Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
a jak ses carcu celej den mela?
Odpovědět
jeee,se tesim :-D :-D :-D jinak ja se mela fajne,byla jsem neco obehat,pak jsem spinkala a ted jsu uklizet koupelnu,kdyz je mi chvilku dobre :-D a ty?
Odpovědět
carcu kdyz ti je dobre, tak si mas uzivat zivota a ne uklizet :-D no my jsme pracobali na byte pak nakupovali a pak jsem s kamosema opikala spekacky :-D
Odpovědět
jeee mnam bych si taky dala nakej pekne cernej :-D
Odpovědět
carcu :-D :-D mas nejradsi cerny, jo? :-D :-D
Odpovědět
joooo,ne jako uplne,ale proste pricmoudly...jezis si mi udelala chute,bych si ho dala-hroooozne moooc
Odpovědět
carcu omlouvam se, ze jsem ti udelala chute :-D ja mam taky spekacky dost rada, ale bohuzel muj zlucnik je moc nemusi..takze muzu snist max jeden :-(
Odpovědět
butt,mas problemy se zlucnikem,jo?? :-(
Odpovědět
to je nemile :-(
Odpovědět
carcu celkem jo..jakoze nic hroznyho..jen proste nemuzu jist tucny jidla ve velky mire..takze si musim pamatovat, ze jen jeden spekacek a tak :-) mam to jak to tak byva ve vlnach, ze nekdy toho snesu vic a pak toho snesu zas min..no ale je to fakt drobnost :-D moje telo cely mopc nefunguje :-D :-D
Odpovědět
butt,jojo ale je fakt ze ja treba moc nemusim smazeny,neni mi po tom taky nejlip a taak..u spekacku nevim-nemela jsem je hrozne dlooouho... tak jsem ted dala papani psikovi-jsem mu varila,aby mel zmenu
Odpovědět
tak ono obecne tucny asi neni moc zdravy a vhodny :-D pocky vy mate pejska? :-o proc to nevim?
Odpovědět
Článek se načítá
jojo labradora cernyho,manza ho uz mel,je to uz takovej deda,jen kdyz zaharaj feny tak je mladoch a neudrzi ho nic :-D :-D :-Da ted jsem mu davala jidlo ven-jinak sidli u manzi v garazi :-Dma tam svuj gauc :-Da ted ma maso se spagetama :-D
Odpovědět
ty jsi fuc? :-(
Odpovědět
carcu jeee to mi fakt uniklo, ze ho mate :-) njn je videt, ze to je chlap, jak jde o sex... :-D :-D maso se spagetama? :-D neni to pro psa skoda?
Odpovědět
nee ,my dostali v zime pul prasete od znamych a ovar a tak moc nemusime(a jinak mu stejne kupuju zebirka a tak-to levny)..tak jsem to jen uvarila nakrajela do toho uvarila ty nejvic obyc spagety a zamichala -vubec nekorenila nic.....
Odpovědět
stejne se ma :-D nas dostava jen zbytky :-D a fenka se tak naucila jist i brokolici :-D :-D
Odpovědět
jezis to on by nesnedl :-( ..je to zmetour vybiravej :-D
Odpovědět
carcu ona to taky nejdriv nechtela, jsem ju to musela naucit :-D :-D
Odpovědět
ja jdu uz spinkat. nespala jsem odpoledne jako nekdo :-D :-D tak ti carcu preju dobrou noc!my ted jedem k tchanovcum, tak tu moc nebudu :-) papa
Odpovědět
tak dobrou butt...a uzi si ten fest :-D
Odpovědět
cacru diky :-D pa :-*
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko
Odpovědět
helou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
háj iwci :-D Ty budeš mít na svatbě živou nebo reprodukovanou hudbu?
Odpovědět
hááj rouenkchá! :) BUdeme mít živou. Na obřad saxofonistu (toho právě dojednávám) a potom v restauračce ověřenýho pána s klávesama a tahací harmonikou (osvědčila se při minulé oslavě, kde jsme ho také měli) :-) Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
jelikož nemožeme nic sehnat, tak asi reprodukovanou, ale tu nemožu sehnat taky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
čau ženský :-)
Odpovědět
Profilova fotka
háj sestri :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co plánujete na víkend? Dnes je tak krásně a zítra se to zkazí 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?