Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
car: pěkný plány, líbí se nám podobný styl..... butt: tak to budeš možná těhu ještě dřív než já, nebo nějak zároveń, pokud se povede... a sedačku máme my teď bílou, koženou, třímetrovou, pěkně velkou a taky těžkou, blbě se stěhovala do tohodle bytu.....a máme kocoura, takže je vám jasný, jak asi vypadá.....teď už ji nechává na pokoji, ale když byl kotě, dal jí zabrat...takže musíme vymyslet něco, čím ty škrábance zlikvidovat.....přepolstrování je totiž pěkně drahé, pomalu jako nová :-| tak dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
Čauves holky! Koukám, že jste řešili bydleníčko ;-) Nakupovat a zařizovat mě moc bavilo. Občas to byla docela fuška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Milé dámy, nevím kde se potulujete, ale tak Vám alespoň popřeji hezký víkend, já se tu asi déle neobjevím ;-)
Odpovědět
taggy..to spis vypada na to koupit novou..myslim ze ty skraance z toho nedostanete :-( ahoj blondy....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) Butt: no jde to, ale nevíme co s muzikou - my chcem živou a máma zase rozhodně ne... no uvidíme. jinak je snad už všechno - až na ty moje zatracený šaty - jo ty je máš fakt krásný ;-). A co ty a zařizování?
Odpovědět
ahojte holcin ymoje milovany :-D taggy uvidime jak se nam a vam bue darit, neni to totiz moc vec, kt se da naplanovat, ze... :-) carcu zdravim te :-) doufam, ze je na tebe manza porad hodnej :-D row a co mys s tema satama?no my mame tak zarizeny ty hlavni veci..na ty drobnosti nejak neni zatim cas :-D hele a neni uz trosku pozde na shaneni muziky?
Odpovědět
Ahojky, vidím, že ani nemám co dočítat.....dneska jsem celý den pracovali, dělali jsme koupelnu a WC, pokládali podlahy a vystěhovávali naše patro.....zítra pokračujeme, vyspárovat dlaždičky a pouklízet, v pondělí a úterý se budou měnit okna.....tak jsme pěkně nadření, ležíme u TV a usínáme..... carcu: no uvidíme, teď určitě ne, do nového bydlení pak budu chtít všechno nové a kupovat každé dva roky novou koženou sedačku se mi nechce......tak uvidíme, co s tím.... butt: je to pravda, že to nejde moc naplánovat, tak se necháme překvapit...... rowen: být tebou si vyberu takovou muziku, jaká se líbí tobě a ženichovi. nám do toho moc lidí nekecá, ale do něčeho přece jen a nedáme se, je to naše svatba......
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj No ono je to těžký - snažím se vydobít si svoje, ale rodiče to platí... na shánění bohužel už pozdě jě, ale i tak se dá něco zařídit. S mojí mámou je to docela o nervy. A ty šaty? no koupila jsem ve výprodeji jedny a manželka od bratrance bud. manžela my je nádherně vyzdobila a ačkoli byly dost dlouhé (což se mámě ale nezdálo) tak i prodloužila a jsou krásné - bohužel jsou ale na zip ale krásně sedly. |Bohužel jsem ale nastoupila do práce a jsem tak ve stresu, že jsem dvě kila zhubla a jde to trošku znát :-( butt: pokoušíte se o miminko? To je úžasný :-) Taky jsme to zkoušeli, ale pak z toho sešlo. Moc držím palce :-)
Odpovědět
ahoooj devcata....jak je? butt....jsem byla u tatky,za kamoskou pokecat a ted doma...manza chrape....nevim nebavim se s nim-asi...uz spal kdyz jsem prijela,ale nemam dneska na nej naladu ]-( ]-( ]-( ale jinak je fajne s kamoskou jsme pokecaly bezvadne :-D a co ty butt?
