nemůžu tou rukou nic zvednout.....blbé je, že levou rukou píšu, takže pravá mi je k ničemu.........snad to brzo přejde, možná to mám z klimy z auta nebo nevím...... už se těším, až budeme přestěhovaní, chudák kocour je celé dny už dva týdny pořád sám doma, tak je večer šťastný, že jsme přijeli..... už jdeme zase spát, zítra chceme začít brzy, tak vstáváme už v půl sedmé, což u nás teda není moc běžné... x-)
Odpovědět
taggy ja zitra nejdu do prace, tak nemusim spechat do postele :-) no my se ted taky stehujeme do mesta.coz teda byl vzdycky muj sen :-D ale zas pro deti je asi prece jen lepsi nejaka ta vesnice... to s tim zapestim je hloupy :-( drzim palce, at te to brzo prejde!me jednu dobe obe zapesti zlobily, porad se mi zanicovaly slachy... tak kocour si vas apson vazi a nezlobi vas, ne? :-D tak dobrou noc!
Odpovědět
ahoooj holky,ja tu mela sousedku,tak jsme meli mejdanek-ona vinko ja vodu :-D
Odpovědět
uz jste asi pryc coooo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?