Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
A jemu to určitě udělá radost x-) To je hezký jak na něj myslíte! :-) A na pár let je to v pohodě :-)
Odpovědět
jj, taky si myslím......on nám to sám navrhl, ať se tam přestěhujeme, je teď nahoře a sám řekl, že půjde dolů....tak jsme mu to tam uklidili a umyli všechno a ještě se vymění okna a může se přestěhovat...pak se položí podlahy, vymaluje se, dodělají se další menší úpravy a stěhujeme se my.... sestři, jdu na to žehlení, tak zatím, ať ti práce rychle utíká
Odpovědět
Profilova fotka
Tak až dožehlíž, můžeš přijet ke mě, mám asi půl koše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jste?? :-p
Odpovědět
sestri, já už mám vyžehleno, tak jsem ještě uklízela celý byt a akorát čekáme, až přijde jeden kamarád pro něco a pak jdeme na pozdní obídek někam......miláček už přivezl podlahu, prý je krásná, tak uvidíme.....a celý víkend budeme pracovat na domku, takže tady moc nebudu.....a kde se flákají ostatní, to netuším
Odpovědět
Profilova fotka
O víkendu sem nechodim 8-) Taggy tak to jsi šikula :-D Manža už mi dvakrát volal a omlouval se mi za tu noc :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahhoooj. no po dlouhé době z5
Odpovědět
sestri: tak vidíš, to je super.... ahoj rowen
Odpovědět
Profilova fotka
taggy a přitom na něj nejsem ani trochu nazlobená :-D Spíš mi ho v noci bylo líto |-| Ale když se omlouvá, tak ho nechám, ono to neuškodí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy - moc se mi líbí ta svatební kartička :-)
Odpovědět
aho holky,japak se mate dneska?
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mi to pomalu krátí a zjišťuju, že jsem uplně blbá, nerozhodná a mám zase problémy se šatama! Bože!
Odpovědět
Článek se načítá
a jakypak problemy?
Odpovědět
Nazdárek děvčátka, tak už jsme doma......dneska byl narozdíl od včerejška úspěšný den......byli jsme si na uzená žebra v restauračce, pak jsme se domluvili s kamarádem číšníkem, který nás bude obsluhovat na té naší svatební grillparty a pak jsme ještě koupili sprchu a stany na tu party.......paráda..... A taky jsme se stavili na domku mrknout na podlahu, je fakt pěkná.....a dneska večer už jdu balit věci a zítra už začneme něco převážet a vyklidíme si to naše patro. Pak ještě vyberem barvy na zdi a můžem malovat. Co doporučujete? Do obýváku chceme buď oranžovou nebo bordo....
Odpovědět
bordo je krasna :-D a jaky chcete ete barvicky??jo a jakou mate podlahu?drevo?
Odpovědět
jj, odstín dub....a ty ostatní právě nevíme, do ložnice se nám bude hodit asi nějaká kávová, kapučíno nebo taková nějaká.......a právě nevím, jakou barvu do kuchyně......
Odpovědět
ja mam v loznici,bordovo cihlovou jednu zed...obyvak bilej a naky zdi svetla kava(je to spojeny s kuchyni).. chodbu mame zlutou ale nelibi se mi...bude v kombinacijak obyvak...
Odpovědět
aha, právě to vymýšlíme, jak to udělat....obývák a ložnice jsou jasný, pak jsou tam ještě dva pokoje, ty neřeším a chodbu zatím taky ne. jde o kuchyň. Je tam linka, kterou nebudeme měnit, ale přelepovat tapetou......byla by to zbytečná investice......takže mi teď jde o to, jakou barvu dvířek, jakou tapetu za linku místo obkladaček a co zeď......líbí se nám červená barva, ale na netu nemůžu nic moc najít.......tak nevím, jestli udělat dvířka červená, k tomu pěkné úchytky, tapetu za linku - líbí se mi taková ta imitace dlažby- těch maličkých kostiček, něco bíločerveného, ale ještě jsem nic takového nenašla.......a zdi asi už nechat bílé.
