Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • Ahooj. Tak konečně máme tu hudbu - 2 harmoniky a 1 buben 😃

• rowennka: harmošky jsou skvělýý 🙂 Ten buben mě tam trochu děsí 😃 kolik vás to bude stát? 🙂

• ahooj drbny 😃 😃 😃 jak se mate 😃

rowen..supr ze jste nakonec sehnali 😃

• Sponzor fóra
  • ahojte tak jak se vsechny mate?
    row mam radist s tebou s tou hudbou!je pravda, ze to je trosku neobvykla kombinace, ale mylsim, ze to bude super 😉
    my se ted vratili od jarkovych rodicu, tam jsme pekne odpocivali a ted zas pekne pracovat 😐

• háj butt a carculco 🙂

No zní to divně, ale ta kapela jse prostě skvělá - hrávaj tady a jsou úžasní - svatby dělaj dost často a jsou to přítelovi známí - já je teda neslišela, ale všichni tady říkaj, že jsou moc dobří 🙂. No a dohromady si berou 210 za hodinu 😃

• No nic děvčata - zejtra po dlouhý době valím zase pracovat, tak jdu do hajan. Všem vám přeju krásnou a ničím nerušenou dobrou noc 🙂

• row krasne vam to s tou kapelou dopadlo 😉 dobrou noc!

• brou row 😃

butt..ahuuj.a jakpak bylo??

• carcu dobre bylo 🙂 jen jsem se musela smat, jak bylo videt, ze tchyne neni doma.zaprve binec a za druhe tchan a svagr chodili domu nejdriv ve tri rano 😃 😃 no ac o ty, jak sis uzila vikend?

• butt,ja byla vcera u tchyne ,u tatky a neco zaridit..jinak doma,neco poklidila,uvarila a hlavne odpocivala...jinak manza mel moooc prace a nemohl ani na motorku,takze vikend straveny velmi klidne..a jaky byl gulas??tovis kdyz neni kocour doma tak mysi maji pre

• carcu tak sis aspon odpocala 🙂 jo gulas usel, ale mamka dela lepsi 😃

• carcu omlouvam se, ale utikam taky uz do hajan.papapa!sladky sny!

• butt...a co zitra judes do prace??

• tak brou butt

• Ahojky dámy,
    zase jdu pozdě, ale přece.
    Myslela jsem si, kolik stránek budu dočítat a nic moc teda.....
    Viděly jste fotky sandule ze svatby, už má v albíčku......ale k nám sem nepřijde, stejně jako lucka a agu.......lucka už by měla mít taky teď někdy svatbu....
    Jaký byl víkend? My jsme opět tvrdě dřeli. Podlahu máme plovoucí s motivem dubu.....a zatím je jenom v obýváku. Ale už máme v obýváku tu červenou bordo zeď, je úžasná.......a taky jsme dneska jeli nakupovat, takže máme i lustr s ventilátorem v obýváku, světla do ložnice a do pokojíčku a dnes jsme malovali......chodbu a část ložnice.......už se nám to stěhování blíží, v sobotu jsem vyklidila a vymalovala komoru, je to velikostně takový menší obývák....takže plno práce. Od pondělka do čtvrtka musíme po večerech pobalit většinu věcí a v sobotu a neděli to popřevážet.....tak snad to zvládnem.....
    Přeju krásný týden, jdeme spát.....tak brou

• Sponzor fóra
  • Zdravím Vás holky po krásném víkendu 🙂

• ahoooj hoolky...

taggy..jojo fotecky jsem videla,hrozne ji to sluselo 😃 😃 ..tovis vsichni na nas prdi ikdyz jsouna netu jsem nezajdou...taggy,pak chcem videt fotecky novyho bydlenicka,ju 😉 😉 jste sikulky....

• ahojte zensky 🙂
    san jsem na fotky kouakla, kocka 😃 lucky podle me mela svtabu ted 17.
    taggy a to mate v oybvaku je jendu zed brodo a zbytek bily, nebo jak?super, ze jste spokojeni 😉 a o vikendu na vas budu moc myslet, at to v poho zvladnete 😉
    sestri uzivala sis vikend? 😃
    carcu jak je? 🙂

• helou 🙂 mám botyyyyyyy, viz album 🙂

• ahoooj zensky....

butt..konecne nekdo za celej den zavital..udelala jsem dneska prd prace...jeste musim aspon umyt tu horu nadobi...jsem jak lekla ryba

• carcu nepracuj a odpocivej radsi 😉

• iwci ty boty jsou strasne pekny!

• butt,to jsem delala skoro cely den 😉 mi bylo fakt blbe..
    ale ted cucim na kocarky 😃 😃 😃

• carcu a uz mas vybranej?

• no tak se rozhoduju mezi trema 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale vsechny jsou takovy drazsi,ale manza s tim pocita..chce nakej krasnej

• carcu tak si je kupte vsechny 😃 a co znemane drazsi?

• carcu me pripadaji uplne stejny 😃 😃

• carcu rak drzim aplce, at dobre vyberes 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů