Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
carcu to uz nemam kam narvat, jsem plna te stavy :-D :-D :-D :-D :-D ja vim, jsem debilka :-D iwci to bude dobry, uvidis ;-)
Odpovědět
butt: ty lemtas TRESNOVOU stavu? ty ses cunco :D
Odpovědět
tak aspon trosku,ti to stahne tu stavu,butt
Odpovědět
iwci proc cunco? ]-( :-D :-D :-D :-D carcu fakt jo, to jsme vubec nevedela, ze to tak funguje...
Odpovědět
zkus to
Odpovědět
butt,pomohlo??
Odpovědět
jeee,jste zmizli..no nic stejne jsem unavena a jdu na kute...dobrou :-)
Odpovědět
carcu jsem se uz vybrkala :-D :-D :-D tak dobry, ale diky za tip, priste zkusim :-) a co delas takhle pozde vecer, jaktoze jeste nespinkas? :-D
Odpovědět
no zrovna uz jsem se tu loucila,vis :-D :-D tak priste zkus...fakt je to pak lepsi.. no a co delas ty ze ete nespikas?? tak fakt brou,jsem hotova a rano musim vstavat :-( ale tesim se,ze uvidim mimiska,snad to bude vsechno v poradku.. tak pro dnesek papa a zitra-jsem zvedava na novinky z bytu ;-)
Odpovědět
aha ja to louceni prehlidla :-D ja se uz taky chystam do postele :-) tak preju dobrou noc, pekne se na zitrek vyspi!
Odpovědět
zensky tak kde jste? :-) my jsme dneska pilne pripravovali steny, aby se dalo zitra malovat a taky jsme likvidovali bordel.jsem uplne mrtva :-) carcu jsem zvedava!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) No já jsem dneska celý den lítala po obchodech a sháněla boty a bižuterku a klasicky nesehnala nic. Taky jsme byli zkoušet mý šatky s krinolínou a vypadalo to fákt krásně a pak jsme je dali do čistírny a ta kráva baba mi ty plastové malé kytičky ve výšivce poleptala čistidlem a skoro roztavila a nejsem si jistá, ale mám dojem, že jí to ukýplo aj na ten šifón - No jestli tam bude díra, tak z ní ty prachy pěkně vytahám!!!!!!! To byl zase den!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
row vidim, ze mas veselo :-) hele pokazenych kyticek si nikdo nevsimne a drzim palce, aby tam nebyla dira ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, musela jsem vcera zmizet :-( no unavena su priserne a blinkat neblinkam, ale nevim jestli by to nebylo lepsi nez tyhle stavy, kdy 24 hodin denne cekam jestli nahodou nebudu 8-( jinak dnes jsem domluvila kytky a pustila se do sesivani vyvazku, su lemra na rucni prace tak u toho trpim :-D row, tak to bych asi v cistirne udelala pekny rodeo, kdyby mi baba znicila saty... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
ahoooj hoolky...tak mame srdicko :-D kontrola dopadla dobre,tak jsem mimiskovi neco koupila :-D maji..mam to samy :-(
Odpovědět
Nazdárek dámy, mám tady velkou absenci......právě jsme povečeřeli, před chvilkou jsme teprve přijeli domů.....a jsme úplně mrtví. V sobotu jsme si byli sednout, to bylo super, celou neděli jsme makali a dneska taky. Vyměňujeme okna, dvě už jsou za dnešek, ještě tři zítra a hotovo. Taky jsme pokládali plovoučku na WC a do koupelky a dodělávali ty dlaždičky. Chlapi dělali ty okna dnes, tak jsem natírala futra a zábradlí a zítra maluju WC a koupelnu. A máme doma vzorník barev asi hoďku a během dneška musíme vybrat barvy, tak jsem zvědavá. Carcu: napiš mi taky do IP, co ti mamina provedla..... u nás ve skororodině se zase vztahy víc a víc zlepšují. Marianův taťka, u kterého budeme bydlet, mi včera řekl, ať mu tykám, měli jsme všichni tři tak dvouhodinový rozhovor, o všem možném, o našem vztahu, o tom, jak budeme fungovat v tom domě, o svatbě, o penězích, o minulosti, prostě řekli jsme si všechno možné a mám z toho dobrý pocit. už se tam fakt hrozně těším, trošku jsem změnila názor na určité věci, tak je to teď vše ještě lepší. A co vy, krasavice.....vidím, že těhulínám je blbě a jsou ospalé a protivné :-D :-D :-D maja: ty už máš svatbu za pár, co ti ještě chybí? A jak se cítíš?
Odpovědět
taggy..tak to je supr ze si rozumite :-D a urco to tam budete mit moc hezky :-D
Odpovědět
Ahojky carcu......zase jediná ponocuješ? :-D
Odpovědět
tovis :-D :-D :-D
Odpovědět
a kdy budete mit hotovo?a jakou barvou co malujete?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky majatob: a taky že udělám! Hezky si to zaplatí, jestli tam bude díra - čert pal ty kytky, ale díru jí nedaruju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carculka: vy čekáte miminko? Moooc gratuluju :-)
Odpovědět
rowen...a kdy se dozvis jestli je tam dira?snad ne... jojo cekame :-D dekujem :-D
Odpovědět
carcu: pozdní odpověď.....ale přece. nakonec bude bordo v obyvaku a v ložnici hnědou a bílou kávu, v pokojíčku bude zatím jen bílá a v kuchyni taky, protože bude červená linka......takže tak....... dneska jsme měnily ty další okna, hrůza, bordel všude, a zítra se ještě bude dozdívat a uklízet.....takže jsme hrozně unavení, ale zase rádi, že je hotovo, je to krásné....
Odpovědět
carcu mam z uspesne navstevy u doktora ohromnou radost!! holky a k tomu jak vam je blbe, budte radi, ze jste aspon tehotny, me uz je nekolikatej den blbe a nevim z ceho :-D :-D taggy ahoj :-)
Odpovědět
butt: ahojky, a dostala jsi to a nebo budeš další na řadě? :-p
Odpovědět
taggy ted mi to skoncilo, takze pravdepodobnost tehotenstvi je hodne mala :-D ale je teda fakt, ze mi je blbe nekolikatej den a vzdycky rano :-D :-D :-D
Odpovědět
aha, tak to máš zajímavé, jako falešná březost....... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy tak neco :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcu: zejtra odpoledne butt: tož to je drsný :-) ale víš, že menstruace může bejt aj při těhotenství, že jo? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?