Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ja hajam s notebookem a za chvili pujdu do sprsky a spinkat :-D
Odpovědět
Nazdárek krasavice....... akorát děláme s přítelem pizzu, tak jdeme večeřet a koukat na filmíky.......dneska jsme měli náročný den, ale úspěšný, takže bude moc penízků...... butt: mrkla jsem ti do albíka, pěkné, konečně ti tam něco přibylo...... :-p
Odpovědět
carcu krasnej program :-D taggy jste sikulky :-) a praci si teda spolu uzivate? :-) tak ja konecne mam cas resit svatbu :-D ale musim teda se priznat, zevlasten ani moc nevim, co vsechno bych ted mela resit :-D :-D :-D tak jsem zacla rozesilanim oznamek :-)
Odpovědět
butt: jj, užíváme.....každý nám říká, že je to na nic pracovat spolu, že spolu nevydržíme.....ale spíš naopak....jsme pány svého času, děláme vše, kdy zrovna chceme a zatím je to fakt super......my si neumíme lézt na nervy..... oznámka máte super, tím jsi mi i připomněla, že já je mám nachystané v obálkách a ještě jsem je neposlala, tak to udělám, jdu zrovna pro ně, nebo na to taky zapomenu.......těm, co na svatbu jdou, už jsme je rozdali, ale těm ostatním je musím ještě poslat..... a co řešit? co chceš - výzdobu, jestli budeš kupovat, jmenovky, jak jsi psala, nějakou zábavu, vymyslet si hudbu, nachystat vývazky a tak všechno.......
Odpovědět
taggy:on kazdej par ma jinej vztah a kazdymu vyhovuje neco jinyho.ja bych asi taky s jarkem mevydrzela pracovat, ale to neznamena, ze pro vas je to nejlepsi ;-) dulezity je, ze si to muzete doprat, kdyz chcete a hlavne, ze tak jste spokojeni ;-) a k tomu reseni....vyzdobu delat nebudu, jmenovky nebudou, zabava taky ne, vyvazky uz jsou..tak musim akorat dat dohromady tu muziku to je pravda, pisu si :-D
Odpovědět
butt: jj, já to nemyslela nijak špatně, jen jsem ti odpověděla, že je to fakt super, spíš lepší, než jsem čekala..... myslela jsem, že se budem dohadovat nebo se mít trošku plné zuby, ale naštěstí ne.... :-D :-D :-D a jakou hudbu plánujete? my právě musíme ještě vymyslet, co si necháme zahrát na obřad a pak na první tanec.....a zatím fakt nevíme
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: moc pěkná fotka v profilu,sluší Ti to :-) nestíhám dočítat,poslední dobou sem moc nechodím. Postupně snad konečně seženu práci v jazykovce,tak se na to těším :-)
Odpovědět
taggy:ja uz radsi nejaky svoje vyroky vysvetluju, pze jsem se parkrat setkala s neprijemnym nepochpenim :-D vy budete mit na hostine DJku, ze?a na obrade?my mame na hostinu cimbalku a pred a po nachystam pisnicky do notase.prvni tanec mit nebudeme, bych si pripadala jak cvicena opice, tancovat a vsichni na nas koukat :-D :-D no a na obrad budeme mit varhany a co nam pani zahraje necham v podstate vic na ni.je to nase znama a nemuzu po ni chtit, aby se ucila uplne novy veci..radsi si necham zahrat to, co ona umi a ma rada.pze to je je proste poznat, jestli muzikant vejra do not a sice to zahraje spravne, ale neco tomu chybi, pze to neni treba jeho salek kavy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) ahoj drbny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) =-) =-) =-) nikde nikdo =-)
Odpovědět
ja nejsem nikdo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha :-N a já zrovna odešla převlíct peřiny :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pač sem myslela že tu zase opět nikdo není :-N
Odpovědět
agu asi se urazim :-D jak dneska je?
Odpovědět
Ahoj holky
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-N omluvuju se a budu se kát :-N :-D mám si jít kleknout do kouta?? =-) :-D jak je? no líp ale ještě to není ono...už začíná mimouš tlačit a na záchod chodím 4-5x za večer a tak 3x ráno....a prej to bude horší
Odpovědět
vally zdravim :-) co nam o sobe reknes? :-D agu odpustim ti :-D a divala jsem se, ze uz mas krasny brisko ;-) ty ucuranku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ti dám učůránku ]-( :-D počkej pak se ti taky budu smát :-D no jo pupek už se decentně kulatí :-D teda spíš špičatí :-D
Odpovědět
agu ale ted jsi ucuranek ty :-D :-D :-D no ted mas hezky brisko a ted to bude jen horsi :-D :-D me osobne ty velky uz desi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N mě děsí už i to moje :-N :-D
Odpovědět
agu :-D :-D jsem rada, ze to nedesi jenom me :-) me takovy ty maly prijdou fakt roztomily, ale koukala jsem se na kone a tam nejaka holka davala fotky svyho bricha ze svyho pohledu a celkem me prepadla panika :-D :-D treba nechapu, jak se budu moct holit mezi nohama, kdyz tam nic neuvidim :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojinky :-)
Odpovědět
sestri ahoj ;-) jak se mame?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře :-) Jsem dnes byla u doktora v hlavním městě a už jsem doma. Do práce samozřejmě už nejdu :-D
Odpovědět
blondy takovy navstevy doktora jsou nej :-D a vsechno dobry u doktora?
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim jo, brali mi jenom krev, v pátek se uvidí :-)
Odpovědět
tak drzim palce, at to je dobry ;-) ja ted taky furt nekde litam po doktorech, otrava :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, mě to taky moc neba :-( A co přípravy na svatbičku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, po dlouhé době zdravím,co nového? sestri,jak je vdané paní??
Odpovědět
blondy:to totiz bavi asi jen duchodce, ze maji nejakej program :-D :-D pripravy..uz jsem si vcera stezovala taggy, ze nevim co mam pripravovat :-D :-D ted jsme ve fazi rozesilani oznamek :-) princez ahoj, tak skola hotova?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?