Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
aspon vidite, jak mi ten menzes leze na mozek :-D ted to mame strasne skaredy, az budeme mit byt pekne celej zarizenej, tak vam to blejsknu :-) ale nemylism si, ze by se vam libil bordel :-D
Odpovědět
butt: tak my to máme teď tak nějak podobné.....
Odpovědět
no my ted mame kuchyn v ty vinarne co tam zustane-na akce a tak,ale pak chcem od hanaka a to je ranec..a vsechno chcem krasny,tak si radsi pockame-ted mame dve mistnosti a koupelnu a zatim staci..ted se dodelava podkrovi a bude se zarizovat,v pracovnach je zatim stary nabytek...
Odpovědět
butt,a kdy to bude?
Odpovědět
carcu no tak to jsem taky zvedava :-D ted jsme si rekli, ze chceme fakt hezky udelat loznici tak ta by mohla byt brzo :-) a pak se uvidi :-)
Odpovědět
butt..vsechno fotit :-D
Odpovědět
nebo musite prijet na navstevu :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D no trosku z ruky ,ale abysme te nekdy neprekvapili :-D
Odpovědět
takovy prekvapeni by bylo prijemny :-D
Odpovědět
butt :-D :-D :-D jen nerikej
Odpovědět
rikam :-D
Odpovědět
butt..vsak ty jsi taky vitana
Odpovědět
Článek se načítá
carcu beru te za slovo ;-)
Odpovědět
kdy te mam cekat?? :-D :-D nebo prepadovka?
Odpovědět
carcu do svtaby ee a pak se uvidi :-D
Odpovědět
taggy zas zdrhla,vid ]-(
Odpovědět
carcu jj zaslouzi na zadek :-D ja ale taky za chvilku pudju, jsem strasne unavena :-)
Odpovědět
tak to rozpustime..ja si dam melouna a pujdu taky spinkat...brou
Odpovědět
carcu dobrou noc a pred tim jeste dobdou chut :-D papa
Odpovědět
sorry, jsem se zakecala s miláčkem, takže až teď a koukám, že už pozdě..... k nám můžete taky přijet, klidně i jako přepadovka.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak mi včera přitáhl manžílek ve 2 hodiny ráno a úplně namol :-N Měli z práce bowling a pak byli v hospodě...Takhle jsme ho tedy dlouho neviděla :-p Vůbec jsem se nevyspala ]-(
Odpovědět
sestri, ahojky..... a uložila jsi ho do postele? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Po třičtvrtě hodině se uložil sám :-) Já spala, když přišel. A to si představ, že šel hodinu a půl domů z vlaku. Normálně to trvá max. 15 minut! Si cestou asi někde schrupnul :-D A jeho šéf spadl doma ze schodů, takže ho manželka v 1 hodinu vazla na pohotovost- měl vykloubený rameno, má zlomený zápěstí a naštíplí obratel. :-o :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Takže vydařená akce. Nejlíp dopadnul tchán, tchýně si pro něj přijela ve 23 hodin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je Ti líp Taggynko? ;-)
Odpovědět
jéé, tak to byla veselá akce......taky jsem jich s přítelem pár takových zažila, ale naštěstí to je už hodně dávno.......akorát měl tak před měsícem nebo dvěma třídní sraz ze základky, přišel, taky jsem už spala a už bylo vidět, že hůř ovládá nohy, tak tak podivně chodil.....ale sundlal si oblečení, lehl si do postele a začal mi povídat, jak jsem úžasná........ :-D :-D :-D jj, už je mi líp, jsem se z toho fakt vyspala......akorát se mi včera nechtělo žehlit, tak musím teď .....pustím nějaký film a jdu na to. Přítel jel akorát s bráchou vyzvednout podlahu a cihly na ty okna, co se budou měnit......takže jsem sama doma.... A co ty děláš, jdeš dospávat noc?
Odpovědět
Profilova fotka
A Taggy, to už bude Váš byt? Mám v tom nějaký zmatek :-p Já jsem říkala, že se z toho vyspíš ;-) To je fajn. Já jsem v práci, takže dospávání se nekoná :-S
Odpovědět
nene, stěhujeme se do domu přítelova taťky....on má velký dvougenerační dům, takže on bude dole a my budeme mít nahoře jakoby vlastní byt...uzavřený, čtyřpokojový a každdý svou koupelnu, WC, kuchyń a komoru.....budeme tam tak rok, dva, tři....on ten dům chce pak prodat, ale teď je tam sám, tak ať mu taky občas s něčím pomůžem. pak, až nám dá bývalá mého přítele peníze za jejich společný byt a až se prodá tento dům, tak si koupíme buď byt nebo dům svůj....ale zatím nám to takto vyhovuje, barák je dost velký, abysme tam mohli mít mimčo, je tam i obrovská zahrada a do města, kde jsme teď je to kousek.....takže to upravujeme, ale jenom provizorně, aby to tam trochu vypadalo..... Jsi v práci jo? Tak to ti nezávidím, ale snad to zvládneš
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, tak to budete mít takhle super, jestli vychásíš s tchánem ;-) zahrada, kousek do města.... fakt super a jak říkáš pro mimi fajn :-)
Odpovědět
jj, on je v pohodě.....celoživotně bych s rodiči bydlet nechtěla, a to ani se svýma vlastníma, i když jsou úžasní.....ale takto na pár roků v poho.......takže tak. Navíc on přišel o manželku, můj přítel o maminku a teď je tam pořád sám.....takže mu budeme i dělat společnost i tím, že budem v jiném patře, ale jde i o vánoce a tak.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?