Odpovědět
rowen: aha, my si to platíme sami, tak proto to svobodné rozhodování. a jakto, že sešlo z mimča? carcu: ahojky, co máš zase za náladu? my dneska makali na koupelně a WC, dělali dlaždičky, tak teď si jdeme vyčistit hlavu ke kamarádovi do baru.....
Odpovědět
row:tak se zacni vic cpat :-D ne drzim palce, at se to vyresi co nejlip ;-) a o mimco se nepokousime, budeme nejdriv na podzim, jen jsem mela zdravotni probelmy a nebylo jasny, jestli mi to doktor povoli, tak jsme rada, ze uz jsem v poradku a nic nam nebrani :-) carcu jsi ho mela vzbudit a povidat si s nim :-D :-D :-D :-D muj chlap je ted u rodicu a neobtezuje se mi ani poradne psat sms :-D asi si che uzict jeste trosku klidu od me :-D :-D taggy jste pilni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj. Takže švadlenka mi to potáhla a už to vypadá líp, tak brzo dám fotku. A miminko né, protože jsem si uvědomila, že vlastní pohodlí je pro mě nejdůležitější a že miminko vlastně ve skutečnosti vůbec nechci :-) butt: aha, myslela jsem si, že se pokoušíte - nepřečetla jsem všechno :-)
Odpovědět
Článek se načítá
taggy,vy jste ale sikovni :-D :-D :-D butt,to nee,ale dneska jsem zas uz v poho,nevim co to na me vlezlo za naladu :-D :-D :-D a to on mi vcera ete privez merunky,kopec krasnych tresni a ja na nej nebyla nejak moc prijemna...a butt co mas v planu dneska?? taggy..vy zas makate,vid??a jak bylo vecir??
Odpovědět
row hura s tema satama :-) carcu jen podle vykyv nalad jsi tehotna :-D jinak ja ted vstala :-D ale neboj, byla jsem vzhuru i dopo, ale byla jsem nejaka mrtva, tak jsme dospavala :-) no a ted zalivam kytky, vymenim vodu rybickam, musim nachystat dlasi oznameni na rozeslani a tak :-) a taky dnes uz konecne musim zavolat tomu mymu vlastnimu tatkovi ;-(
Odpovědět
jezis,butt..tak co uz si mu volala?drzim palecky,snad vse dobry..ja si ted zdrimla a jdu neco delat a manza odpol.jel na motorku... no ty jsi ale pilna :-D
Odpovědět
carcu rekla jsem si, ze volat budu v 7. ted se psychicky pripravuju :-D :-D :-D tak at ti to neco dpbre jde ;-)
Odpovědět
nadlabu se a pujdu,ale furt se mi nece vstavat...butt vse bude dobre-uvidis ;-)
Odpovědět
dobrou chut :-D co mas dobryho? :-D a dekuji za povzbuzeni, pak vam hned napisu, jak to dopadlo ;-)
Odpovědět
to musis,dat vedet a hned :-) mam chlebik se sadlem a soli a ten druhy s kiri..a mela jsem ty tresne
Odpovědět
carcu samy mnamky :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D a kdypa se ti vraci jarek?
Odpovědět
uz je na ceste :-) prave jsem objevila, ze mam v baraku kolonii mravencu :-D :-D :-D
Odpovědět
a budes likvidovat?
Odpovědět
carcu no mela bych :-D
Odpovědět
to joooo :-D butt,jdu pracovat ;-( tak vecer,juuu
Odpovědět
cacru at to jde ;-)
Odpovědět
tak tatkovi jsme uz volala, nema na me cas :-D :-D :-D :-D a po telefonu mu to rikat zatim nebudu...
Odpovědět
butt,jake to prekvapeni,ze na tebe nema cas,vid :-D tak ma smulu :-D vidim zes dobre naladena,kdyz se rechtas
Odpovědět
carcu :-N :-N mela bych se stydet, ze? :-D
Odpovědět
ne vubec...se ti nedivim :-D nomati se taky vyznamenala-zas....manza uz nasran,ze jestli ete kvuli ni budu smutna tak tam vleti udelat poradek...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?