Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
sestri treba nas ani nectou, tak nevyhodi :-D :-D no a co vy, jak se mate?neco novyho? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás nic....Teď jsme věčně někde na cestách, užíváme si :-) Dokud to jde :-D
Odpovědět
sestri a kde vsude cestujete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No byli jsme na svatebce v Rakousku, teď o víkendu jsme byli v penzionu pod Kunětickou Horou a od pondělí do úterý na Slovensku a v pátek jedeme na Mácháč pod stan ještě s přáteli :-D :-D
Odpovědět
blondy,vy se ale mate :-D :-D butt..ze on si chce ete uzit posledni prazdniny :-D
Odpovědět
sestri krasny :-D carcu no on si je moc neuziva..ma hodne prace s bytem a uz mu to celkem leze na mozek, ze praci porad nema :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak se to tak seběhlo...ale alespoň se mám na co těšit ;-) Carcul už je trochu líp? Butt chystáte nějakou dovču?
Odpovědět
sestri vsak ono to je fajn, mit obcas takovy akcni program, ne? my dovcu zatim nechystame.zaprve nejsme moc na cestovani a z adruhe nevime, jak na tom prave bude jarek s praci kvuli zkusebce a jak na tom budeme s penezma..
Odpovědět
butt,urco neco sezene,uvidis ;-) blondy,no bylo ale zacina mi bolet kebule,ale jinak to jde...
Odpovědět
carcu jo snad sezene, ale trva to porste uz moc dlouho...a hlava asi bude kvuli tlaku, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
A on teď pracuje kde? To neva, však můžete jet jindy ;-) My bychom si asi taky tohle všechno nemohli dovolit, ale dostávali jsme svatebním darem hlavně peníze a jelikož byt máme zařízený a na nic jsme tak nějak peníze nepotřebovali ( tedy na něco by se našlo :-D ) ale prostě jsme si řekli, že si něco užijeme :-D Ješrě si chci koupit kolo a Kuba nový holící strojek :-D A v srpnu se chystáme do Chorvatska, moooc se těším na moře :-D
Odpovědět
sestri on ted nepracuje prave :-( prave si rikama, ze kdyz to nevyjde ted, tak muzeme prece na dovoleny jezdit celej zbytek zivota :-D ale nam je stejne nejlip doma :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Doma je vždycky nejlíp ;-)
Odpovědět
butt,jojo tos rikala ,ze vas cestovani nebere :-D blondy..my pojedem az na podzim-snad..podle situace :-( meli jsme jet i ted ale nechali jsme to byt a radsi dali do baraku
Odpovědět
Profilova fotka
Tak taky bych raději dávala peníze do bydlení, to je vždycky nejlepší investice ;-) Ono Vám to vyjde ;-)
Odpovědět
carcu a uz mate dovcu vybranou?a co nobyho na domecku?
Odpovědět
Profilova fotka
Butt a Vy bydlíte každý zvlášť že jo?
Odpovědět
sestri tak tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A po svatbě spolu? Nebo jak to máte? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pro mě přijel muž, jsem u našich, tak holky, mějte se ;-) Pá
Odpovědět
presne tak sestri :-D prave zarizujeme byt :-)
Odpovědět
butt...no jeste se delali naky dodelavky,dvere jsou vsude,podlahy hotovy,tedse budou ete dolepovat dole pasecky dlazby k oblozkam-kolem dveri nejsou..sadrokartony udelany v horni koupelne a pracovne-ete chybi v jednom pokojiku...noo ated zas budem setrit a na podzim pokracovat..hruza bes,hrozna zumpa na prachy
Odpovědět
paaa blondy
Odpovědět
carcu ale jste sikulky, hodne toho mate ;-) sestri pa!
Odpovědět
nojo ale jeste toho mooc chybi,mooc..ale na podzim bychom chteli udelat cely podkrovi-koupelnu,detsky pokojicek,loznici nahore,satny jsou uz ted,jen doladit a dat tam veci...pracovny taky uz budou ted hotovy... no a pak poradny schody(ted mame provizorni),osadit topeni,udelat krb a zaridit hezky dolejsek a fasadu..proste kopec prace a penez :-( a vy uz mate skoro hotovo,ne?
Odpovědět
carcu ale vysledek urcite bude stat za to ;-) a jj my uz skoro finisujeme :-)
Odpovědět
¨jeee vy se ale mate :-D :-D :-D ;-) ja chci taky uz mit hotovo a co vam ete chybi?
Odpovědět
¨jeee vy se ale mate :-D :-D :-D
Odpovědět
no jeste vymalovat obyvak,koupelnu a zachod, pak skladat nabytek a prichytavat ke zdi a takovy srandy :-)
Odpovědět
hele a nezavid, vy mate barak, my jen byt :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?