Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
asi jooo :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja ete nemela..za chvilku kostnu...ty jsi skodoliba s tim zehlenim :-p
Odpovědět
tak pak rekni, jestli jsou fakt dobry :-D a nejsem skodoliba, ja s tebou soucitim!
Odpovědět
jen jestli nekecas,butt a nemas tam v koutku radost :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
priznavam se, kecam :-D :-D :-D :-D a radost tam je :-D :-D :-D
Odpovědět
a co zitra zas do prace?? taggy zdrhla,potvora
Odpovědět
carcu taggy zaslouzi na zadek :-D a jj zase vstavam a do prace ;-( jakoze prace mi nevadi, ale to vstavani jo :-D :-D pak jdu za mou profesorkou z klaviru dinest ji oznameni a pak domu a budu budu spat a nebo balit :-) a tys mas nejaky spesl plany?
Odpovědět
butt,nee nic extra..manza toho ted dela dost za mne,ze ja pry mam jedinou starost-starat se hezky o sebe :-D
Odpovědět
hele, nezdrhla jsem, akorát jsem šla sníst míchaná vajíčka, na luxusnější jídlo není čas a síla...... a jdu asi do sprchy, převléct postel a zalehnout.....vstáváme před sedmou, musíme na barák hned ráno...... až se přestěhujeme, tak se vám budu víc věnovat.... butt. ty máš svatbu přesně v den, kdy se stěhujeme....to na tebe budu myslet :-D :-D :-D
Odpovědět
tyjo butt,fakt to hrozne leti,neni to tak davno co bylo ete casu dost vid :-D taggy,mas stesti :-D :-D
Odpovědět
taggy bereme te za slovo a tesime se, ze se nam budes venovat vic :-D budu rada, kdyz na me vzpomenes pri stehovani :-D carcu no leti :-D ale ja mam porad cas hele :-D
Odpovědět
butt,to je spravny :-D
Odpovědět
ze? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
butt: někdy ti docela závidím....ty mi připadáš, že se vůbec nestresuješ, že tě nic nemůže vyvést z míry......třeba ohledně té svatby.....já pořád jenom přemýšlím a plánuju, jak se svatbou, tak s bydlením.......a ty jsi pořád v pohodě, přitom se vdáváš už příští víkend.....pěkně to uteklo od té doby, co jsem v září objevila beremko a poznala tě a datum svatby někdy v srpnu.....a ono už je to tady..... už se těším, až sem hodíš fotečky, hlavně sebe u rožně s prasetem....... :-p
Odpovědět
taggy:on ten stres u me prijde, cekam, ze v sobotu rano :-D ja teda obecne jsem takovej flegmatik a vubec vse nechavam na posledni chvili, s tim, ze se to nejak vyresi :-D (takze to taky nen vzdy uplne dobre) vis ale ja si rikam, ze svatba je jen jeden den a ze i kdyz neco neklapne uplne nejlip, tak mame pozvany lidi, kt mame radi a prepokladame, ze oni maji radi nas a nejakou tu nesrovnalost nam pripadne odpusti :-) pravda je, ze to uteklo dost rychle, mi to pripada jako vcera, co jsme se tu potkaly :-) fotecky se budu snazit hodit co nejdriv!korat blby bude, ze nevim, jestli mi na novym byte hned pojede internet, ale snad jo :-)
Odpovědět
taky se moooc esim na fotecky..holky jdu makat takhle bych udelala prd....tak brou...a mejte se hezky
Odpovědět
ja uz du do postylky, tak dobrou noc!!!
Odpovědět
dobrou, já už jdu taky spát.... butt: já to taky nějak extra neprožívám, jen že jsem větší stresař....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženský!!!!
Odpovědět
ahooj holky..tak me tu lidi smirujou,jen nevim jestli tady nebo na mk...jedna rikala tatkovi jako jestli nejsem tehu,ze to vycetla na netu....takze timto uzdravim vsechny smiraky
Odpovědět
ahojte :-) carcu smiraci jsou uz vsude, co? :-|
Odpovědět
butt,to teda ]-( ]-( ]-( mi pekne nastvali...hlavne v tom meste jsem nechtela rikat o sobe vubec a vubec nic
Odpovědět
carcu ale vis co, davas to na net naprosto verejne a musis s tim porste pocitat..ja tu taky narazila naprosto nahodne na znami...
Odpovědět
butt,no ale proste jsem s tim nejak nepocitala :-(
Odpovědět
carcu chybama se clovek uci ;-)
Odpovědět
ip
Odpovědět
okok :-) a tady mi povez, co jsi dneska delala celej den ;-)
Odpovědět
butt,hajala,sla jsem spat k ranu-jsem zehlila a taak..pak neco delala,pak spinkala,ted peru,pujdu zas neco delat..a musim dat do kupy taky naky papiry.....
Odpovědět
carcu ty mas teda denni rezim, v noci pracujes a pres den spis :-D tak at ti to papirovani pekne jde ;-)
Odpovědět
a co ty jaky jsi mela den??
Odpovědět
carcu byla jsem v praci, pak na navsteve u me profesorky z klaviru a ted jsem doma.ted jsme taky obehla sousedy a dala jim oznameni, takze si cekam ze do 24 hodin me zacne drbat cela vesnice :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?