Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
tak mame ete cas..akorat tu teutonii musi clovek objednat 12tydnu predem-delaj ji na zakazku v nemecku podle prani
Odpovědět
carcu tak i tak mate dost casu :-)
Odpovědět
a i jinak pro mimco uz neco zarizujete,kupujete?
Odpovědět
butt,tojoo ale preci jenom mi to nedalo a uz jsem okukovala.... neee ete nic,jen neco pro radost-asi ty dvoje bodicka,dupajdy a ty kalhotky s tricem....a zatim nic jinyho...az preklenem treti mesic a pak v plnem proudu az budem vedet co to bude :-D
Odpovědět
carcu ono neni asi kam spechat s tema nakupama :-) ja jdu uz do hajan, padam unavou, tak preji dobrou noc!
Odpovědět
tak brou butt....
Odpovědět
zase jdu pozdě????
Odpovědět
už jsem vás přečetla..... butt: jj, máme jednu bordo a zbytek bílý, líbil se nám ten nápad a vypadá to přesně podle představ, fakt pěkně.....ještě jsme koupili modrý lustr s ventilátorem, ten nám ladí s dlážděním kolem kamen......ale ostatní pokoje jsou ještě staveniště...o víkendu se mají dávat podlahy všude a dělat fasáda..... ale zdrží nás topenáři, kteří dojdou až pozítří....jinak už by to bylo...
Odpovědět
kde jsteeeee,potvory??
Odpovědět
ahojte :-) taggy my to podobne planujeme v nasem obyvaku, jednu stenu cervenou, torsku do cihlova a zbytek bily :-) tak porad pilne pracujete? :-) carcu tadyyyyyyyyyyyyyy :-D jak se dneska mas?
Odpovědět
butt..ahuuuj..ted jdu zrovna varit-manza si pral ovoc.knedliky :-D vcera byl panganius :-D jinak je vcelku fajn..a co ty?
Odpovědět
tak at ti vareni jde ;-) a pangasia miluju :-D ja jsem uplne mrtva a jak to tak vypada, tak uz bude jen hur :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
butt, a jakpak to?
Odpovědět
carcu moje dny ted vypadaji tak, ze rano jsem v praci, pak jdu pracovat na byt a vecer uplne mrva resim svatbu...no byt ted bude cim dal tim horsi kvuli stehovani a svtaba taky, pze to uz bude horet :-D
Odpovědět
butt,tak na byte uz tolik nechybi ne?
Odpovědět
carcu no jeste malinko, alke to stehovani bude hrozny :-(
Odpovědět
butt,to se da:-)my se taky nedavno stehovali...
Odpovědět
carcu problem je, kdyz ma clovek moc veci, stehuje se do mensiho a je jasny, ze se tam ty veci nemaji sanci vejit :-D
Odpovědět
jakoze ja vim, ze se to da, ale je toho na me ted proste moc..
Odpovědět
butt,jojo to je pravda..svata :-D si nech takovy to co nechces vyhodit a nepotrebujes to u vasich :-D
Odpovědět
carcu vidim to tak :-D :-D :-D :-D :-D no a co ty jinak krom toho, ze varis? :-D
Odpovědět
:-D no ceka mi zehleni ke kterymu se dokopavam jak dlouho a nesla jsem dnes na cvico,nak mi je ted furt divno,tak radsi.. :-(
Odpovědět
carcu nerada zehlis? :-D a dobre, ze se od cvica za kazdou cenu nehonis ;-)
Odpovědět
zdarec pipky......
Odpovědět
zdarec pipko :-D
Odpovědět
jak je? butt, ty to máš podobné jako my....ráno práce, pak bydlení a večer přemýšlím a zjišťuju, co nám ještě chybí na svatbu.....jsem to musela dnes všechno sepsat, abych nezapomínala...... zítra konečně přijdou topenáři, tak už můžeme po nich položit ty tři zbývající podlahy.....kuchyň bude nahotovo v pondělí, tak super.....dneska jsme ještě domalovávali, první den docela na pohodu.... a zítra jdeme uklízet a malovat tu zahradní místnost, kde by přinejhorším byla svatba kdyby byl nějaký obrovský liják.....takže práce dost, naštěstí nám pomáhá můj brácha, má prázdniny a zítra i Marianův brácha..... a co carcu, taky mám nachystaný plný koš prádla a nemám čas ho vyžehlit.....
Odpovědět
taggy jj mame to ted hodne podobny ;-) tak kolik ti toho jeste chybi?
Odpovědět
taggy...tak ja ti klidne ete pridam :-D jste sikuly.. butt...knedliky dovareny a za chvili zehleni :-p
Odpovědět
carcu tak at to zehleni jde :-D a knedliky se povedly?
Odpovědět
car: akorát jsem vypeckovávala další meruňky, letos se jich teda urodilo, takže až bude chvilka, dělám taky knedlíky a taky buchty.....už mám super recept, tak se těším, až je upeču..... na žehlení kašlu, oblečení máme naštěstí moc, tak to nějak nespěchá.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?