Odpovědět
to by mohlo byt hezke :-D :-D
Odpovědět
co se řehníš? blbé?
Odpovědět
nee,to nebyla ironie....manza chtel bordo nebo cervenou kuchyn,ale pak videl co chcu ja a taky se mu hrozne libi,jen ta cena :-|
Odpovědět
ahojte holky, jsem tu jen na skok.na mym kompu nejede net, tak jsem na brachovym :-) taggy my jsme strasny konzervy, takze vsude mame steny bily.akorat jednu stenu v obyvaku chceme vymalovat na cihlovou :-) jinak kuchynskou linku mame zlutounkou :-) jinak hlasim, ze dneska jsem byla u doktora a ptala jsem se, jestli muzu otehotnet a on rikal, ze v poho, akorat mi predepsal doplnek stravy, abych doplnila zelezo, kt ho moc nemam a v tehu je blby, kdyz chybi :-) tak mam radost :-) row nas to vlastne ceka v jeden den :-D jak jde zarizovani?
Odpovědět
but...supr:-)takze kdy ze zacnete??mam z toho radost....
Odpovědět
carcu ja z toho mam taky hroznou radost, jsem mela fakt strach :-) no zacneme asi podle planu, tj na podzim, zari rijen :-) a jakpak ti carcu je? :-)
Odpovědět
car.....až budeme mít vlastní bydlení, tak se nám líbí kuchyň samoa latea - vanilková s tmavě hnědým dřevem.....ale sem to nemá smysl dávat......třeba z tama za rok, za dva půjdem do vlastního, takže fakt jen provizorka....no uvidíme, co objevíme..... ahojky butt....a kdy to těhotnění plánuješ?
Odpovědět
taggy uz jsem ti odpovedela v prispevku pro carcu :-) musime to torsku sladit s mou skolou totiz...a v tehu taky budu furt k tomu nefrologovi chodit, ale mam radost, ze mi to nezakazal :-)
Odpovědět
butt,no me taky ted budou pekne hlidat a bojim abych nemela rizikovy(dyt jsme se bavili o tom nasem zdravicku)..ale jsem fakt rada,ze ti to dovolil:-) jinak mi bylo skoro cely den relativne dobre,ale ted nic moc...no manzilek je zlatej...pry mu sim papat a jen odpocivet,ze vse bude delat...chtela jsem uklizet a dostala jsem zaklad,ze jsem pry varila.... taggy..my chcem bilou(drevo v lesku)kombinovanou se drevem od hanaka,pak krasnou veeelikou bilou kozenou sedacku..stolek z toho samyho dreva co bude na kuchyni..jidelak to samy drevo se sklem...a steny bily a svetlou kavu...a pyk nejspis bordo doplnky(vazy a tak)...proste uz presne vim kde co a jak bude :-D si to pekne vychytam(a ty doplnky budu mit ve dvouch barvach a vzdy to vymenim a ozivim)
Odpovědět
jinak chapu ze ted nema cenu tam cpat zbytecne penize,kdyz tam nezustanete..to je jasny
Odpovědět
carcu jj my jsme na tom obe se zdravim vyborne :-D dobre, ze nas muzou hlidat :-) to je moc dobre, ze se o tebe manzilek stara!to ma jediny stesti :-D a vidim, ze to mas pekne vymysleny a barackem :-D akorat teda bila sedacka, je ti jasny, co s tim deti udelaji? :-D ja uz mizim, tak se tu mejte krasne, papa!
Odpovědět
no kozena....a nebo ete je takova special latka,kterou uvolnili nasa...a vse setres hadrem i kdyz ji pocmaraji,polijou...fakt jak kouzlo..a je levnejsi nez ta kozena co chcem :-D :-D paaa butt :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?