Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
jste hrozny ]-( nikde nikdo..uplne to tu umira
Odpovědět
carcu ja byla ted taky v kine, promin :-D byli jsme na stahnu me do pekla, zajimavy :-D :-D :-D o parbe v las vegas jsem slysela, ze je dobra.ale pry se tam mluvi o svtabe (na zacatku) a to ja ted nemuzu, bych bulela :-D :-D kdykoliv je ted nekde zminka o svtabe, tak bulim, nebo me chytne panika :-D :-D :-D :-D dekuji, zes me poucila o svych rodinnych vztazich :-D to soufl je neprijemny, co? :-( a uz mas fotecku?
Odpovědět
ete nee,jen testiky v albiku..jinak jdu az 13.na kontrolu... jojo stahni me do pekla,na tom jsme byli s manzou nedavno :-D
Odpovědět
bezim do sprchy a hned prijdu ;-)
Odpovědět
carcu tak pak informuj a pochlub se foteckou ;-)
Odpovědět
jojo az bude hned ti povim ;-) a co jinak japak se mas?
Odpovědět
tesim se ;-) jo mam se dobre, nemam si nac stezovat :-) pracujeme ted na byte, tak mame o zabavu postarano.a co ten vas dum, jak pokracujete? :-)
Odpovědět
butt,zitra paa..manza ]-(
Odpovědět
carcu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj drbny ;-) omlouvám se že sem tu dlouho nebyla ale měla sem nařízený klid tak sem se ho snažila dodržovat ale stejně zase tak moc nekafráte jak je venku teplo tak ste asi všechny u bazénů co :-D
Odpovědět
butt,to nebylo k smichu :-) ahoj holky,kde jste? agu,budiz ti odpusteno..a jakpak vam je??
Odpovědět
Profilova fotka
car čéče celkem dobře akorát prďola se mi tlačí pod žebra tak to bolí no :-S =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale co bych kvůli lásce nesnesla že =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a zase tu nejste 8-(
Odpovědět
zdarec drbny.... agu: a v kolikátým jsi teď? už víte, co to bude? lucka777 čeká karolínku, viděla jsem na koníkovi...... holky, my jsme strávili víkend prací, dneska jsme se definitivně rozhodli, že naše svatba bude garden party.....takže připravujem a dolaďujem, mám fakt radost.......
Odpovědět
Profilova fotka
taggy my to víme už od 13tt co to asi bude :-D ale nepovíme :-D ve 20tt nám pan dr potvrdí zda se trefil :-D jinak sem 17+2tt podle ms a podle UTZ 17+1tt ;-)
Odpovědět
agu,no a to si vem ,ze bude tlacit ete vic...ale za to to stoji :-D :-D :-D ahoj taggy agusko to to utika,pamatuju si ten zacatek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car to je taky přemýšlím jaké to bylo když sem to oznamovala Jouzovi x-) a že to rychle utíká zachvíli budu mít drobečka u sebe x-) :-D
Odpovědět
hrozne to leti vid...no a kdy zacnete delat pokojicek?
Odpovědět
Profilova fotka
car už vybíráme nábytek ale zase nechci aby se tam na to jen zbytečně prášilo tak uvidíme kdy ho objednáme =-)
Odpovědět
jeee a jakypak??
Odpovědět
agu: tak to máš jako já, taky to nechci říkat ostatním, až budu vědět pohlaví......teda až budeme čekat mimi.... carcu: a co ty, ty chceš manžovi porodit tu holčičku že?
Odpovědět
Profilova fotka
car právě že ještě nevíme zda ho necháme udělat od truhláře nebo nakoupíme no.... :-N =-) zatím sme ve fázi že se díváme co by se nám líbilo =-)
Odpovědět
taggy..ted nam to predpovedela jedna holcina-maj carodejnictvi v rodine a nikdy se nespletli agu...ahaa..tak pak mi ukazes vid ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
car jasný že jo ;-) taggy tak tak......ať sou všichni napnutí do poslední chvíle :-D
Odpovědět
taggy...vam se to snazeni taky blizi,vid ;-) agu....a co,jeste te sem chodi smiraci smirovat?? a uz prisli kombinezky??
Odpovědět
Profilova fotka
car jo chodí pořád jak sem tak tam ale já už na to peču ať si políbí řiť když na to mají čas a sou tak "ineligentní" že jim to za to stojí tak ať si poslouží :-D
Odpovědět
presne agu..jen jsou to blby zavistivci :-p a co uz pribiras??
Odpovědět
Profilova fotka
car právě že ne ....na poslední KO sem měla o 3kg míň 8-( tož snad to naberu později =-)
Odpovědět
no ja vim zes hubla,tak proto se ptam...tak snad zacnes..co na to dr??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?