Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Butt máte je moc hezké, koukala jsem do albíčka :-) Je dobře, že máš vše hotové, nebudeš bve stresu ;-) Princez ahoooj :-) Je mi fajnově :-) Je to krása x-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt,nene kdepak,spíš se teď zachraňuju,abych tam vůbec ještě zůstala,no uvidíme.do toho hledám práci v nějaký jazykovce,takže se zrovna nenudím :-) a co ty?
Odpovědět
blondy dekuji :-) nemam uplne vsechno hotovy, ale mela jsem povit, ze tomu budu muet venovat jeste hodne casu a uz asi ani tolik ne :-) ted spis tan casek venujeme bytu..zitra nam dovezou postel, huraaaaaaaaaa :-D princez tak at se dari sehnat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju moc.
Odpovědět
Profilova fotka
A kde teď spíte? Na zemi? :-D :-D Princez, držím place při hledání nové práce!!!
Odpovědět
Profilova fotka
díky moc.Něco se rýsuje,ale ještě to není jistý. A co ty,jak se vede?viděla jsem svatební fotečky,náádhera!!
Odpovědět
ahoj holky,japak se mate??
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju princez :-) Za týden frčíme na svatební cestu, tak se mmoc těšíme x-)
Odpovědět
blondy my spolu jeste nebydlime ;-) a kam jedete? carcu achojky, jak se citis?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj těhulíno ;-) Butt aha :-D Po svatbě?
Odpovědět
blondy to po svatbe se vztahovalo na co? :-D
Odpovědět
ahoj blondy a kam jedete?? butt..jsem pohadana s manzou ]-( ]-( ]-( zurim ]-( ]-( ]-( a je mi nak soufl.a co ty,marode??
Odpovědět
Článek se načítá
carcu proc jste se pohadali? :-o ja furt stejny, prave se chystam zas zalehnout do postele...
Odpovědět
Profilova fotka
Butt no přeci na bydlení, nééé :-D Jsi už dlouho nemocná, co? Co Ti vlastně je? =-) Carcul do Rakouska. Jéé, tak ať se udobříte!
Odpovědět
blondy to vis, ja mam sopel na mozku, me to nemysli :-D mam chripku, ale takovou nepeknou, na zacatku fuj horecky...a k bydleni, jj u nas az po svatbe :-) a na jakej typ dovci jedete?
Odpovědět
blondy,,jo uz si vzpominam.jednou jsi totu rikala,vid... butt..no v nedeli jsem byla pekne protivna,a od ty doby je divna atmosfera a dnes to vyvrcholilo..chjo...ale nasral mi..... ]-( ]-( ]-( ]-( no takze proste jsme si dneska lecos vycetli...a taaak...je to na dlouho to vysvetlit..ale pritom jsou to picoviny
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať tě ta chřipka už kouká pustit!!!! Nebo na ni vlítnu! ]-( ]-( :-D Jedeme se tam odpočinout. Budeme mít krásný 4* hotel a all inclusive. Nějaký výlet taky bude. Jedeme do oblasti Korutanských jezer, takže tam bude všude voda :-D Taky tam jsou prý moc hezky vodopády :-) V srpnu bude moře- flákačka úplná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, půjdu si na chvíli lehnout, bolí mě makovice :-(
Odpovědět
Profilova fotka
carcul, to bude zase v pořádku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musí chápat teď Tvoje hormony :-)
Odpovědět
blondy tak brou...a dekuju,snad
Odpovědět
carcu to me merzi :-( ale sestricka ma pravdu, on musi byt ted trpelivej ;-) sestri dekuji :-D ji to vyridim :-D a pekny plany mate na dovcu ;-)
Odpovědět
carcu ja taky utikam. promin :-*
Odpovědět
to rikejte jemu ]-( stve mi..a dns zacal on.. ]-( tak paa
Odpovědět
carcu dej mi na nej kontakt, ja mu to reknu :-D
Odpovědět
tak jo ale bacha na nej,ted jsem ho nasrala jednou sms,v tom jsem asi expert
Odpovědět
carcu :-D :-D :-D uprimne, kdyz s tebou spal za tim ucelem, abys otehotnela, tak s timhle vsim musel pocitat :-D coz samozrejme neznamena, ze mu ted muzes beztrestne delat naschvaly, ze... :-D dej mu ucebnici biologie, aby pochopil, ze protivnost v tehotenstvi neni naschval :-D
Odpovědět
no ale dneska bych byla nasrana i netehotna a taky bych si to nenechala libit a taky bych ho nejspis vytocila nakou smskou za to jak se chova....to nebyl naschval,to byl napsany holy fakt,trosku vic z nasraneho uhlu pohledu..jsem dosti impulsivni-no :-N ... ale tu ne mohl prekousnout a moh bejt klid....at si škubne ]-( ....ja jdu hamat,ted jsem mela medovnicek a ted jdu pro neco do lednicky :-D
Odpovědět
cacru to prejde, i tohle k vztahum patri, ze :-D (btw mas se aspon s nekym hadat narozdil ode me :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ) dobou chut ;-) taky si musim pro neco zajit :-)
Odpovědět
a copak si das dobreho?? nojo to mam ale dnes na to nemam nak naladu..normalne jsem volala na krev a sestra mi pekne vylekala...ze mam hcg 600,ja zacla mit radost a ona mi rekla ze nevi jestli to na tehu staci,a ptala jsem se at se zepta a doktorka tam nebyla...az holky na Mk mi uklidnili ze podle tabulky to vychazi 4-5 tyden tehu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?